Přijímám: dospělí

Více informací naleznete na www.pelargyn2.webnode.cz

• gynekologie a porodnictví

Umístění: PELARGYN s.r.o. preventivní prohlídky

Klidné příjemné prostředí, ochotné sestřičky a úžasná paní doktorka, která s citem vyšetří, vysvětlí vše důležité, je velice empatická a milá. Je to profesionál na svém místě.

Umístění: PELARGYN s.r.o. preventivní prohlídky

Mohu jen doporučit. Příjemné prostředí, sestřičky. Rychle objednání on-line, telefonicky také není problém. Samotné vyšetření velmi pečlivé.

Velice děkujeme.

Umístění: PELARGYN s.r.o. vedení těhotenství

Paní doktorka je naprosto profesionální a lepší neznám, kéž by takových doktorů bylo více. Přestoupila jsem k ní, protože jsem nebyla spokojená s mojí bývalou gynekoložkou, která se mnou byla vždy rychle hotová a nebýt toho přestupu k paní doktorce Krutské, tak ani nevím, že jsem nemocná. Léčba začala v podstatě hned a za pár měsíců bylo i se zákrokem po všem a teď dokonce čekám miminko. Tímto chci paní doktorce poděkovat za její přístup, ochotu a že nic neponechá náhodě.

Umístění: PELARGYN s.r.o. vedení těhotenství

Paní doktorka je profesionálka a vždycky mi pomohla. Díky ní mám doma holčičku a nyní další děťátko na cestě. Je velmi pečlivá a při sebemenším problému mě vyšetřila ještě ten den. Její vyšetření nebolí.

Umístění: PELARGYN s.r.o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka je velice milá, vstřícná,každým coulem profesionálka.
Dokonale vyšetří,doporučí,vyléčí.Mám jen ty nejlepší zkušenosti.
Kéž bychom měli více lékařů kteří svým pacientům naslouchají.

Umístění: PELARGYN s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem spokojená. Můj přetrvávajícím zdravotní problém, který jsem měla od porodu tehdy došel doléčení. Příjemná a milá ženská. Jenže dovolat se do ordinace je umění. Telefon může vyzvánět na hlasité zvonění a mačkat x dobu v kuse, než se člověk naštve a vykašle se na to a dovolá se stejným způsobem třeba za dva, tři dny...

Umístění: PELARGYN s.r.o. gynekologické vyšetření

Tak ale nikdy nepomohla a ani o tom neměla zájem, doopravdy, na nic, a léky co mi doporučila můžu koupit a sama, neměla zájem opravdu najít problém anebo přivést opravdové léčení...

Umístění: PELARGYN s.r.o. preventivní prohlídky

Mohu jen chválit. Paní doktorka je úžasná. Vyšetření nebolí a ultrazvuk dělá pravidelně při prevenci, na to jsem nebyla zvyklá. V čekárně si většinou ani nestačím sednout, to je bonus. A sestřičky jsou milé a usměvavé. Nemám co vytknout. Kdyby to nebyla gynekologie, vracím se častěji :-)

Umístění: PELARGYN s.r.o. vedení těhotenství

Ráda bych přidala svou zkušenost s paní doktorkou. Bohužel se mnou nejednala v mnoha situacích empaticky, nebyla ochotná se bavit o alternativách a striktně vyžadovala rutinní vyšetření. Nerespektovala naprosto můj názor, takže po těchto zkušenostech určitě nedoporučuji. Jednání s paní doktorkou bylo nepříjemné a manipulativní. Během těhotenství jsem přešla jinam a jsem moc ráda.

Umístění: PELARGYN s.r.o. gynekologické vyšetření

Pani doktorka trvala na zpusobu lecby, ktery neodpovidal laboratornímu vysledku(sama mi jej sdelila), nevzala v uvahu vedlejší nezadouci ucinky preparatu, ktere se u me vyskytly a trvala na jeho dalsim uziti. Jednalo se o antibiotika, kdy mi doslova rekla pockejte, az potíže zpusobene vedlejsimi ucinky odezni, tak 2-3 dny a pote pokracujte v uzivani. (puvodne jsem s ohledem na vysledek vysetreni nechtela zadna, pote, co mi je doporucila preventivne, jsem chtela jina s ohledem na to, že me nich bolel zaludek, mela jsem prujem a cervene svedive fleky na nohach). Zrejme nevzala v uvahu vek (60) ani diagnosticky souhrn nemoci pri reseni mych problémů. Mam nekolik recidivujicich chorob, o kterych byla informovana. Jiny lekar odhalil duvod problemu prostou komunikaci.

MUDr. Ludmila Krutská

děkuji za hodnocení a za názor. Já se zde tolik rozepsat nemohu, jen doplním, že jsem Vám vždy naslouchala a maximálně respektovala Vaše přání a Váš zdravotní stav, jak přistupovat k léčbě.

Přeji Vám hezký den.

Ludmila Krutská

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

je nutný lékař-gynekolog, který vede konzultace v ruském jazyce,protože čeština to chápu špatně

Dobrý den, vedeme konzultace i v ruském jazyce, podívejte se do kontaktů a ozvěte se nám. Hezký den

MUDr. Ludmila Krutská

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

u nás jsou dveře otevřené. Stačí přijít a domluvit se.