Ludmila Břoušková, gynekolog Blansko

MUDr. Ludmila Břoušková

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Sadová 33, Blansko
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
15 názorů

M
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Naprosto skvělá lékařka, pečlivá, ochotná. Navíc má velmi přátelský a empatický přístup k pacientům. Je to profesionálka na svém místě. Dále chválím také sestřičku i příjemné prostředí ordinace. Mohu jen doporučit!


H
Ověřeny pacient

Velmi lidský přístup a profesionalita při každé návštěvě. Sestřička také fajn. Doporučuji.


Ověřeny pacient

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za to,že se mě ujala v době,kdy jsem bojovala s těžkou nemocí a svým přístupem mi velice pomohla,abych vše zvládala lépe. Její vyšetření i následná léčba je na vysoké úrovni. Cením si i jejího lidského přístupu k pacientkám. Sama prodělala těžkou operaci a přesto měla vždy pochopení pro bolest druhých a pomáhala nám pacientkám i v době,kdy sama měla odpočívat. Velice si jí i její péče o moji tělesnou schránku vážím a ještě jednou moc děkuji. Jsem ráda,že mám tak kvalitní péči a skvělou lékařku. Nejezchlebová D.


Ověřeny pacient

Hledala jsem, hledala,až jsem jí našla! Paní doktorku vřele doporučuji. Je to velká odbornice. Neznám lepší lékařku. Je velice příjemná a milá. Vždy dokáže dobře pomoci a poradit. Je velmi lidská a za to vše jí velký dík. Sestřička je také fajn.


V
Ověřeny pacient

jsem velice spokojena


K
Ověřeny pacient

Pro SK: Jsem pacientkou paní doktorky Břouškové poměrně dlouho a nikdy jsem s její péčí neměla problém. Proto mě Váš komentář dost překvapil. Musím se přiznat, že jsem se tento týden na kontrole na Váš příspěvek o vyzrazení lékařského tajemství optala. Obávám se, že jste si vůbec neuvědomila, že zmíněná kolegyně paní doktorky je její zaměstnankyně a v její nepřítomnosti ji také zastupuje. Sdílí s ní jak ordinaci, tak pacientky a je tedy logické, že zná jejich anamnézu. To, že ji zná sestřička snad není nutné komentovat vzhledem k tomu, že je přítomna při vyšetření...Mně osobně paní doktorka Břoušková vždy spolehlivě pomohla a s porozuměním jejímu výkladu jsem potíže nikdy neměla.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka má sice milý přístup k pacientkám, ale jen do té doby, než se něco stane. Nedokáže danou problematiku vysvětlit laikovi a při každé prohlídce mluví jinak. Výsledky z vyšetření odmítla říct mé matce z důvodu, že je mi více než 15 let, ale zdravotní sestře je vyzvoní. Dokonce je neváhala vyslepičit i své kolegyni a to bez mého svolení! Což udělat nesmí a porušila tedy lékařské tajemství - 2x. Tuto paní opravdu nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá a ochotná,ale to je tak asi všechno. Nebyla jsem spokojená s péčí v těhotenství, několikrát mě vystrašila až mi bylo zle. Asi za to nemohla, ale to jsem za svoje dvě těhotenství zažila jen u ní, pokud nebyla přitomna, nikdy se nic podobného nestalo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


super


Ověřeny pacient

Paní doktorku znám již léta. Je to opravdu skvělá lékařka a velká odbornice, což je o ní známo! Je velice příjemná a milá.
Přeji ji jen to dobré!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti