Ludmila Břoušková, gynekolog Blansko

Gynekolog

Sadová 33, Blansko
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Naprosto skvělá lékařka, pečlivá, ochotná. Navíc má velmi přátelský a empatický přístup k pacientům. Je to profesionálka na svém místě. Dále chválím také sestřičku i příjemné prostředí ordinace. Mohu jen doporučit!

Velmi lidský přístup a profesionalita při každé návštěvě. Sestřička také fajn. Doporučuji.

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za to,že se mě ujala v době,kdy jsem bojovala s těžkou nemocí a svým přístupem mi velice pomohla,abych vše zvládala lépe. Její vyšetření i následná léčba je na vysoké úrovni. Cením si i jejího lidského přístupu k pacientkám. Sama prodělala těžkou operaci a přesto měla vždy pochopení pro bolest druhých a pomáhala nám pacientkám i v době,kdy sama měla odpočívat. Velice si jí i její péče o moji tělesnou schránku vážím a ještě jednou moc děkuji. Jsem ráda,že mám tak kvalitní péči a skvělou lékařku. Nejezchlebová D.

Hledala jsem, hledala,až jsem jí našla! Paní doktorku vřele doporučuji. Je to velká odbornice. Neznám lepší lékařku. Je velice příjemná a milá. Vždy dokáže dobře pomoci a poradit. Je velmi lidská a za to vše jí velký dík. Sestřička je také fajn.

jsem velice spokojena

Pro SK: Jsem pacientkou paní doktorky Břouškové poměrně dlouho a nikdy jsem s její péčí neměla problém. Proto mě Váš komentář dost překvapil. Musím se přiznat, že jsem se tento týden na kontrole na Váš příspěvek o vyzrazení lékařského tajemství optala. Obávám se, že jste si vůbec neuvědomila, že zmíněná kolegyně paní doktorky je její zaměstnankyně a v její nepřítomnosti ji také zastupuje. Sdílí s ní jak ordinaci, tak pacientky a je tedy logické, že zná jejich anamnézu. To, že ji zná sestřička snad není nutné komentovat vzhledem k tomu, že je přítomna při vyšetření...Mně osobně paní doktorka Břoušková vždy spolehlivě pomohla a s porozuměním jejímu výkladu jsem potíže nikdy neměla.

Paní doktorka má sice milý přístup k pacientkám, ale jen do té doby, než se něco stane. Nedokáže danou problematiku vysvětlit laikovi a při každé prohlídce mluví jinak. Výsledky z vyšetření odmítla říct mé matce z důvodu, že je mi více než 15 let, ale zdravotní sestře je vyzvoní. Dokonce je neváhala vyslepičit i své kolegyni a to bez mého svolení! Což udělat nesmí a porušila tedy lékařské tajemství - 2x. Tuto paní opravdu nedoporučuji!

Paní doktorka je velice milá a ochotná,ale to je tak asi všechno. Nebyla jsem spokojená s péčí v těhotenství, několikrát mě vystrašila až mi bylo zle. Asi za to nemohla, ale to jsem za svoje dvě těhotenství zažila jen u ní, pokud nebyla přitomna, nikdy se nic podobného nestalo.

super

Paní doktorku znám již léta. Je to opravdu skvělá lékařka a velká odbornice, což je o ní známo! Je velice příjemná a milá.
Přeji ji jen to dobré!!!