Velkopavlovická 25, Brno
Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je úžasná, pečlivá a starostlivá. Chodím k ní už mnoho let. Vždy pro mne měla maximální pochopení, i když to se mnou ze začátku nebylo jednoduché. Velmi mi pomohla. Nebyl problém ani pokud mi léky nevyhovovaly, nasadila mi jiné, než jsme našly ty pravé. Nikdy nečekám v čekárně, bere na čas a na pacienty má dostatek času, aby mohla vyslechnout, co opravdu potřebují a co je trápí. Nikdy bych neměnila.

U mě se nikdy nestalo, že by paní doktorka neposlouchala nebo bagatelizovala problémy (že by někoho neposlouchala, mi k ní vůbec nesedí, vždycky jsem se setkala s opakem, a to i když jsem zaslechla její rozhovor s jiným pacientem). Samozřejmě někdy měla více a někdy méně času, to je ale myslím pochopitelné, nikdo není schopný vykonávat své povolání vždy na 120 %.

Já jsem se vždycky u paní doktorky setkala s maximální možnou mírou empatie, zájmem a snahou pomoci. S důvěrou bych se na ni obrátila s jakýmkoli problémem.

Abych byla zcela objektivní, je pravda, že moje problémy neměly nikdy vysloveně "akutní" charakter, takže nemůžu posoudit, jak by dokázala pomoct v takové situaci.

jsem s ní velice spokojená, velmi mi pomohla při nehodě dcery.Jsem ji moc vděčná za pomoc.Velmi doporučuji

Doktorka Brázdilová je velmi příjemná osoba, na jejíž vyšetření chodím jako za kamarádkou na kávu. Pěkně si s vámi povídá, zajímá se o vše nového, co se vám v životě přihodilo, snaží se pomoci.
I když jsem za ní nepřišla s ničím vážným, byla velice ochotná mi pomoci a bere mne jako partnera k diskuzi, léčbu se mnou konzultuje a vyslechne si vše, co mám na srdci.
Vřele doporučuji!

VELMI VÝBORNÁ LÉKAŘKA VŘELE DOPORUČUJI

Paní doktorku velice doporučuji, je milá, vstřícná, vždy pozorně naslouchá a snaží se najít řešení problému, jen škoda, že máme na sezení vždy jen 20min. Opravdu doporučuji!

Příjemný a vstřícný přístup k pacientovi.
Velká snaha pomoci vyřešit citlivé a bolestné stavy pacienta.

Osobní přístup,pochopení obtíží svého pacienta,vždy velmi vstřícná.

Velmi příjemná lékařka. Velmi mi pomohla. Všem doporučuji.

Moc dobrá a milá paní doktorka.