Vajgarská 1141, Praha
Bioregena Praha 9

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: Bioregena Praha 9 páteř

nejlepší odborník kterého jsem poznal,zlat ručičky,uz pred vice lety diagnostikoval to co nedokazali neurologové ,a to jenom rukama.Pozdeji o pat let kdy se neurologove odhodlali me dat na CT ,teprve se ukazalo ze pan doktor to co poznal rukama se potvrdilo.

Dobrý den,
Chci se jenom podělit o svůj názor na přístup pana doktora. Je prostě skvělý. Profesionál. Nikdy jsem se nesetkala s takým lékařem, který přesně ví co dělá a maximálně sa snaží pracovat s pacientem na problémech které má. Podotýkám, že to bylo občas bolestivé, ale když pacient spolupracuje a poslouchá pana doktora, tak výsledek je na nezaplacení. U mého případu mi dal ještě cviky a doporučení na rehabilitace. Jsem moc vděčná za jeho zlaté ruce. Mohu jehom doporučit. LM

Pan Svoboda je lékař s přístupem, který si opravdu u lékaře představuj. Je velmi příjemný pozorný trpělivý . Já jsem velmi náročný a s panem svobodou jsem opravdu velmi spokojen , Škoda je že nejsou všichni lékaři takový jako on . chodím za ním opravdu jen pokud to nezbytně potřebují a čekám někdy 14 dní , bohužel tou dobou už bývám většinou zase v pořádku takže si jdu pouze pro rady a prevenci . že je bezvadný člověk a lékař má zřejmě tuto malou nevýhodu že má moc lidí a čeká se delší dobu na návštěvu , takže prosím nechoďte k němu všichni .☺
Dovolím si jen doplnit moje hodnocení, vše výše uvedené potvrzuji, ale doplňují, že to platí pouze jednou za rok, kdy to hradí pojišťovna, dříve vás nevezme, mě sdělil, abych už k němu nechodil, ale já ho potřebuji teď a ne až za rok kdy budu už jistě bez potíží, je to asi věc systému, ale hledám jinou fyzioterapii.

Pan doktor je vynikajici odbornik moc příjemný člověk se schopnosti Vam poradit a pomoci při Vašich obtížích.Moc doporučuji

Pan doktor je vynikající profesionál s velmi příjemným a lidským přístupem. Vyšetření vede odborně a přitom srozumitelně. Plně se vám věnuje a poslouchá, tělu uleví bez mučení (žádné trhání apod.) a s ochotou odpoví na dotazy a dodá doporučení. Děkuji mu tímto a všem bez váhání velmi doporučuji.

Pan doktor opravdu patří mezi vynikající chiropraktiky a před jeho schopnostmi napravovat lidské tělo mohu jenom smeknout ..nemá to ale vůbec lehké, stojí to velké úsilí /obou/ a nemalou praxi s pacienty.
Důležitý je také jeho celostní přístup k medicíně, když choří duše, onemocní i tělo.

Pan doktor Svoboda by si zasloužil přinejmenším další hvězdičku a hodnocení vynikající. Trpím na migrény od krční páteře a doposud mi nikdo nedokázal pomoci, tak jako on. Jeho schopnosti jsou neocenitelné a jeho profesionální a lidský přístup je skutečně výjimečný. Škoda, že není více lékařů a lidí, jako je on.

Pana doktora všem doporučuji. Pomohl mi od hrozné bolesti páteře a ještě byl velmi příjemný a vstřícný. S takovým odborníkem jsem se ještě nesetkala a to se léčím se zády již několik let. Za jeho péči mu moc děkuji.

Zázračný doktor s fantastickým přístupem a zlatýma až zázračnýma rukama. Od něj odchází člověk jako znovuzrozený. Mohu jedině doporučit.

Jako lékaře i jako člověka pana doktora vřele doporučuji! Ještě nikdo mi nenarovnal záda tak jako on a o jeho jednání nemluvně. Návštěva u něj je příjemná, že člověk až zírá:) že ještě existují takoví lékaři jako je pan Svoboda. Je to velmi schopný lékař a já (a mé záda) mu tímto velice děkujeme!:)

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prosím o radu. Mám poslední dobou nárazové prudké bolesti v podbříšku, ale vzhledem k mým častým gynekologickým problémům jsem to přisuzovala vaječníkům, bolesti jsou mimo menstruaci. Do toho mám nárazové tlakové bolesti v oblasti páteře a beder, ale tyto bolesti nepociťuji současně s těmi v podbřísku. Oboje bolesti trvají někdy jen chvíli, někdy celý den, ale déle mě to nikdy nebolí. Do toho mě občas bolí tvář, jako kdyby od zubů nebo od ucha, ale zuby mám v pořádku. Zubař mi řekl, že to může být od zubů "moudrosti", které jednou za čas "chtějí ven". Kromě toho mám oslabenou imunitu, takže když kolem mě někdo zakašle hned to "chytnu". Už si připadám jako hypochondr, proto se mi ani nechce moc chodit k lékaři. Chci se tedy zeptat, zda to vše může mít nějaké souvislosti, třeba nějaký zánět v těle? A zda bych měla jít k lékaři? V minulosti jsem měla problémy se zažíváním, ale nikdy se na nic nepřislo a časem se to zlepšilo samo, tak třeba se to zase samo spraví. Děkuji za odpověď a omlouvám se za tuto slohovou práci ????

95% bolestí v těle je "od páteře" s následným bolestivým spasmem jakéhokoli svalu.. Chce to vyšetření....

MUDr. Luděk Svoboda

• Dobrý den,
    Mám menší problém ohledně srdce a levého prsa. Před rokem jsem se předávkoval energy drinky a měl jsem potíže. Teď je to skoro rok a stále mě něco trápí. Vysoký tlak,píchání u srdce a při spánku občas “zapomenu” dýchat a musím se jakoby cuknout abych se mohl nadechnout. Nevíte,co mi může být? Je to nějak vážný? Bojím se,že prostě dostanu infarkt nebo tak. Občas mi je vážně divně a není to zrovna příjemné. Díky.

Je to tzv.vertebrokardiální syndrom- zablokovaná hrudní páteř ovlivňuje činnost srdce apod...

MUDr. Luděk Svoboda