MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika
Poliklinika Mazurská, Praha

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví - IPVZ, katedra sexuologie

1.lékařská fakulta University Karlovy v Praze

Psychiatrická klinika FN Plzeň-Lochotín a LF Plzeň
Alej Svobody, Plzeň

Poliklinika Mazurská, Praha

MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Ke Karlovu 460/11,

Gynekologie
Preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetř...

Umístění: MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí

Výborný gynekolog. Vše vysvětlí, je ochotný, milý, lidský a hl. Profesionál, oproti předešlých zkušeností, prostě člověk na svém místě. Jezdím za ním téměř přes celé město a neměnila bych.

Umístění: Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze sexuologické poradenství

Po velmi dlouhé době skutečně lékař který má velmi příjemné vystupování a hlavne skutečně se zajímá a naslouchá pacientům.
Mám v něho velkou důvěru

Umístění: Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Dysfunkce

Pana doktora vrele doporucuji. Problem resi efektivne a vse vysvetli. Neni duvod se stydet mu cokoliv rict. Pokud potrebujete radu, urcite se na pana doktora obratte.

Umístění: MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Pan doktor je milý, lidský a vše s trpělivostí vysvětlí. Nikdy se nezlobí, když mu kladu dotazy a vždy rád poradí.

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.

165 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, 1. Dubna jsem měla chráněný sex, ale kondom při konci praskl a nevíme zda přítel ejakuloval do me. Hned po 15 min jsem si vzala Postinor. Menstruaci jsem měla dostat ve čtvrtek, ale nedostavila se ani v pátek, tedy dnes. Nemám žádné příznaky těhotenství, myslíte ze jsem ? Nebo mi to ten prášek mohl zpozdit ?

Ano plati ze postinor ale nekdy take stres mohou menstruaci posunout- počkejte 1-2 tydny od vynechani menses a jdete ke gynekologovi na odber HCG a bude hned jasno. Pokud tomu rozumim tak byste asi miminko nechtěla protoze pokud ano tak neni se ceho bat a vyčkate tak 1-2 tydny od vynechani menses a gynekolog Vam udela ultrazvuk- od 5.-6. tydne jiz bude videt plodové vejce.
Drzim palce
MUDr Ludek Fiala PhD MBA

Doc. MUDr. Luděk Fiala

Dobry den.

3 mesice po porodu mne zaclo pobolivat bricho. Dle gynek.nalezu zadny problem, pry mam po porodu krecove zily v deloze a byl mi doporucen Diozen. Beru tyden rano 2 tablety. Nyni citim tepani a cukani zil v nohach, nekdy i na krku, mam z toho strach. Vysadim ho. Co prosim v tehle situaci delat? Jak mohu ulevit od varixu v deloze?
Dekuji

Dobry den, je otazkou jestli jsou potize od varixu nebo je duvodem jina diagnoza.
Za prve je treba si uvedomit ze stav po porodu se meni velmi pomalu a nekdy trva delsi dobu nez se vse dostane do normálu. Odpoved jak pomůžeme od bolesti varixu je takova ze prilis ne protoze kdo ma zkusenosti napr s varixy na dolních končetinách tak vi ze jde o celoživotní potize.
Na strane druhe je opravdu jen velmi malo pacientek ktere by na varikositu delohy trpěly- a je otazkou zda to opravdu způsobuje tyto potize
Az skončí rezim v ČR domluvte se s praktickém nebo gynekologem a nechejte si udelat sono bricha at se zjisti zda nejde o potize jineho druhu. V prve rade ale doporucuji trpelivost protoze nekdy trva zene 6-12 mesicu nez se telo vrátí do normálu
Drzim palce
MUDr Ludek Fiala PhD MBA