Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Palackého náměstí, Plzeň 3, Plzeň

Přijímám: dospělí, děti od 14 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Individuální psychoterapie • 700 Kč

Partnerská psychoterapie • 900 Kč

Rodinná psychoterapie • od 1 200 kč +1 Více

Konzultace online • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Konzultace online • 700 Kč

Přijímám: dospělí, děti od 14 let

Způsoby platby: Bankovní převod

Cena: *** Kč za 50 - 60 minut, individuální konzultace
**** Kč za 50-60 minut, párová a rodinná konzultace
Platba se hradí předem na bankovní účet, a to nejpozději 24 hodin před jejím uskutečněním. Číslo sdělím po objednání služby. Zrušíte-li konzultaci méně než 24 hodin před dohodnutým termínem, účtujeme storno-poplatek ve výši ***% z její ceny.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Můžete využít terapie formou telefonického rozhovoru nebo on-line konzultace přes Skype, WhattsApp, Messenger, nebo prostřednictvím aplikace ZOOm
Konzultaci si můžete objednat telefonicky, emailem nebo přes rezervační systém, do poznámky prosím uveďte následující údaje:
- skypové jméno/přezdívku, telefonní číslo do služby WhatsApp nebo jméno, které používáte na Messengeru
- v případě aplikace ZOOm zašlu odkaz
- zda preferujete audio nebo video hovor
- užitečný může být i stručný popis situace
Po obdržení objednávky Vám emailem pošlu informace k průběhu terapie a údaje k platbě.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Vzhledem k aktuální situaci jsou pozastaveny terapie s klienty na mém pracovišti v Psychoterapeutickém centru Plzeň. Po dobu trvání nouzového stavu mů...

• Stres

od 1 200 kč

Ostatní služby

Konzultace online

Psychoterapeutické centrum pro děti a dospělé

Umístění: Psychoterapeutické centrum pro děti a dospělé partnerská psychoterapie

Tuto terapeutku doporučuji každému! Je lidská, empatická, všímavá. Upozornila mě na několik momentů v mém vztahu, které jsem dosud přehlížela, a ukázaly se být zásadní. Podpořila mě, dala mi dobré rady a díky ní se můj vztah zlepšil. Ještě jednou děkuji paní magistře!

Umístění: Psychoterapeutické centrum pro děti a dospělé individuální psychoterapie

Paní psychoterapeutka je vstřícná a chápavá. Měla jsem pocit, že mě opravdu poslouchá. Navštívila jsem jí na doporučení kamarádky a přes počáteční nedůvěru jsem byla spokojená. Hned po první návštěvě se mi ulevilo a pochopila jsem, že na sobě musím hodně věcí změnit. Vřele doporučuji.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Proběhlo 4 rande. Po něm mě přítel napsal, že má nějaké problémy a abych se podívala i po někom jiném. Vysvětlení se mi nedostalo. Co si o tom mám myslet. Najdi si někoho lepšího než jsem já řekl. Děkuji za váš názor.

Dobrý den,
    Vztahy jsou složité a základem úspěšného vztahu je komunikace. Můžeme se jen dohadovat, co tím myslel. Chápu, že byste ráda věděla, co se stalo, ale pokud je mezi vámi tajemství, opravdu to není stabilní základ vztahu. Když ve Vašem vztahu není důvěra a upřímnost, nemohl by do budoucna fungovat. Nicméně ve Vašem případě jste na začátku vztahu, kde je důvěra zatím vratká a teprve si ji budujete. Píšete příliš málo informací na to, abych vám mohla poskytnout nějakou konkrétní radu nebo vysvětlení. Obecně však mohu doporučit zkusit s přítelem komunikovat a zjistit více informací. Pokud mu na Vás záleží, pokusí se najít nějakou cestu. Přeji hodně štěstí.

Mgr. Lucie Zichová

• Dlouhodobě (v zásadě celý život) se potýká s psychickými potížemi. Nulová sebehodnota. Paralyzující pocity viny a strachu. Smutek. Zvládám přežívat ze dne na den, ale nevidím větší smysl vlastní existence. V několika akutních situacích jsem již vyhledala pomoc psychologů i psychiatra. Spolupráci jsem ale po odeznění nejhorších potíží ukončila. Opakovaně vnímám, že bych potřebovala dlouhodobou důkladnou psychoterapeutickou/psychologickou práci. A nyní opět sbírám síly s ní začít. Problém je, že nevím, jak najít vhodného odborníka. Žádný z psychologů, které jsem v minulosti navštěvovala mi vlastně nevyhovoval (byli z mého pohledu buď příliš přátelští, příliš ezoteričtí nebo naopak příliš rozumoví). Jak najít někoho, s kým si budeme sedět, zvlášť když doba od kontaktu do prvního sezení se v případě neakutních potíží pohybuje v řádu měsíců? Přeji pěkný den a předem moc děkuji za rady.

Dobrý den, z vašeho dotazu vnímám smutek a bezvýchodnost, ale zároveň i naději a velkou odvahu to nevzdat. Oceňuji Vaši snahu i přes špatné předchozí zkušenosti znovu vyhledat odbornou pomoc. Bohužel nelze nikdy dopředu odhadnout, zda vám psycholog/psychoterapeut sedne. Nezbývá než vyzkoušet třeba i několik terapeutů z různých terapeutických přístupů a zjistit, který by Vám nejvíce vyhovoval. Doporučuji například gestalt, Pesso Boyden nebo systemickou psychoterapii. A především bych Vás chtěla podpořit, abyste v terapii pokračovala i po odeznění nejtěžších psychických stavů. A co se týká dlouhých čekacích lhůt můžete oslovit některého ze začínajících psychoterapeutů, kteří obvykle přijímají nové klienty.

Mgr. Lucie Zichová

• Stres