ÚPMD Podolí
Podolské nábřeží 157, Praha

Je mi velkou ctí sepsat recenzi o doktorce, která si zaslouží všechny superlativy. Její odbornost a lidskost jsou pro mě zářivým příkladem toho, co by měla být každá návštěva u lékaře.
Potřebovala jsem pomoc se zdravotními potížemi a nenašla jsem lepší volbu, než se obrátit na tuto doktorku. Její schopnost naslouchat a vcítit se do mé situace byla úžasná.
Co mě nejvíce překvapilo, byla její schopnost vysvětlit mi veškeré informace srozumitelně a přátelsky. Její otevřenost a ochota odpovědět na mé otázky mě ujišťovala, že jsem v dobrých rukou.
Celkově mohu říct, že tato doktorka není jenom lékařka, je skutečnou superhvězdou v oblasti zdravotnictví. Pokud hledáte doktorku, která je nejenom odborníkem ve svém oboru, ale také lidskou bytostí plnou empatie a pochopení, rozhodně vám doporučuji se obrátit na ni.

Umístění: PRONATAL Sanatorium IVF

Paní doktorka Melicharová je člověk na svém místě. Lidská, příjemná - člověk, kterému jsem naprosto důvěřovala a která vždy ochotně zodpověděla mé dotazy. Což například u pana Vobořila a paní Mardešicové bohužel nebylo možné, u nich měl člověk pocit, že dotazy jsou velmi nežádoucí, hlavně se v ničem nešťourat. To u paní Melicharové tomu bylo naopak a já ji moc moc všem doporučuji. Škoda že v Pronatalu Na dlouhé mezi si člověk svého lékaře nemůže vybrat a je objednán pokaždé k někomu jinému. Během 3 měsíců jsem byla na ultrazvuku u celkem 6 různých lidí.