Nepomuckých 763/18, Praha 9 Letňany, Praha
Psychologické poradenství - Mgr. Lucie Machová (mapa)

Hotovost, Bankovní převod

Osobnostní rozvoj, koučování • od 1 200 kč

Psychologické poradenství • od 600 kč

Psychoterapie, 50 min. • od 600 kč +1 Více

Párová psychoterapie, 80 min. • od 1 200 kč

Vystudovala jsem fakultu sociální studií MU v Brně obor psychologie, sociální práce a politika. Po studiích jsem pracovala jako psycholog, kouč a pora...

• Úzkost, strach, obavy
  • Problémy v partnerských vztazích a manželství
  • Vztahy v rodině

Osobnostní rozvoj, koučování

od 1 200 kč

Alivio - centrum psychoterapie a fyzioterapie | psychologická poradna, psychoterapie | dětský psycholog | partnerská poradna | práce s traumatem | léčba neplodnosti

Psychologické poradenství

Psychoterapie, 50 min.

od 600 kč

Párová psychoterapie, 80 min.

od 1 200 kč

Jsem velice ráda, že jsem se se svými problémy dostala právě k paní Lucii Machové. Díky ní jsem se na svůj život podívala z trochu jiného pohledu a uvědomila si spoustu věcí. Přístup paní Lucie byl vždy citlivý a chápající. Velice si vážím toho, že mě nechala si na spoustu věcí přijít sama a ukázala mi i jiné možnosti jak se na život a problémové situace dívat. Sezení byla vždy spojena s otevřeností, ochotou a pochopením.

Mgr. Lucie Machová

Paní Martino, děkuji za zpětnou vazbu a držím pěsti do budoucna! Lucie

Jsem moc rada, ze jsem si psychoterapii u pani Lucky prosla! Verim, ze to melo vliv na uspech IVF.
Po 4 mesicich psychoterapie jsem se vydala na 3. pokus IVF, ktery byl uspesny:) Po 3,5 letech snazeni.
Nejen, ze je lepe mne, ale ocenil to i muj manzel a verim, ze casem i nase deti:)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,mohu se zeptat můj přítel má zřejmě problém s automaty.Hraje když je opilý,pracuje jako číšník takže chodí z práce v noci a já ho nemám pod kontrolou protože máme malé dítě.Je schopný prohrát celou výplatu a dostali jsme do kolotoče dluhů.Mohla by jste mi poradit nějakého specialistu co by nám pomohl,jsme z Havlíčkova Brodu tedy z Vysočiny.Děkuju

Dobrý den, děkuji za dotaz. Bohužel ze zmiňované oblasti Havlíčkova Brodu kontakt na kolegu zabývajícím se touto problematikou nemám. Zkuste kontaktovat nejbližší drogové centrum (problematika závislosti je v těchto případech velmi podobná), jistě budou mít přehled a terapeuta vám doporučí. Pokud není v dosahu drogové centrum, zkuste státní terapeutické zařízení např. manželskou a rodinou poradnu. Opět, jistě budou mít přehled o zaměření terapeutů ve vašem kraji.
    Přeji vše dobré.
    Lucie Machová

• Dobrý den,
    na začátku září jsem se s přítelem odstěhovala do Brna (cca 100 km od rodičů). Já nastupuji v Brně na Vysokou školu , přítel si tam našel práci. Já ale nejsem schopná vyrovnat se s touto novou situací. Celé dny brečím, je mi zle od žaludku, mám zažívací problémy a pocit na zvracení. Nejvíc mě trápí, že sama moc nevím čím to je. Možná tím kvantem změn, které mě teď zasáhly (odloučení od rodičů a domova jako takového, větší zodpovědnost, nová škola, nové město, nový byt, přítelova nová práce), nejvíc mě ale asi děsí pocit, že už jsou to nenávratně změny. Že kdybych se rozhodla odstěhovat se zpátky domů, tak už by přítel se mnou nechtěl jít, když už si kvůli mně našel novou práci a je v ní spokojený. Nechci o něho přijít, ale asi nejsem připravená být dospělá. Vás se chci zeptat, co byste mi poradila, ať dělám, jestli si myslíte, že je to jen o zvyku a bude to v pořádku nebo mám vyhledat nějakou odbornou pomoc (popř. zkusit třeba meditaci).
    Děkuji

Dobrý den, děkuji za dotaz a důvěru. Jak mohu číst, změn které jsou pro vás spojeny s tímto obdobím je celá řada. Dokáži si představit, že na takovou složitou situaci je obtížné se adaptovat. Možná je složitá i pro vašeho přítele. Určitě vás podpořím ve sdílení vašich pocitů s ním. Budete mít šanci zjistit, jak se na celou situaci dívá on a zda náhodou neprožívá něco podobného (i když mu práce, kterou našel, třeba i vyhovuje). Možná díky tomu získáte podporu vydržet a "nechat čas vše usadit" nebo se spolu rozhodnete jinak. Jistě existuje více řešení, jak se v tak těžké situaci podpořit.
    Pokud se dále nebudete cítit dobře, vyhledejte odbornou psychologickou pomoc. U každé fakulty většinou existuje i psychologická poradna pro její studenty (zdarma), která se zabývá i otázkami, které uvádíte. Bylo by těžké studovat, a přitom čelit slzám, zažívacím problémům a úzkosti.

Přeji jen to dobré.

S pozdravem