Nepomuckých 763/18, Praha 9 Letňany, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství, 70 min. • Od 1 500 Kč

Psychoterapie, 50 min. • Od 1 000 Kč

Párová psychoterapie, 70 min. • Od 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Od 1 500 Kč

Od 1 000 Kč

Od 1 500 Kč

Soukromá psychologická praxe - Mgr. Lucie Machová

Vystudovala jsem fakultu sociální studií MU v Brně obor psychologie, sociální práce a politika. Po studiích jsem pracovala jako psycholog, kouč a pora...

Jsem velice ráda, že jsem se se svými problémy dostala právě k paní Lucii Machové. Díky ní jsem se na svůj život podívala z trochu jiného pohledu a uvědomila si spoustu věcí. Přístup paní Lucie byl vždy citlivý a chápající. Velice si vážím toho, že mě nechala si na spoustu věcí přijít sama a ukázala mi i jiné možnosti jak se na život a problémové situace dívat. Sezení byla vždy spojena s otevřeností, ochotou a pochopením.

Mgr. Lucie Machová

Paní Martino, děkuji za zpětnou vazbu a držím pěsti do budoucna! Lucie

Jsem moc rada, ze jsem si psychoterapii u pani Lucky prosla! Verim, ze to melo vliv na uspech IVF.
Po 4 mesicich psychoterapie jsem se vydala na 3. pokus IVF, ktery byl uspesny:) Po 3,5 letech snazeni.
Nejen, ze je lepe mne, ale ocenil to i muj manzel a verim, ze casem i nase deti:)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,moc bych si přála pro svou sedmiletou dceru konzultaci,vyšetření,psychologa. Jedná se o velmi citlivou dívku od narození,úzkostlivost,plačtivost a ted konkrétně jsme po autonehodě a od té události špatně spí,bojí se v autě a je nesvá. Mohu vás poprosit o nějaké informace nebo rovnou objednání k vám? Děkji Krejčová

Dobrý den, paní Krejčová, děkuji za oslovení. Na problematiku dětského traumatu bych doporučila někoho z mých kolegů v centru Alivio (na Hradčanské), kteří se na toto přímo specializují a mají s tím i bohatší zkušenosti. Pokud mi napíšete vaše telefonní číslo, ráda zavolám a domluvíme konkrétní termín objednání (většinou do týdne).

S pozdravem
Tel. 605 476 024

Mgr. Lucie Machová

Dobrý den,mohu se zeptat můj přítel má zřejmě problém s automaty.Hraje když je opilý,pracuje jako číšník takže chodí z práce v noci a já ho nemám pod kontrolou protože máme malé dítě.Je schopný prohrát celou výplatu a dostali jsme do kolotoče dluhů.Mohla by jste mi poradit nějakého specialistu co by nám pomohl,jsme z Havlíčkova Brodu tedy z Vysočiny.Děkuju

Dobrý den, děkuji za dotaz. Bohužel ze zmiňované oblasti Havlíčkova Brodu kontakt na kolegu zabývajícím se touto problematikou nemám. Zkuste kontaktovat nejbližší drogové centrum (problematika závislosti je v těchto případech velmi podobná), jistě budou mít přehled a terapeuta vám doporučí. Pokud není v dosahu drogové centrum, zkuste státní terapeutické zařízení např. manželskou a rodinou poradnu. Opět, jistě budou mít přehled o zaměření terapeutů ve vašem kraji.
Přeji vše dobré.
Lucie Machová