Kognitivně behaviorální terapie
Kyjevská 36, Plzeň 2-Slovany, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

kontakt:

kbtplzen@gmail.com

SOUKROMÁ PRAXE ZAMĚŘENÁ NA PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ, PSYCHOLOGICKOU DIAGNOSTIKU A TERAPEU...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Za Mgr. Kryslovou jsem začal docházet na jaře roku 2015. Po třech letech trápení se s OCD jsem už byl velice zoufalý a nečekal jsem že by se situace ještě dala zlepšit či dokonce zvrátit. Od ledna 2014 jsem měl medikaci Anafranil 100mg a Questax 100mg. Byl jsem už dvakrát hospitalizován na psychiatrické klinice v nemocnici. Mé projevy poruchy byly velice odlišné od "klasických" symptomům OCD (obsese+kompulze), takže jsem byl přesvědčen, že jsem na dně. Pak jsem ale vyhledal paní Kryslovou, která přinesla do problému nadhled, logické vysvětlení a naději. Pracuje na skvělých technických podkladech, pro každou otázku má přesvědčivou odpověď a její komunikační schopnosti jsou nadstandartní. Od této doby se začal můj stav zlepšovat a nyní jsou projevy poruchy silně potlačeny a nijak mne neomezují. Již rok k ní docházím na 14ti denní konzultace a bravurně dokáže pomoci i co se týče problémů se sebevědomím, prací i rodinou. Cena její péče je podhodnocená, ve skutečnosti dokáže pomoci daleko více, než kam sahá cena peněz.
Robert, Plzeň