Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

1 názor

Umístění: Stomatologie

Velmi milá a důsledná, má se mnou trpělivost i když dentální hygienu docela flákám, chodím k ní velmi rád i přesto, že to občas pěkně bolí :-).

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved

Dobrý den. Je mi líto, že máte takový problém... Souhlasím však s názory děvčat výše a doporučuji si nezávazně zajít na vyšetření k lékaři. Udělá Vám rentgenové snímky, vyšetří Vás a věřte, že vstupní prohlídka bolestivá nebude. Domluvíte se s lékařem, jak by daný problém řešil a hlavně Vám poví, co Vás trápí. Dnes je spousta metod, jak můžete být ošetřena bez bolesti a újmy na psychice. Je možné, že to tak horké nebude a bude stačit jen málo k vyřešení bolesti. :-) Držím palce a budu ráda, když dáte vědět, jak jste dopadla . S pozdravem Lucie

Lucie Hrášková

• Zápach z úst