Zelný trh 10, Brno-sever , Brno
Fyzioterapie Lucie Fridrichová

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Věřím, že při léčbě pohybového aparátu, stejně jako při jakémkoliv jiném léčebném procesu, je důležité zachovat si lidský a co možná nejindividuálnějš...

• bolesti kloubů
  • sportovní úrazy
  • bolesti šlach

Umístění: Fyzioterapie Lucie Fridrichová

Paní fyzioterapeutka mi pravidelnymi navstevami pomohla odstranit bolestivou menstruaci, kterou jsem odjakziva trpela. Bolesti byly vzdy umorne a paralyzujici. Vhodnym odblokovanim pani fyzioterapeutkou a pravidelnym cvicenim se menstruacni bolesti natolik zmirnily, ze nyni jiz mohu normalne fungovat bez prasku, mohu sportovat atd. Ocenuji take pratelsky a vstricny pristip.

Umístění: Fyzioterapie Lucie Fridrichová Bolavé záda v bederní oblasti

Slečna fyzioterapeutka mne překvapila svým zapálením, šikovnosti, velmi příjemným vystupováním a také spolehlivostí. Neměl jsem obavy si od ní nechat napravit bolavá záda.
Velmi ji doporučuji!

Umístění: Fyzioterapie Lucie Fridrichová Bolest bederní oblasti

Během cvičení mrtvých tahů jsem si namohl záda v bedrech. Ze začátku se zdálo, že bolest postupně odezní, ale bohužel ani po třech týdnech nedošlo k výraznému zlepšení. Byly i okamžiky, kdy jsem si nebyl schopen zavázat ani tkaničky u bot.
Již po první návštěvě u paní Mgr. Fridrichové se mi velmi výrazně ulevilo a teď po druhé návštěvě mohu konstatovat, že bolest beder již vůbec necítím. Paní magistra mi kromě odblokování zad ukázala i cviky na uvolnění bederní oblasti. Během úvodního vyšetření paní magistra bez problémů identifikovala a lokalizovala místo v bedrech, které mě nejvíce bolí. Z jejího vystupování a následné terapie bylo vidět, že je v oboru fyzioterapie velmi zkušená. S její prací jsem byl velice spokojen a rozhodně ji vřele všem budoucím pacientům doporučuji.
Jelikož mám již dlouhodobě problémy s oblastí šíje a nikam se mi nechtělo chodit, tak po této výborné zkušenosti jsem se s paní magistrou domluvil na další terapii.
Přeji všem příjemný a hlavně nebolestivý den :-)
Rosťa

Umístění: jiné místo Bolestivy pohyb

Zacatkem kvetna jsem byla omezena v hybnosti tak, ze jsem se nemohla predklonit, sedet, kazdy pohyb byl bolestivy. Doktor me poslal domu s tim, ze rentgen patere je v poradku. Slecna Lucie se mi venovala tak peclive, jako nikdo pred ni. Behem par tydnu jsme rozhybaly a zacaly napravovat zada. Chodivam i nadale na terapii, mohu jen vrele doporucit. Uzasny profesiolnani pristup. Dekuji

Umístění: jiné místo

Slečnu fyzioterapeutku velmi ráda doporučuji. Velmi příjemná a vysoce profesionální. Perfektně vysvětlí a poradí. Velmi mi pomohla naučit se posilovat správně břišní svaly s diastázou a poradila i cviky do budoucna pro krční páteř a správné držení těla, což mi pomohlo od migrén. Nesrovnatelné s cvičením podle videí na internetu, kdy si mnohdy člověk spíše uškodí. Mohu doporučit i všem maminkám s potížemi po těhotenství a porodu. Individuální přístup a perfekcionismus při provádění každého cviku pro nejlepší výsledky. Velmi vřele slečnu Lucii doporučuji.

Umístění: jiné místo

Ke slečně Fridrichové chodím pravidelně na hloubkové uvolňování svalů a
cvičení na záda a musím říci, že mé problémy se zády jsou daleko lepší. Její přístup je vždy skvělý. Chodím k ní velmi ráda a jako fyzioterapeutku ji mohu jen doporučit. Jana

Hana C.
Velmi doporucuji, Chodila jsem ke slecne Fridrichove na tejpovani kotniku po urazu po dobu 2 mesicu, nez bolesti uplne vymizely a ja mohla bez problemu sportovat a dokonce i lyzovat. Byla jsem moc spokojena.
Dekuji.

Velmi doporučuji! Vřelý a individuální přístup a hlavně velké odborné znalosti. Chodila jsem nejprve na cvičení po porodu - posílení pánevního dna, rozestup břišních svalů a další. Cvičení bylo komplexní a velmi přínosné! Kvůli nošení dítěte a přetížené krční páteři jsem začala mít migrény. Pomohla mi individuální rehabilitace. Zpočátku jsem měla 3-4 migrény měsíčně. Nyní díky cvičení a uvolňování svalů - migréna cca 1x měsíčně. A věřím, že dlouhodobým cvičením se jich zbavím úplně. Veliké díky a rozhodně doporučuji!

Dobrý den, se slečnou Lucii jsem velice spokojena, od roku 2005, kdy jsem podstoupila prvni operaci ramene jsem vyzkousela v Brne snad kazdou rehabilitaci a fyzioterapii, ale bezvysledne, rameno bylo omezeno v hybnosti, mrtvil mi malicek a prstenicek, zlobil loket,tuhlo za krkem, az jsem se dostala k teto mile a usmevave slecne, a po necelych trech mesicich byl muj desetilety problem ten tam, presne vedela kam sahnout,kde zatlacit, jak zateipovat, pritom vse ve skvele nalade,kterou ma snad pri kazde navsteve, s osobnim a profesionalnim pristupem, a s trpelivosti - kdy Vam porad dokola klidne a ochotne vysvetluje jak,ktery cvik provadet! Od te doby jakykoli problem mam - naposledy s kolenem , resim jedine s ni. Prace ji bavi, a je to videt na pristupu nejen k pacientovi,ale i k tomu,ze se stále dovzdelava a je tak opravdu specialistkoz ve svem oboru.

Mgr. Fridrichová mi asi před dvěma leta velmi pomohla s bolavým ramenem, hrozila mi tehdy operace. Tu jsem zrušila na poslední chvíli, kdy už byl objednaný termín. Rameno jsme společně rozhýbaly, i když je tam nález, skoro nebolí. Jsem jí za to velice vděčná.
K Mgr. Fridrichové chodím celkem pravidelně na masáže i cvičení. Kromě ramene řešíme bolesti zad po operaci páteře, bolesti šíje, a další neduhy, související se sedavým zaměstnáním.
Jsem velice spokojená s jejím profesionálním a lidským přístupem.
Iveta

• bolesti kloubů