Přijímám: dospělí

Lymfodrenáž horních končetin • 990 Kč +4 Více

Masáž zad 50 minut • 990 Kč

Terapie pánevního dna • 1 600 Kč

Těhotenská masáž 50 minut • 990 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého poh...

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

330 Kč

1 600 Kč

1 250 Kč

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Velmi příjemná komunikace, srozumitelné vysvětlení obtíží v kontextu. Kontrola, jak cvičím a úprava, tak abych to dělala správně. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Paní magistra ví, o čem mluví. Je pečlivá, naslouchá a podle toho velice efektivně připravuje personalizovaný postup řešení problému. Cením si, inter alia, i lidského přístupu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasná paní doktorka ..Tolik snahy opravdu pomoci,laskavý a profesionální přístup
Vše podrobné vysvětleno. Více takových lékařů .Děkuji moc za vše

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přístup, empatie, trpělivost, vysvětlení, účinnost cvičení i masáží, naslouchá a jde i do hloubky. Profesionalita. Radost se těšit na další návštěvu.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Paní fyzioterapeutka má perfektní přístup, vše dokonale vysvětlí a její léčba je účinná. Všem vřele doporučuji.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku cvičení skupinové

Vyborne ! Lucie is amazing. I had vertigos since 10 days and she immediately found the problem. 1 day after my vertigos had totally disappeared.

I dont speak Czech and Lucie was really friendly. Talking a perfect English. Diky moc Lucie !

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

U lepšího fyzioterapeuta jsem nikdy nebyla. Je to krása, když někdo umí svoji praci. Rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mela jsem obavy z teto navstevy, jelikoz to pro me bylo psychicky narocne, ale absolutne si nemuzu stezovat!!!! Pani doktorka byla velmi mila, ochotna vse dukladne vysvetlila, predvedla, take byla velmi empaticka coz je v teto profesi velmi dulezite pro nas jako pacienty.. Vysetreni, ktere jsem absolovala bylo pres konecnik a bylo bezbolestne, velmi peclive. Nelituju, ze jsem to podstoupila. Pani doktorce patri muj OBROVSKY dik!!!

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Ochotná, příjemná, empatická, ráda se budu vracet. Vždy mi pomůže se zdravotními problémy, skvělý odborník.

Slečna Dlasková je opravdu člověk na svém místě, má profesionální a lidský přístup, takže člověk není vůbec nervózní. Děkuji!

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte.
Děkuji.Dana

záleží na důvodu, kvůli kterému byste lymfodrenáž vyhledala. Při lymfatických otocích, očistě organizmu nebo např. pooperačních a poúrazových stavech je terapie doporučovaná. Pokud nespadáte do kategorie kontraindikací. V takovém případě to lze pouze se souhlasem ošetřujícího lékaře. Jinak se doporučuje lymfodrenáž absolvovat v kůře (3-10 návštěv) ideálně s dodržováním režimových opatření. S pozdravem Lucie DLasková

Mgr. Lucie Dlasková

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.

ulevit od popisovaných obtíží rozhodně lze s mírnými modifikacemi dle stavu. Terapeut musí však znát základní pravidla pro takovou terapii. Pak je to bezpečné. S pozdravem, Lucie Dlasková

Mgr. Lucie Dlasková

• fyzioterapeut