Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Paní doktorka je skutečný profesionál, je velice milá a má citlivý přístup k pacientovi a vše dokáže vysvětlit a dle mého názoru najít to nejefektivnější řešení. Je u ní velice příjemné prostředí a sestřičky jsou velice milé a pozorné. Chodím tam již delší dobu a mohu jen a jen doporučit. Rozhodně bych neměnil a doporučuji !!!

Velice hodná a šikovná paní doktorka. Přešla jsem k ní po odchodu Dr.Bergmanové, ta byla strašně zlá a protivná, na sestřičky i na pacienty. Jsem ráda, že jim tam už nekazí tak krásné prostředí.

Vždy ochotná,Vždy pomůže. Ne jako jedna doktorka co u ní před rokem pracovala a pokazila co mohla. Nyní už se nic takového nemůže stát. Jsou tam samá šikovné lékařky.

Z mého pohledu se jedná o paní doktorku,která svými odbornými znalostmi a praktickými dovednostmi patří mezi výborné stomatology. Její osoba garantuje odbornost a zručnost jejích dalších zaměstnanců. Což i v její nepřítomnosti zaručuje dobrou garanci péče o její pacienty. Rozhodně si nemyslím, že by se měl pacient vázat na tu "svou" paní doktorku, jak bylo řečeno v jednom z komentářů. Je dobře, že sama vychovává další generaci zkušených lékařů, kteří ji v její nepřítomnosti, dokáží kvalitně zastoupit. Rozhodně si myslím, že pokud Vás něco bolí, je jedno, kdo Vás ošetří, hlavně, aby se jednalo o kvalitního lékaře.

Nesouhlasím s názorem autorky "lili", neboť se mi zdá toto hodnocení vedeno jako zcestné a účelově vedené. Autorka tohoto příspěvku, dle mého názoru chce očividně poškodit kvalitní práci, kterou MUDr. Beránková odvádí. Zajisté kvalitnější než paní MUDr. XY, kterou jste si opět našla a také si zjistila kde ordinuje. Je také zajímavé, že dne 5.8.2009 ve svém komentáři paní MUDr. Beránkovou velice chválíte a po roce najednou takováto změna. Proč tak najednou? Tak si také budete muset zvyknout, že lékaři přicházejí a odcházejí, ať jsou důvody všelijaké. P. S. Dva za cenu jednoho?

Lepší paní doktorku jsem nezažila. Vždy je usměvavá, ochotná, vše vždy vysvětlí a doporučí, co je pro pacienta nejvhodnější. S jejím chováním jsem nikdy neměla problémy. Vřele doporučuji !!!

Výborná paní zubařka, pečlivá, ochotná, příjemná, do ordinace jdete přesně v objednanou hodinu.

Opravdu paní doktorka stomatologie na svém místě - jak u dospělých, tak u dětí. Bezvadný přístup k pacinetům a i k těm v dětském věku, prostě hodná paní zubařka, ke které se nebojí chodit děti. Paní doktorka léčí bezbolestně, nabídne injekci proti bolesti. A příjímá nové pacienty. Neměnila bych.

Výborná, ohleduplná, bere nové paciety