Olivova 5, Praha 1, Praha

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

1) Po objednání převeďte příslušnou částku na účet **********/****
2) Do popisu zadejte své jméno.
3) V domluvený čas se s Vámi spojím.
Těším se na spolupráci

Lucian Kantor

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Online konzultace

Lucian Kantor

Psycholog není terapeut. Jsem terapeut, nikoli psycholog. Psycholog by vás diagnostikoval a analyzoval, jako terapeut Vám pomohu zvládnout Vaše obtížn...

Léčené nemoci

• Krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Stáže

• Lebenshilfe, Nürnberg (D) (1997)
  • Stallcombe House, Exeter (GB) (1998)

Certifikáty

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Velmi dobrý vhled do problému, bohaté zkušenosti, osobní přístup

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Klidný, empatický přístup. Srozumitelné vysvětlení situace, problému a uchopitelná doporučení.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Jako vždy pan Lucian umí perfektne poradit a dat zprávný pohled na věc
moc děkuji !!!

Lucian Kantor

Rád jsem vás po čase viděl.
Jste velmi starostliví a skvělí rodiče.
Děkuji za zpětnou vazbu.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Oceňuji odborně pozorný a vstřícný přístup. Navíc Lucian dokáže pomoc diskuzi trefnou analogií nebo vtipem.

Lucian Kantor

velice děkuji za Vaší zpětnou vazbu a jsem rád, že jsme nalezli hned na první konzultaci společnou řeč.
Velmi se těším na další setkání.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Zkušenost, profesionalita, snaha pomoci, otevřenost

Lucian Kantor

Velice děkuji. Krátké, milé, motivující.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Pan Lucian je velmi příjemný a milý. I když jsem na schůzku šla trošku nervózní, tak dovede uvolnit atmosféru a člověk se pak lépe rozpovídá. Odcházela jsem trošku klidnější s pocitem, že se snad podaří naše manželství zachránit a doufám, že se mi povede přesvědčit manžela, aby šel příště k panu Lucianovi se mnou.

Dobrý den Kateřino,
udělala jste první a velice důležitý krok. Vztah je jako most, který se staví ze dvou stran. Pokud se Vám nepodaří přesvědčit manžela aby šel do poradny, můžeme začít spolu hledat možné způsoby jak ho přimět ke změně. Lucian

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Vyborné, věcné a krásné přirovnání. Příjemné posezení a atmosféra.

Dobrý den Martine,
jste člověk velkého srdce, které bije pro Vaše děti.
Některá rozhodnutí jsou bolestivá, proto potřebují svůj čas.
Držím Vám palce.

Umístění: Lucian Kantor poradenství

Výborný terapeut, snaží se pomoci, da správný nahled na situaci

Lucian Kantor

jsem velmi rád za Vaše hodnocení.
Svou práci mám velice rád, protože mi často umožňuje sdílet příběhy s dobrým koncem.
Jsou však chvíle, kdy příběhy jsou velmi komplikované a plné bolesti a pak pozitivní hodnocení se stávají majáky osvětlujícími cestu vodami rozbořených emocí.
Ještě jednou děkuji.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Odborník, který má přirozenou autoritu, empatický, pozorně naslouchá a umí poradit citlivě pro obě strany.Doporučuji. Jsem velmi spokojená. V případě potřeby se vrátím znovu.

Dobrý den Milado,
jste Žena velkého srdce, která doposud vše podřizovala zájmům svých nejbližších a svoje potřeby jste absolutně upozadila.
Jste v procesu pozitivní změny a své kroky by jste měla provádět postupně a nikam nespěchat.
Každá změna v sobě nese mnoho nástrah, a proto je dobré počítat vše co se povedlo a to co se nepovede, dle Vašich představ, berte jako slepou uličku, kam se příště již nechcete vydávat.
Přeji mnoho sil!
Jste úžasný člověk, jen je potřeba, aby jste více dbala svých potřeb a důsledně je prosazovala.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Děkuji za vyslechnutí a náhled do problémů související s rozpadem manželství.

Lucian Kantor

Dobrý den, rozpad jakéhokoli vztahu přináší mnoho zranění, která jsou často příčinou osočování a polopravd. A pokud jsou součásti rozpadajícího se manželství děti, pak často jsou zranění ještě hlubší. Přeji Vám, aby se situace co nejdříve zklidnila a do té doby přeji co nejvíce trpělivosti a nadhledu. Lucian

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Dobrý den, věkový rozdíl není žádný problém, tím se stává až ve chvíli, kdy se na něj začne nahlížet jako na problém. Věcem dává smysl až jejich pojmenování. Svým dotazem vyjadřujete svoje pochybnosti, které by bylo dobré vyřešit dříve než nahlodají váš vztah. Doporučoval bych probrat své pochybnosti s odborníkem. Přeji pohodový vztah. Lucian Kantor

Lucian Kantor

Před 7 týdny jsem poprvé (a naposledy) zkusila psychedelika (psylocibin). V kombinaci s alkoholem jsem prožila badtrip, ne ve formě děsivých halucinací ale ve formě strachu z odtržení od reality a ztráty kontroly. Navštívila jsem integrační psychoterapii, ale vlastně nebylo tak úplně co integrovat. Od té doby jsem si přečetla mnoho věcí o negativních efektech a hrozně se kontroluji, až si některé věci sama způsobuji. V momentech, kdy na to nemyslím se cítím naprosto normálně a ani neprožívám žádné symptomy duševního onemocnění. Dokázala jsem ovšem pocitem viny sama sebe přesvědčit o tom, že jsem si navždy zničila život a teď nevím, co s tím. Mohl by mi s tím někdo/něco pomoci?

Moc děkuji za odpověď

ve Vašem případě by bylo dobré zážitky zpracovat pomocí terapie.
Předem počítejte, že jedno setkání nic nevyřeší.
Vyberte si terapeuta na základě vnitřního pocitu tak, aby ve Vás vzbuzoval důvěru a nechte se provést terapeutickým procesem.
Přeji dobrou volbu a brzké zlepšení stavu.
V případě zájmu se s tímto tématem mužete obrátit i na mne.