MUDr. Lucia Opletalova

Bankovní převod, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Akrylové protézy • 3 000 Kč

Bělení zubů • 1 890 Kč

Dentální hygiena • 800 Kč +7 Více

Estetická stomatologie • 500 Kč

Fluoridace • 150 Kč

Ošetření kořenových kanálků • 500 Kč

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Moderne vybavena ordinace v centru Brna, kde snadno i zaparkujete. Mluvíme plynule anglicky a německy. Od podzimu 2014 nabízíme i služby dentální ...

• skřípání zubů

800 Kč

Rentgen zubů

100 Kč

MUDr. Lucia Opletalova

Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí. Příjemná sestřička. Bezbolestné ošetření. Byl jsem spokojen.

Paní doktorka je skvělá. Než jsem k ní začala chodit, vždy jsem se návštěvy zubaře hrozně bála. To se naštěstí změnilo a jsem vděčná osudu, že mě přivedl právě do ordinace paní doktorky Opletalové.

Maximalna spokojnost jak s osetrenim tak s pristupom pani doktorky aj sestricky + rychle objednanie a v ambulancii som necakala ani minutu. Vrele doporucujem *****

Velmi příjemná a ochotná paní zubařka, vysvětlí, poradí a dělá maximum pro pacienta.
Bezbolestné a kvalitní ošetření. Byla jsem moc spokojená stejně tak i syn.

Velmi milá paní doktorka,vše vysvětlí,poradí.Měla jsem několik zubařů,i v zahraničí,ale z těch z Brna co jsem navštívila je pro mě nejlepší.
Řekne vždy co bude dělat,bolest není ani tak veliká.
I na děti je velmi milá.
Sestřička také.
Nevím,nejdéle jsem čekala půl hodiny v čekárně a to jsem tam chodila jednu dobu často,dělala mi nové zuby.

Velmi milá a příjemná, pacient u ní netrpí bolestí. Vše trpělivě vysvětlí. Díky ní jsem se přestala bát zubaře. Nová ordinace na Černých polích je skvělá. Nemám žádné námitky.

Pre deti určite super doktorka, keďže aj ja dospelý človek "Ja" "strachoputka" čo nebola 4 roky u zubárky si sadla do kresla a cítila sa dobre.

Měli jsme problém se synem .Bál se k zubaři a u paní doktorky otevřel pusinu úplně na pohodu.Milá ,hodná s dětmi to umí můžu doploručit.Gábina

Paní doktorka sice není zrovna veselá kopa, ale kdo by se taky smál, když musí lidem koukat celý den do pusy. :-)
Jinak naprostá spokojenost, práci odvádí u mě zatím výbornou! Moderně zařízena, příjemné prostředí. Sestřička fajn.
Jitka

Pečlivá, šikovná, rychlá, milá, moderní vybavení i postupy.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám cistu na dásní a najednou mi z toho nejspíš vytéká hnis mám dotaz jeslí to je dobře že vytéká nebo zda ne je to slané a žluté děkuji za odpověď

hnis je žlutý, je potřeba udělat rtg. Máte v ústech časovanou bombu.

MUDr. Lucia Opletalová

• dobrý den chci se zeptat může se mi točit v hlavě občas i ze zubu moudrosti který mě bolí a je asi zanícený zanět ,když chci čistit mezizubní prostor mezi sedmičkou a osmičkou tak to strašně píchá a bolí nemůžu to ani čistit tam je to bodavý pocit jak nějaký nerv nevíte co by to mohlo být a jestli teda se mi i ze zubu může točit hlava jestli je nějaký zanícený děkuji moc a ještě se chci zeptat jak zubařka zjistí jestli mám zánět zubu rentgenem nebo jak děkuji naschledanou.

nechte si udělat rentgen, určitě tam bude někde hluboký kaz, jestli cítíte bodavou bolest.

MUDr. Lucia Opletalová

• skřípání zubů