Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Bankovní převod, Hotovost

Moderne vybavena ordinace v centru Brna, kde snadno i zaparkujete. Mluvíme plynule anglicky a německy. Od podzimu 2014 nabízíme i služby dentální ...

• skřípání zubů

800 Kč

Rentgen zubů

100 Kč

MUDr. Lucia Opletalova

Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí. Příjemná sestřička. Bezbolestné ošetření. Byl jsem spokojen.

Paní doktorka je skvělá. Než jsem k ní začala chodit, vždy jsem se návštěvy zubaře hrozně bála. To se naštěstí změnilo a jsem vděčná osudu, že mě přivedl právě do ordinace paní doktorky Opletalové.

Maximalna spokojnost jak s osetrenim tak s pristupom pani doktorky aj sestricky + rychle objednanie a v ambulancii som necakala ani minutu. Vrele doporucujem *****

Velmi příjemná a ochotná paní zubařka, vysvětlí, poradí a dělá maximum pro pacienta.
Bezbolestné a kvalitní ošetření. Byla jsem moc spokojená stejně tak i syn.

Velmi milá paní doktorka,vše vysvětlí,poradí.Měla jsem několik zubařů,i v zahraničí,ale z těch z Brna co jsem navštívila je pro mě nejlepší.
Řekne vždy co bude dělat,bolest není ani tak veliká.
I na děti je velmi milá.
Sestřička také.
Nevím,nejdéle jsem čekala půl hodiny v čekárně a to jsem tam chodila jednu dobu často,dělala mi nové zuby.

Velmi milá a příjemná, pacient u ní netrpí bolestí. Vše trpělivě vysvětlí. Díky ní jsem se přestala bát zubaře. Nová ordinace na Černých polích je skvělá. Nemám žádné námitky.

Pre deti určite super doktorka, keďže aj ja dospelý človek "Ja" "strachoputka" čo nebola 4 roky u zubárky si sadla do kresla a cítila sa dobre.

Měli jsme problém se synem .Bál se k zubaři a u paní doktorky otevřel pusinu úplně na pohodu.Milá ,hodná s dětmi to umí můžu doploručit.Gábina

Paní doktorka sice není zrovna veselá kopa, ale kdo by se taky smál, když musí lidem koukat celý den do pusy. :-)
Jinak naprostá spokojenost, práci odvádí u mě zatím výbornou! Moderně zařízena, příjemné prostředí. Sestřička fajn.
Jitka

Pečlivá, šikovná, rychlá, milá, moderní vybavení i postupy.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den , mám otázku . Objevil jsem v předsíni dutiny ústní pod kůží oválné bulky které nejsou vidět ale pouze cítit po přejetí jazykem, je jich kolem dvanácti , jsou 3-4 mm veliké , Nebolí mě . O co by se mohlo jednat ? Je mi 17 let a jsem nekuřák ani nekonzumuju alkohol

bulky jsou tedy pod sliznicí? A jsou tuhé nebo po zatlačení z nich vytéká slina?

MUDr. Lucia Opletalová

• Dobrý den, trhali mi osmičky (schovaná), otok jsem měl první 3 dny a pak začal ustupovat den ode dne, i bolest. Nyní je to 5 dní od zákroku, bolest už jen dole na čelisti a na jedný straně už ukoušu oříšky. Stále mám ale pocit, jakobych měl posunutou čelist, čelistni kloub, jaké přiznaky by s tímto byly spojeny, at mohu být v klidu? Fyzicky to nikterak nevidím, až na malinky otok ještě na té straně. Děkuji.

pět dní po extrakci je brzy na hodnocení hojení

MUDr. Lucia Opletalová

• skřípání zubů