Ostrovského 253/3, Praha 5, Praha

Konzultace 50 min • 800 Kč

Osobní konzultace • Od 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Ostrovského 253/3, Praha

800 Kč

Ostrovského 253/3, Praha

Od 800 Kč

Psychosomatická poradna

Pro některé bolesti, obtíže a nemoci přesto, že jsou skutečné, stávající biomedicína jim nedokáže najít odpovídající příčinu. Nebo jí schová za velmi...

Léčené nemoci

• Psychosomatická onemocnění
  • Rodinné poradenství s ohledem na somatická onemocnění
  • Zdravotní obtíže, kde je výrazná psychická složka
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychosomatika

Umístění: Psychosomatická poradna Osobní konzultace

S paní doktorkou Grepl Bauerovou mám velmi dobré zkušenosti. Je velmi přívětivá a empatická a moje problémy brala velmi vážně. U paní doktorky jsem se léčila s únavou a přepracováním. Paní doktorka mi pomohla ulevit od problémů, ale zároveň jsem díky její pomoci a zpětné vazbě začala žít šťastnější a plnohodnotnější život. Paní doktorce děkuji a vřele doporučuji!

Umístění: Psychosomatická poradna Osobní konzultace

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost! Velmi příjemné prostředí, profesionální přístup a snaha pomoci. Žádný z mých problémů nebyl bagatelizován, věnovala se mi s opravdovou trpělivostí. Děkuji!!