Sokolova 15, Brno
Praktický lékař

Umístění: Praktický lékař Jiný

Důsledný, těžko oblafnutelný, rázný člověk s vlastním vyhraněným názorem. Ale o zdraví pacientů mu jde především, nikdy mi za 20+ let neodmítl pomoci a to i když tím šel nad rámec toho co musel. Za tímto doktorem se dojíždět vyplatí, jen je potřeba nebát se - má často odlišné názory ale umí i poslouchat.

O

Vše bylo řečeno, neznám lepšího, chodím k němu po absolvování VŠ a nástupu do zaměstnání
a to už je dlouho a neměnil bych.
Oťas

Vše již bylo napsáno, naprostá spokojenost. Díky Pane Doktore....

Nejlepší doktor s kterým jsem se kdy v životě potkal. Jeho lidský přístup a odbornost je neocenitelná.

Pan doktora si nemůžu vynachválit, nebýt stěhování do Prahy, tak bych nad jeho změnou nikdy nepřemýšlela a i z Prahy za ním stále jezdím (už přes dva roky) a hledání lékaře v Praze odkládám.

Milý a pečlivý pan doktor, rád vše vysvětlí a nic nezanedbá. Všem ho mohu jen DOPORUČIT. Skvělá je i paní sestřička, která umí naprosto dokonale odebírat krev. Děkuji !!! Jitka

Velmi dobry doktor,poradi,nezanedba nic,vstricny fakt doporucuji!

Sice se při první návštěvě leknete hlasitosti a ráznosti,ale po pár minutách cítíte, že jiného doktora už nemusíte hledat :) Chodila sem k němu ráda i jako puberťák, nyní 10x raději. Necítím obavu nebo strach, když k němu jdu s nějakým problémem-i když to bylo těžší onemocnění, už jenom samotná návštěva zlepšila můj stav ;) Musíte si ale zvyknout na jeho styl humoru. Vycítil, kdy sem měla psychický problém - i když sem měla stejné chování. Tak nějak to všechno ví :) Co se týče prostředí - nové, vždy čisté,cítíte se tam dobře. Nynější sestra je rychlá, i když se zdá odměřená - občas se usměje a prohodí vtip s p.doktorem (chápu to, sama dělám s lidmi).
Neměnila bych a doporučuji.

K panu doktorovi chodím od doby, kdy nastoupil po VŠ,což je přes 20 let a jsem maximálně spokojená. Od každého mého zdravotního problému mi pomohl a má moji 100% důvěru.

U pana doktora jsem byla zatím jen jednou - přistěhovala jsem se z jiné městské části a nově jsem se zaregistrovala. Už si ani nepamatuji, kdy mi kdo naposledy udělal takto důkladné vyšetření - včetně např. vyšetření hladiny cholesterolu, vyšetření sluchu. Zatím jsem moc spokojená, pan doktor jednal příjemně a profesionálně. Proto doporučuji! ES