Ambulantní ortopedická ordinace
Kvapilova 2601, Tábor

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

K panu doktorovi jsem přišla po podvrtnutí kolene při sportu. Chtěla jsem poslat na rezonanci, ale ta prý neřešila můj problém (je to poměrně drahá metoda, ale je mi 20 let, tak komu jinému by jí měl napsat?). Měsíc a půl mě tedy "léčil" na přetržené vazy v koleni, že mi napsal magnety. Když jsem k němu přišla na kontrolu, že se to stále nelepší, podrbal se na bradě a řekl, ať přijdu za 14 dní znovu na kontrolu. To už jsem to nevydržela a dojela si do Prahy. Po rezonanci mě okamžitě poslali na operaci a hodně se divili, jak je možné, že v 21. století chodím o berlích téměř 3 měsíce se zablokovaný kolenem. Díky panu doktorovi, který nepozná zablokované koleno a raději šetří peníze, než aby opravdu léčil, jsem musela přerušit VŠ a obě nohy mám jak špejle. Takže ze zranění, které se normálně léčí maximálně 2 měsíce se do normálního života zapojím tak za 7. Opravdu tohoto lékaře nedoporučuji!!!

Skvělý specialista,neměla jsem s ním žádný problém a vždy mi moc pomohl

Pan doktor je super,moc mi pomohl...Se setřičkou jsem žádný problém zatím neměla,jako jiní.Doporučuji tohoto lékaře.

Zatím jsem pana doktora musel navštívit 2x.
Poprvé s kolenem - skončilo to operací a od té doby mám pokoj.
Podruhé jsem měl zablokovanou krční páteř - bez objednání mne vzal a ošetřil (dokonce i vtipkoval na téma "Velký šéf").
Sestřička je svérázná, ale opravdu umí a to se počítá.

S léčením a přístupem pana doktora jsem spokojená.Vždy mi pomohl od bolesti,ale co se týče sestřičky, tak tu opravdu moc nemusím,souhlasím,že její poznámky jsou někdy až nevhodné.Ale kvůli sestřičce nejdu k lékaři,že.

Vždy mi od problémů pomohl, i když je pravda, že setřička je dost od rány a občas velmi netaktní, ale tohle je o doktorovi a s tím nemám nejmenší problém.

Nemám špatnou zkušenost. vždy mi dokázal pomoci od bolesti zad.

Dobrý lékař, pomohl mi vždy s bolestmi zad, operoval mi koleno (r. 2001) od té doby super, mohu dělat vše. Většinou je humorně naložen:-) Doporučuji

Č

Po operaci kolena vše vnejlepším pořádku,takže vřelé díky.Všem doporučuji.