Oční plastiky
Krčská 59/1079, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Úžasný lékař a člověk!!!!!!!!!!!!! Léta jsem chodila k různým očním lékařům a nedokázali mi pomoci, byla jsem zoufalá a vyčerpaná. Měla jsem bolesti, pálení a slzení očí tak strašné, že jsem ani neviděla při chůzi na cestu. Každé ráno pro mne bylo utrpení, přála jsem si, aby byl večer. Musela jsem mít oči co nejvíce zavřené. Když jsem je otevřela, šílela jsem bolestí. Po lehké operaci p. doktorem Šplíchalem je tahle hrůza již minulostí. Oči mám v naprostém pořádku. Doktora Šplíchala VŘELE VŠEM DOPORUČUJI!!!!!!!!!

Výborný lékař a dobrý kolař...

Velmi hezký přístup k pacientovi. Profesionální výkon s perfektním výsledkem. Milá sestřička. Vřele doporučuji

Nanejvýš příjemné jednání s pacientem, velice komunikativní,nedělá mu problémy naprosto srozumitelně zodpovědět jakékoliv dotazy. Jako laik nemohu sice přesně posoudit jeho odborné kvality, ale veškeré jeho zákroky zcela bezproblémové a účinné.Kdyby bylo takových lékařů víc...

velmi chválím a všem vřele doporučuji pokud náte problémy svěřte se do rukou panu doktorovi šplíchalovi a jeho báječným sestřičkám.měla jsem velice příjemný pocit a výsledek je dokonalý moc děkuji ševcová křivánková

Byla jem velmi překvapená velmi příjemným vystupováním pana doktora i sestřiček.
Zákrok na víčku proběhl bezchybně.Vřele doporučuji.Byla jsem maximálně spokojená.
Občas se cítím u některých doktorů jako pytel brambor,který překáží,ale tady rozhodně ne.Lepší přístup si nedovedu představit.Děkuji...

Vynikající přístup ke klientovi,sestřičky taktéž,cítíte se v jejich rukách jak v bavlnce! Patková

„Z rukou doktora Šplíchala mrkám krásnýma víkama"
Pan doktor je velmi šikovný a příjemný, stejně jako jeho sestřičky.
Doporučuji.

velice šikovný, usměvavý lékař, operace víček dopadla výborně, následná péče a edukace vzorná. Děkuji a doporučuji!!!!!!!!!!!!!

Chtěla bych pochválit MUDr.Šplíchala,byla jsem u něj letos na plastice horních víček,provedl operaci výborně.Děkuji