Praktická zubní lékařka
Stromovka 20, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Paní doktorka je velmi prijemna, pracuje citlive a bezbolestne. Chodim k ni na osetreni beze strachu a po predchozich zkusenostech se zubari soukromych klinik nesrovnatelne. Jsem stastna za tak skvelou zubni lekarku.

Umístění: Praktická zubní lékařka ošetření chrupu

K paní doktorce chodíme léta - celá naše rodina - a velká spokojenost. Má šetřivý, vstřícný přístup, vysvětluje a hlavně... od ní to nebolí!

Doporučuji

Tato zubařka mi zpravovala 3 zuby a všechny si musím nechat předělat. Šlo pouze o jednoduché bílé výplně, ale plomby jsou hrbolaté a ostré, zuby při zkousnutí bolí a hned po zákrocích začaly být citlivé na teplo a studeno. Flosování kolem plombovaných zubů také bolí. Synovi, také plombolaval jeden zub a následně na to se mu ulomil kousek vedlejšího zubu. Zubařka tvrdila, že jde o vypadlou plombu, ale tam on nikdy žádnou neměl. Zub mu zaplombovala a do 2-3 neděl plomba vypadla. Teď sháním nového zubaře, abych neschopnost této zubařky nechala napravit.

Maximální spokojenost.

VELICE PŘÍJEMNÁ PANÍ DOKTORKA,ZBAVILA MĚ STRACHU A HLAVNĚ MUSÍM ŘÍCT, ŽE MĚ VŽDY BEZBOLESTNĚ OŠETŘILA.JSEM OPRAVDU MOC SPOKOJENÁ I SE SESTŘIČKOU.TAKOVÝCH LÉKAŘŮ BA MĚLO BÝT VÍCE.

KOZLOVÁ MILUŠE

VELICE CITLIVÁ PANÍ DOKTORKA,A HLAVNĚ MĚ ZBAVILA STRACHU ZA COŽ JSEM JÍ VELICE VDĚČNÁ,

Opravdu velmi jemná a citlivá zubařka. Příjemné vystupování a bezbolestné zákroky. Mezi stomatology (a poznal jsem jich za celý život celkem dost) moje nejlepší zkušenost.

Velmi citlivě pracuje. Zbavila mne strachu ze zubařů.