MUDr.

Lubomír Továrek

Oční lékař

9 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• 121
    Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

• Služby

• Služby

Informace o lékaři

MUDr. Lubomír Továrek v roce 1996 absolvoval studium na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci působil jako oční lékař na Oční klinice ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Atestaci I. stupně v oboru oční lékařství získal v roce 1999 a v roce 2005 pak atestaci II. stupně.

V roce 2000 nastoupil na Oční oddělení do Nemocnice v Chomutově. Od roku 2001 pracoval v pardubické nemocnici. V roce 2003 se jeho pracovištěm stala Oční klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Souběžně se věnoval výuce mediků jako asistent na 3. LFUK. V roce 2005 působil na pozici primáře v Očním centru Praha. Od řijna 2006 nastopil do Oční kliniky Lexum. Od r. 2009 působil souběžně jako chirurg v klinice Lexum a plzeňské klinice Ofta. V roce 2010 působil i na očním odd. v nemocnici v Jindřichově Hradci.

Dr. Továrek se specializuje se na chirurgii předního segmentu oka - převážně na chirurgii kataraktovou a refrakční, a také na chirurgické řešení glaukomu. MUDr. Lubomír Továrek je držitelem akreditace pro implantace multifokálních čoček AcrySOF ReSTOR, fakických čoček Cachet a STAAR VISIAN ICL, implantaci rohovkových ringů Keraring a dalších prémiových čoček.

Doktor Továrek byl opakovaně oceněn Českou společností refrakční a kataraktové chirurgie jako jeden z nejvíce operujících kataraktových chirurgů. Celkově provedl více než 20 tisíc operací šedého zákalu. V roce 2009 získal diplom České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie (ČSRKCH) za provedení 10 tisíc operací.

Je členem řady odborných společností: České oftalmologickés polečnosti, České společnost refrakční a kataraktové chirurgie, Evropské společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, České vitreoretinální společnosti či České lékařské komory.

Věnuje se přednáškové a publikační činnosti, je např. spoluautorem kapitoly Katarakta v knize Oční lékařství (Rozsíval a spol.).

Nemoci

• Šedý zákal - Katarakta

• velmi dobrý

Pan Dr. Tovarek me operoval sedy zakal s implantaci trifokalni cocky pred Vanoci 2015. Profesionalita a pratelsky pristup nejen Dr. Tovarka, ale i jeho personalu na operacnim sale a personalu v Duovizi byl nadprumerny. Mesic po operaci jsem byl na prohlidce v Kanade, kde ziji. Muj kanadsky optometrista byl ocividne prekvapen, jak po operaci dobre vidim na jakoukoliv vzdalenost. Vyjadril se, ze pri tom, jak dobre vidim na dalku, by neocekaval tak dobry zrak na blizko. Dodal, ze tak cista a dobre udelana operace se zridka vidi a ze lekar, ktery operaci provedl rozhodne vedel, co dela. Jsem spokojen a dekuji Dr. Tovarkovi. Rozhodne Dr. Tovarka a tym Duovize rad komukoliv doporucim.

• velmi dobrý

V srpnu jsem absolvovala operaci šedého zákalu laserem s implantací trifokální čočky. Operace obou očí proběhly v klidné atmosféře díky velmi lidskému a profesionálnímu přistupu personálu oční kliniky DuoVize, zejména samotného operatéra Mudr. Továrka. Díky této operaci jsem se zbavila brýlí, které mě předtím značně traumatizovaly. Byla jsem spokojená i s předoperační a pooperační péčí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě kliniku DuoVize.

• velmi dobrý

Když mi po vyšetření v DuoVizi bylo řečeno, že po operaci šedého zákalu nebudu potřebovat brýle, moc jsem tomu nevěřila. Dnes jsem po operaci obou očí a brýle jsou minulostí! Děkuji panu Mudr. Továrkovi a celému týmu Duovize za perfektní a vysoce profesionální přístup.

• velmi dobrý

Operace šedého zákalu proběhla bez komplikací. Přístup pana doktora Továrka byl velice profesionální. Byla jsem velmi spokojena.

• velmi dobrý

Děkujeme za úspěšně provedenou operaci šedého zákalu jak operáterovi MUDr. Továrkovi, tak i jeho operačnímu týmu. Vyjadřujeme plnou spokojenost i se všemi zaměstnanci kliniky DuoVize, se kterými jsme přišli do styku.

• velmi dobrý

Podstoupila jsem operaci Prelex s trifokální čočkou.Musím pochválit jak personál klniky Duovize,tak předoperační a operační tým včetně mudr.Lub.Továrka. Velmi lidský přístup.Moc děkuji všem.

• velmi dobrý

Pan doktor Továrek je dokonalý profesionál s dokonale lidským přístupem k pacientovi.Operaci šedého zákalu jsem prodělala 3.8. a výsledkem jsem nadšena. Na druhou operaci jdu 10.8. a misím řící, že beze strachu a těším se na výsledek, kreý jistě bude bezvadný. Moc děkuji i personálu duovize, jsou všichni laskaví a s plným pochopením pro obavy pacienta před operací.

• velmi dobrý

Jsem po operaci šedého zákalu a jsem velice spokojena s výsledkem operace,velice lidským přístupem pana doktora Továrka,tak musím pochválit celý kolektiv lékařů a sester oční kliniky DuoVize,ještě jednou díky všem.

• velmi dobrý

Jsem po operaci šedého zákalu,naprostá spokojenost jak s výsledkem operace tak i s jednáním Mudr. Továrka a celého operačního týmu v DuoVizi.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online