Umístění: Oční klinika DuoVize - Praha Operace šedého zákalu

S operací před třemi týdny jsem byla naprosto spokojena, průběh bez problémů, personál velmi ochotný, usměvavý a vstřícný (objevil se nečekaný problém s dopravou - dopravní nehoda - a kvůli tomu jsem dorazila později), prostředí příjemné a vycházející vstříc potřebám pacientů. Pokud bych se znovu rozhodovala kam jít, tak jedině sem.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Komplexní oční vyšetření

MUDr. Lubomír Továrek v roce 1996 absolvoval studium na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci působil jako oční lékař na Oční kli...

• Šedý zákal - Katarakta

Umístění: Oční klinika DuoVize - Praha Operace šedého zákalu

Pan Dr. Tovarek me operoval sedy zakal s implantaci trifokalni cocky pred Vanoci 2015. Profesionalita a pratelsky pristup nejen Dr. Tovarka, ale i jeho personalu na operacnim sale a personalu v Duovizi byl nadprumerny. Mesic po operaci jsem byl na prohlidce v Kanade, kde ziji. Muj kanadsky optometrista byl ocividne prekvapen, jak po operaci dobre vidim na jakoukoliv vzdalenost. Vyjadril se, ze pri tom, jak dobre vidim na dalku, by neocekaval tak dobry zrak na blizko. Dodal, ze tak cista a dobre udelana operace se zridka vidi a ze lekar, ktery operaci provedl rozhodne vedel, co dela. Jsem spokojen a dekuji Dr. Tovarkovi. Rozhodne Dr. Tovarka a tym Duovize rad komukoliv doporucim.

V srpnu jsem absolvovala operaci šedého zákalu laserem s implantací trifokální čočky. Operace obou očí proběhly v klidné atmosféře díky velmi lidskému a profesionálnímu přistupu personálu oční kliniky DuoVize, zejména samotného operatéra Mudr. Továrka. Díky této operaci jsem se zbavila brýlí, které mě předtím značně traumatizovaly. Byla jsem spokojená i s předoperační a pooperační péčí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě kliniku DuoVize.

Když mi po vyšetření v DuoVizi bylo řečeno, že po operaci šedého zákalu nebudu potřebovat brýle, moc jsem tomu nevěřila. Dnes jsem po operaci obou očí a brýle jsou minulostí! Děkuji panu Mudr. Továrkovi a celému týmu Duovize za perfektní a vysoce profesionální přístup.

Operace šedého zákalu proběhla bez komplikací. Přístup pana doktora Továrka byl velice profesionální. Byla jsem velmi spokojena.

Děkujeme za úspěšně provedenou operaci šedého zákalu jak operáterovi MUDr. Továrkovi, tak i jeho operačnímu týmu. Vyjadřujeme plnou spokojenost i se všemi zaměstnanci kliniky DuoVize, se kterými jsme přišli do styku.

Podstoupila jsem operaci Prelex s trifokální čočkou.Musím pochválit jak personál klniky Duovize,tak předoperační a operační tým včetně mudr.Lub.Továrka. Velmi lidský přístup.Moc děkuji všem.

Pan doktor Továrek je dokonalý profesionál s dokonale lidským přístupem k pacientovi.Operaci šedého zákalu jsem prodělala 3.8. a výsledkem jsem nadšena. Na druhou operaci jdu 10.8. a misím řící, že beze strachu a těším se na výsledek, kreý jistě bude bezvadný. Moc děkuji i personálu duovize, jsou všichni laskaví a s plným pochopením pro obavy pacienta před operací.

Jsem po operaci šedého zákalu a jsem velice spokojena s výsledkem operace,velice lidským přístupem pana doktora Továrka,tak musím pochválit celý kolektiv lékařů a sester oční kliniky DuoVize,ještě jednou díky všem.

Jsem po operaci šedého zákalu,naprostá spokojenost jak s výsledkem operace tak i s jednáním Mudr. Továrka a celého operačního týmu v DuoVizi.

• Šedý zákal - Katarakta