Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Velice dobrý lékař, vysvětlí problém, způsob léčby, možné příčiny.. vždy mě i syna řádně prohlédl, aby si byl jistý, že nic nepřehlédl. Navíc velmi příjemný a sympatický. Kéž by bylo více takových lékařů! Sestřička taky velice příjemná a milá paní. Za mě maximální spokojenost !

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Skvělý lékař, umí to s dětmi, stejně tak i sestřička. Můj jindy opravdu ustrašený syn zvládl vyšetření s nezvyklým klidem. Chodíme zde v podstatě už celá rodina. . Měla jsem zatím vždy štěstí na téměř prazdou čekárnu, , což přijde vhod obzvlášť při návštěvě s dětmi Ošetření bez dlouhého čekání nebo nutnosti objednání.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Famózní doktor po vsech strankach. Vzdy muj problem vyresil! Sestricka take sympaticka a prijemna..

Velmi milý a skvělý přístup,usměvavý a ochotný,poradí!Takových doktorů více,jako je on :)
A také paní setřička,je moc milá a hodná.
Odcházela jsem s úžasem a překvapením,že takoví doktoři a sestry ještě jsou :)
Za mě,jen doporučuji!!!!

K panu doktorovi chodím již nějakou dobu a jsem velice spokojena i se sestřičkou.Přejí mnoho úspěchů Vám oběma.
s pozdravem Cichoňová.

výborný!!!!!!!super!!!! nejlepší!!!! skvělý!!!! konečně vynikající doktor, pro něho nejste jen kus.
Pan doktor by byl dobrý i vyučující pro ostatní lékaře ,jaké to je slušné chování.AK.

Cítila jsem se u pana doktora dobře, ví co dělá. Sestra je taky velice příjemná. I vybavení ordinace pěkné, doporučuji.

Velmi sympatický, dvouletá dcera se bála jít k ušnímu, ale nakonec se uvolnila a byla ráda, že jí pan Doktor pomohl vyléčit zánět středního ucha bez nutnosti vpichu. Vybavení velmi dobré a komunikace super. Lepšího ORL lékaře neznám.

Dobrý den. K panu doktorovi chodime velice rádi a dokonce i moje děti. Je to úúúúžasný doktor. Doktor,který vše vysvětlí ,poradí a hlavně je hodný k dětem......A hlavně vždy pomůže!!!!!!!!!! Takový přístup jsem dlouho nezažila..Pan doktor je odborník na pravém místě!!!!! A vždy vykouzlí i úsměv.... Sestřička je také velice příjemná a hodná!!!!! Mocccc děkuju za vše a hlavně že jste!!!!!!!

Doktor s velkým D! :-) Nad diagnózou přemýšlí, nenapíše první antibiotika, které ho napadnou. Sympaťák, perfektní doktor! DOPORUČUJI JAKO NIKOHO JINÉHO!