Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
Velká, Ostrava
Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Já jsem k tomuto chirurgovi kdysi šel z důvodů toho, že se o něm povídalo, že je nejlepší chirurg na Ostravě. Bohužel to tak není. Naštvalo mě, že podává desinformace ohledně zákroku co jde a co nejde spravit. Tedy jsme se domluvili na korekci jizvy a tento výkon byl zbytečný, nicméně byl poměrně drahý tak jak jinde reoperace. Za hloupost se platí. Velmi snadno mi mohl pomoci, ale z nějakého důvodu mě o tom ani neinformoval. Zbytečný, drahý a jednoduchý zákrok, který se ani nedělá pod celkovou anestezii. Nepochopil jsem.

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Otoplastyka

Niestety brak efektu operacji. Nie polecam. Przyjazd na zabieg okazał się moim błędem w wyborze chirurga. Po operacji czułam tylko ból a teraz nie widzę różnicy tylko blizny za uszami. Muszę znaleźć nowego lekarza i zrobić kolejny zabieg, kolejny ból i cierpienie. Dla mnie zle podejście do klienta. Bardzo mi przykro.

V žádném případě nedoporučuji. Mám velmi špatné zkušenosti. Pokud mu jdete na ruku a zaplatíte, tak je na vás jak mílius, ale když mu dáte na jevo, že odvedl mizernou práci, která vás poznamenala, tak jste pro něho jenom přítěž a arogantně s vámi vyběhne. Jako chirurg je neohrabaný, pozor na něj.

Jako lekar sice hezky povida a ¨mily je, ale s vysledkem spokojena nejsem, stejne jako s jeho postojem k mym (slusne vyrcenym) vytkam. Pan doktor toci kolem, na jizvy, ktere se udelaly, jen vztekle rekl, ze "nikdo neumi zmizet jizvu", na dotaz, ze se mi vysledek nelibi, reagoval tim, ze musim aspon rok cekat. To jsem udelala, ale nic se nezmenilo /coz mu jako odbornikovi muselo byt jasne od pocatku/. Operace za nekolik tisic je de facto k nicemu a ja musim hledat jineho chirurga. Spokojena v ¨zadnem pripade nejsem - ani s vyrizenim reklamace a ani s pristupem, ktery bych v momente reseni problemu otevrene nazvala jako AROGANTNI (zaznela veta typu "klidne me zalujte, jsem pravne pojisten").

Nedoporučuji po vlastní velmi špatné zkušenosti, špatně provedená abdominální plastika.