Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace odstranění znaménka

Chování pana doktora mě zklamalo, byl nervozní a nepříjemný. Jizva byla bolestivá, po týdnu jsem měla jít na stehy. Vzhledem k provozním problémům jsem nedostala ani žádnou zprávu. K panu doktorovi jsem už nejela, paní doktorka kožní mi stehy vyndala. Ve spaní mi celá jizva praskla a jen díky pečlivé práci paní doktorky na chirurgické pohotovosti ve Slaném mám jizvu v pořádku.

Děkuji tímto panu doktoru Juklíkovi za provedení chirurgického zákroku, jsem velmi spokojena
Profesionální práce i přístup k vylekané pacientce. Dík patří samozřejmě i sestřičkám. E. Čapková

Dne 15.12.2014 jsme byli s pánem P. Koukalem u pana doktora s bolestí ramene, po návratu domu mám pan doktor volal, že jsme mu sebrali nějakou obálku, vůbec jsme se s ním nemohli domluvit a ani nebral vysvětlení, žádnou obálku mi pán nedal,pan doktor řekl, že si to máme přebrat jak chceme, takže z nás udělal zloděje, Kopešová

Pan doktor Juklík a jeho zdravotní sestřičky jsou tím nejlepším zdravotní personálem s jakým jsem se za poslední dobu setkala.S úsměvem na tváři a vlídným slovem si nepřipadáte ani jako v ordinaci. Takový přístup k pacientům by měl být všude.Byla jsem maximálně spokojena a budu je jen chválit a každému doporučovat p Simandlová

Pan doktor Juklík je nesmírně sympatický a vůbec nic od něj nebolí:)Já jsem byla vždy maximálně spokojená.

K MUDr.Juklíkovi chodím již léta a mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Operoval mi lokty, karpál i nohy a vždy jsem s ním byla velmi spokojena. Je výborný chirurg a navíc příjemný a vtipný člověk. Zároveň bych chtěla poděkovat i sestřičkám z ordinace pana doktora, Dáše a Pavle, za jejich milý a laskavý přístup k pacientům.
E.Jandová

několikrát jsem byl v nemocnici ve Slaném a pokaždé mě viděl jiný lékař a také tak to vypadalo-bál jsem se,že přijdu o nohu!Pak jsem na doporučení své známé šel k MUDr Juklíkovi a ten mi velice pomohl.Můžu jen doporučit!A že má zvláštní druh humoru?No a co,hlavně že lékař je výborný

mudr.Juklík Lubomír je velmi sympatický a hovorný,takže se k němu nebojím chodit.Asi před dvěma roky jsem byla na zákroku a i když mě upozornil,že se to může opakovat,tak zatím je vše v pořádku.Dnes jsem mu telefonicky zavolala a on byl tak ochotný a mohla jsem přijít bez objednání.Jednalo se o odstranění bradavičky na obličeji.

S pane doktorem jsem velice spokojená

Pan doktor je takový slánský Dr. House. Při chir.zákroku na obličeji mi řekl: nebude vadit, když to pak bude hodně vidět?! Trošku drsný, ale pravda je že není vidět vůbec nic a jsem spokojená. Takže příště bych tam šla znovu, a budu počítat s jeho vtipem.