Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

V roce 2006 mi odoperoval rameno s opakující se luxací, od té doby mám naprostý klid. Výsledek perfektní. Václav Štefl

Prim.Mudr.Hruška je jeden z nejlepších ortopédů,podle mého názoru v republice.Znám ho více jak dvacet let nikdy neodmítl vyšetření a pomoc v mé rodině provedl šest operací ve stoprocentní kvalitě Jeho před i po opační péče je řekl bych ve všech směrech nad standartní! Vřele doporučuji,je to lékař který pacienta vyslechne,má lidcký přístup.Panu primáři přeji pevné zdraví a spoustu spojených pacientů. Oldřich Špáta Mladá Boleslav.

Prim.Mudr.Hruška je jeden z nejlepších ortopédu co znám,jemu děkuji,že mně dal do hromady.Všem ho vřele doporučuji,je to lékař který pacienta vyslechne,má lidcký přístup a velká kapacita ve svém oboru.Marta Kotounová

I broke my fumur bone in August of 2003,and Dr, Hruska is the reason for my
complete recovery. I am free of all pain and will be grateful to him forever.
Dr. Hruska, I think of you often,and I know you are continuing to help others
and it makes me fell good inside. Thank you so much!
Our love,
Virginia&Jan Harmady

Pan doktor mne před 16lety zbavil náročnou operací nesnesitelných bolestí bederní páteře,nad kterými všichni tzv. ,,odborníci LPK,,ohrnovali nos a označovali mne za simulanta,který zneužívá dávek NP.Byla jsem matka 3dětí,které tehdy studovaly na SŠ a VŠ. I když i v dnešní době drobné problémy přetrvávají,snaží se p.primář mi vždy pomoci.Je velmi vnímavý k mým potížím i po psychické stránce.Škoda,že jsem takového LÉKAŘE nepotkala dříve.Můj život by byl o něčem jiném...PANE PRIMÁŘI MOC DĚKUJI!!!!!!

Nemocnice Na Františku středa-12-15h a čtvrtek od 9-14h.Tel.obj. 222801343
Soukromá ambulance Soukenická 22 tel. 222311429
doba objednání za 2 měs.

Sdělení pro Janu.Doktor Hruška ordinuje ve své soukromé ordinaci v Soukenické ulici vždy v úterý a ve středu od 17 do 20 hodin a v této době se ho také dovoláte na první telef.číslo uvedené v adrese tuším 222311429.Jinak šéfuje v nemocnici Na Františku. Skvělý lékař a odbornik,vyhledávaný šírokou veřejností,a také pacienty z Krkonoš odkud pochází./Vrchlabí/

Poslední tři roky jsem pod jeho dohledem.Začalo to drobnějšími problémy s kolenem a první menší operací,a po roce úrazem a plastikou křížového vazu.Od vyšetření přes operaci až po poslední kontrolu,musím pana primaře pouze chválit a obdivovat.A nejen jeho,ale i všechny okolo něho.V tom množství a fofru provádět takhle kvalitní práci a ještě dokázat příjemně jednat s lidmi,to umí jen málokdo.Nikdy bych se mu nebál svěřit znovu do péče.Ale když nebudu muset,tak lepší.Ale doporučuji každému kdo má nějaký problém.Karel /Krkonoše/

Perfektní diagnostik, bezkonkurenční operatér. O své pacienty pečuje dokonale. Mám v něj plnou důvěru. Víc netřeba.

Pan doktor mi dělal operace předního zkříženého vazu na pravem a levem koleni a kolena drzi, zadne problemy nemam. Je to 5 a 13 let po operacich.