Gellnerová 8, Brno-Jundrov, Brno
Veterinární Klinika S Pohotovostí - Hošek Lubomír

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Dnes jsme zažili velmi neprofesionální výkon pana doktora Hoška. Nebyl schopen napíchnout kanylu naší fence,která je velmi klidná . Navíc neuměl určit diagnozu. Řekl,že má fenka zlomený zub a chtěl ji hned uspat a vytrhnout ho. Ovšem po neúspěšné akci s kanylou jsme se rozhodli odejít. V jiné ordinaci nás ujistili,že żádný zub zlomený není,pouze zubní kámen a odchlíplou dáseň. Pana dokrora vůbec nedoporučuji....není to první negativní zkušenost.

Pan doktor má napsáno, veterinárná klinika s pohotovostí, ale když ji náhodou potřebujete, tak se vás sloužící lékař zeptá po telefonu, jestli to jako hodláte řešit dneska a že v ordinaci stejně bude až v deset večer. Děkuji opravdu moc. Zavolala jsem jinde, kde nám byli ochotní se věnovat a řešit zdravotní problém našeho pejska.

Doktorky neschopné, špatné diagnózy i léčba, zbytečně vyhozené peníze. Na jiné klinice hned správně určili kožní problém. Mohu doporučit snad jen na očkování, u toho se nic zkazit nedá.

Před několika lety jsme o tohoto pana doktora měli na operaci kocourka (ucpaná močová cesta). Pan doktor kocourka odoperoval a IHNED PO ZÁKROKU (!), který proběhl "na počkání" nám ho vrátil, aniž by se ujistil, že kocourek se z narkózy řádně probral. Kocourek nebyl po operaci plně probraný z narkózy, jen malinko, a už se ani řádně neprobral. Zemřel, aniž by se plně probral. Zákrok proběhl v pozdně odpoledních hodinách, kocourek pak během noci zemřel. Od té doby jsme zjistili, že jiní veterináři (např. na Vysoké škole veterinární na Palackého ul. v Brně)si zvířátko po operaci nechávají déle, ujišťují se, že se zvířátko po narkóze řádně probralo a pokud ne, podají zvířátku látku (tuším, že injekci), aby se zvířátko z narkózy probralo správně, jak má být. Kdyby takto býval postupoval pan doktor, kocourek možná nemusel zbytečně umřít. Předtím jsme u něj měli opakovaně na ošetření koťata, ale také terpve až na VŠV je vyléčili pořádně. Byly to obyčejmé chlamydie. Ordinaci pana doktora Hoška nedoporučuji.