MUDr. Lubomír Beran

Od 14 500 Kč

Od 7 000 Kč

Od 1 800 Kč

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

MUDr. Beran Lubomír absolvoval na lékařské fakultě Univerzity Karlovy Praha v Hradci Králové. Pracoval dlouhá léta jako primář stomatologie v severníc...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Zubní kaz
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Tak pana doktora hodnotím spíše dobře. Chodila jsem na pohotovost jako do houslí, protože moje zubařka ně nebyla schopna akutně vzít. Vyzkoušela jsem na pohotovosti dva doktory a doktorku. Pan Beran jen racionální, bez zájmu se mnou komunikovat, což je nesympatické. Na pohotovosti jsem to ale čekala. Na druhou stranu působí nejvíce důvěryhodně a jednal rychle a efektivně. Paní mladá doktorka nemluvila česky a zdála se mi neobratná, bez praxe. Pak tam byl doktor s brýlemi, zřejmě Slovák, který byl sice empatický, ale nemluvil jasně. Co se týka profesionality, rozhodně Beran.

Výborný lékař, odborník. Ví, co dělá a umí pomoci. Děkuji.
Od zubní pohotovosti v Ostravě by se měly jiné kraje učit - vstřícnost, empatie, efektivita a max. nasazení - díky MUDr. Beranovi. Mám osobní zkušenost.

Dobrý den,přidávám svou zkušenost u pana doktora...lezl jsem po zdi od bolesti.pan doktor profesionální přístup,hned pomohl super přístup jak od pana doktora tak od personálu....ještě jednou děkuji .....za mě top pan doktor.....

Umístění: ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o. resekce moudráku

Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu.

K panu doktorovi jsem začala chodit poté, co mi moje zubařka nebyla schopna 2 měsíce nalézt a odstranit bolest zubu. Až pan doktor mi zjistil další zanícený kanálek, o kterém moje zubařka vůbec nevěděla. Postupně mi dává dohromady zanedbané zuby. Nechala jsem si rovněž udělat fazety na 3 přední zuby a jsem velmi spokojená. Oceňuji super vybavení ordinace, bezbolestné ošetření, empatický přístup lékařů i sester.

Byli jsme u pana doktora na ošetření zubů s dospělou mentálně postiženou dcerou, což vyžadovalo výkon v narkóze. Přistup jeho i přítomného anesteziologa i obou sester byl velmi citlivý. Byly nám zodpovězeny velmi ochotně všechny naše dotazy. Náš celkový velmi dobrý dojem byl vylepšen ještě tím, že oproti předběžné kalkulaci byla výsledná cena zákroku výrazně nižší - účtovaná dle skutečně provedené práce. Chtěl bych požádat, aby přispěvatelé (především z řad těch negativních) byli konkretní. Jinak si není možné udělat vlastní úsudek a ani hodnocený lékař nemůže oponovat.

velice pečlivý lékař. jediná nevýhoda pro lidi ze středočeského kraje je horší dostupnost. Vždy konzultuje a vysvětlí léčebné postupy. ochotný i poskytnout ošetření i mimo ordinační hodiny. bezpochyby špička v používání technologií.

Je nejlepší

Pan doktor je velmi přijemny člověk-a hlavně psycholog,jsem nadmiru maximalně spokojena děkuji za peči a ošetreni.A.Ř

Komentáře některých mě musely rozesmát :-) A co jste čekali??? Když jdete k SOUKROMÉMU zubnímu lékaři, znamená to, že si vše hradíte sami, tudíž je zřejmé, že budete platit víc. Já osobně mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti! Výborný přístup, lidský a dokonce se spolu i zasmějeme:-))Mimo to i výborný personál, sestřičky, laborantky! Vůbec není pravda,že musíte šustit penězi! Pokud je třeba dražšího zákroku, dá se s panem doktorem i VELMI slušně domluvit! Prostě na jedničku :-) doporučuji!