Livia Štvrtecká, psycholog Praha

Mgr. Livia Štvrtecká

Psycholog, Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Rybalkova 35/ Markova 3, Praha 10, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pojišťovna VZP, a.s.

Konzultace online

Individuální psychoterapie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod

online_consultation_payment_instructions_methods_insurance

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Komunikace prostřednictvím - Skype - Lívia Štvrtecká, WhatsApp, telefon.

Narodila jsem se na Slovensku ve Skalici. Vystudovala jsem obor jednooborové psychologie a nyní pokračuji ve studii na 1. LF UK v oboru Lékařská psych...

• dětská psychologie
  • klinická psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Ostatní služby

Rybalkova 35/ Markova 3, Praha

Online konzultace

Rybalkova 35/ Markova 3, Praha

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Nikdy jsem si nemyslela, že se budu na návštěvy psychologa těšit. Nikdy jsem si nemyslela, že mi může pomoct.. dokud jsem nepoznala paní Doktorku. Nemůžu ani slovy vyjádřit, jak moc jsem šťastná, že si mě vzala pod své křídla. Pokud hledáte pomoc z jakéhokoli důvodu, tak nemůžete lepší Doktorku najít. Pokud hledáte někoho kdo Vás nesoudí, je nesmírně empatický a naslouchá Vám, jako nikdo předtím, tak jste na správném místě. Děkuji, děkuji a děkuji.

O
Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Livie je velmi empatická osůbka, která přesně ví, co kdy říct a co, a jakým způsobem se zeptat. I když s ní mám za sebou jenom několik sezení, už teď mám pocit, že právě díky ní přemýšlím nad daným problémem s lehčí hlavou a větším odstupem. Její humor je nezaměnitelný – osvěžující, ale zároveň trefný, kterým dokáže plynule přetransformovat komplikovaný stav v řešitelnou situaci. Její přirovnání jsou originální a hezky vykreslují, jaké procesy se v našem těle v daný moment odehrávají, kde a proč to řve a bolí. Součástí terapie je samozřejmě i práce na sobě mimo sezení, a to prostřednictvím drobných úkolů a zamýšlením se nad danou překážkou (ale jak zároveň říká, nemá se to moc přehánět ). A hlavně, co je důležitá a neoddělitelná součást každého sezení, nikdy nechybí kousek chutné čokolády .

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

S paní psycholožkou jsem úplně spokojená. Nebojím se s ní mluvit o čemkoli a návštěva u ní mi vždy zlepší náladu a pomůže.

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá prostě úžasná, moc mi pomohla, omlouvám se,ale detailní být veřejně nechci,ale doporučuji moc Livii, vážně moc sympatická,mladá,krásná, trpělivá, prostě dokonalá

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Lívia je pre mňa človek, ktorý mi pomohol a pomáha v ťažkých chvíľach. Vážim si jej profesionalitu, prístup, pohľad, empatiu a predovšetkým je vždy pripravená pomôcť kedykoľvek to potrebujem. Som vďačná za každú hodinu, ktorú mi venuje, pretože ma to stále posúva vpred. Som rada, že práve ona je mojou terapeutkou.

Umístění: Poradenská a konzultační činnost psychoterapie

K paní psycholožce se vždy velmi těším. Je velmi empatická, neuvěřitelně chytrá, laskavá a nechybí ji ta správná dávka humoru, vždy umí odhadnout, kdy je vhodné ho zařadit a kdy spíše ne. Líbí se mi, že dává domácí úkoly a tím "donutí" člověka na sobě pracovat, nebo nad sebou přemýšlet i mimo sezení. Vždy se ptá a vysvětluje, používá hezká přirovnání. Dokáže poukázat na to, co sami nejsme schopni vidět a pomoct nám s tím pracovat. Její rady jsou praktické a účinné. Paní psycholožku mohu velmi doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, jsem si vědoma, že toto je místo pro hodnocení, nemáte ale prosím někdo kontakt (třeba email) na paní doktorku? Bohužel ho nemohu nikde dohledat

Mgr. Livia Štvrtecká

Dobrý den, děkuji za projevenou důvěru a zasílám svůj mail: stvrtecka.livia@gmail.com. S přáním hezkého dne. Štvrtecká Lívia

Umístění: Poradenská a konzultační činnost psychoterapie

Jsem neskutečně rád, že jsem narazil na paní Mgr. Livii Štvrteckou. Ze začátku se mi nechtělo řešit problém s nikým, ale této návštěvy nelituji a jsem opravdu rád, že jsem mohl chodit na konzultace sem! Po první konzultaci jsem odcházel s úsměvem na tváři a věděl jsem, že mi tyto konzultace opravdu pomohou. Jsem rád, že se do budoucna pokud bude třeba mohu kdykoliv vrátit k paní Mgr. Štvrtecké.

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Jsem velmi vděčná, že se mě paní magistra ujala. Při našich sezeních cítím opravdovou podporu a zájem o mou osobu, nemusím se bát sdílet jakékoliv myšlenky. S její pomocí se učím zpracovávat své emoce a zklidňovat mysl i tělo. Paní Štvrtecká je velice vstřícná, a její laskavý přístup a trefná přirovnání jsou nade vše :)

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Lívia byla při sezeních vždy empatická a dokázala vše trpělivě a důkladně vysvětlit. Její služby mohu vřele doporučit.

• dětská psychologie
  • klinická psychologie