Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Rybalkova 35, Praha 10, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pojišťovna VZP, a.s.

Individuální psychoterapie

Konzultace online

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Komunikace prostřednictvím - Skype - Lívia Štvrtecká, WhatsApp, telefon.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Narodila jsem se na Slovensku ve Skalici. Vystudovala jsem obor jednooborové psychologie a nyní pokračuji ve studii na 1. LF UK v oboru Lékařská psych...

• dětská psychologie

Online konzultace

Psychoterapie

Rybalkova 35, Praha

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Jsem velice ráda, že má první zkušenost s psychoterapii probíhá právě s Mgr.Štvrteckou. Vnímám z její strany velké pochopení a snahu pomoci. Sezení probíhá naprosto podle mých představ. O své klienty pečuje s přívětivostí, která jí je vlastní a je otevřená jekémukoli tématu. Dokáže krásně problém analyzovat a navést Vás k jeho řešení. Je vidět že se o Vás opravdu zajímá nejste pro ni jen číslo na seznamu klientů. Mě osobně to velice vyhovuje. Dokáže Vás povzbudit,pochválit i pochopit. Z každého sezení odcházím s lepším pocitem a náladou. Doporučuji všema 10ti!!!

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Paní doktorka je velmi milá,vstřícná a profesionální. Vždy je ochotná pomoci jak osobně tak i on line formou. Naše sezení jsou plná smíchu a pohody což velmi oceňuji a promítá se to i do pokroku psychoterapie směrem k výraznému zlepšení. Patří jí moje veliké poděkování a vřele doporučuji všem!

Umístění: jiné místo Jiný

Docházím k paní Štvrtecké cca 4 měsíce a od první chvíle mi je velice sympatická, je vždy usměvavá a dobře naladěná. Umí naslouchat, ale zároveň Vám dokáže i vysvětlit, jak si s daným problémem nebo pocitem poradit a to i s názornými ukázkami a přirovnáními. Dokáže uklidnit a také motivovat tak, že potom máte pocit, že zvládnete cokoliv a že je vše v pořádku. Je velmi empatická a je vidět, že se o Vás opravdu zajímá a myslí to upřímně. Dá se s ní mluvit opravdu o všem, nemusíte se bát říct cokoliv, co vás trápí. Sezení s paní Štvrteckou velmi doporučuji. Pokud Vás něco trápí, budete se určitě cítit lépe.:)

Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Paní doktorka je velice empatická, přemýšlí o mém problému a dokáže mně logicky vysvětlit, jak ho nejlépe zvládnout. Daří se jí to báječně a mně také.:) Musím říci, že na její konzultace se moc těším, protože cítím, že o mě přemýšlí a snaží navést, jak správně a pro mě nejlépe mé negativní myšlenky ovládat.Doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

K paní magistře jsem začala chodit před nedávnem a je mi líto, že jsem nezačala již dávno! Paní Štvrtecká je velmi laskavá, nad vším se zamýšlí a velmi se zajímá. Paní magistra mě velmi pomohla, navedla mě, jak se k myšlenkám a situaci postavit, abych ji zvládla lépe. Již po pár schůzkách se na vše dívám jiným pohledem. Vždy když odcházím, cítím, že vše zvládnu! Moc děkuji a vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Já jsem spokojená, protože narozdíl od léčitelek, má věcné a faktické připomínky a umí navést na příčinu problému. Pomalými kroky Vás navádí k zamyšlení, kde je příčina našeho chování. Mám pocit, že dokáže hezky popsat krůček po krůčku co se děje uvnitř naší hlavy. Doporučuji ji.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Štvrtecká je velmi příjemná a energická osobnost. Jde přímo po příčině problému a efektivně se jej snaží odbourávat. Vždy mě přiměje se nad problematikou zamyslet z úplně jiného úhlu, což mi velice pomáhá. Její metody jsou podle mě účinné.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná a empatická. Její způsob terapie je co nejvíc zaměřený na zlepšení pacientova stavu ale zároveň veden tak aby to pacient zvládal a zároveň mu nebylo nepříjemně.

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Chci svou podělit o svou zkušenost. Na konci roku jsem se ocitla v těžké situaci a hledala jsem pomoc. Od kamarádky jsem dostala kontakt na institut, kam ona sama dochází. Tam jsem dostala kontakt na paní magistru Štvrteckou. Začala jsem k ním docházet jednou týdně a už z první návštěvy jsem měla dobrý pocit. Paní doktorka naslouchá, je empatická, dokáže můj problém dobře analyzovat a společně pak najdeme řešení.
Teď už jsem v situaci, kdy jsme jen v telefonickém spojení, protože se cítím 100 % líp. Již v minulosti jsem psychologa navštívila, ale takhle se mnou nikdo nepracoval. Musím paní doktorce poděkovat a určitě bych jí každému doporučila.

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Paní Stvrtecká je skvělá terapeutka. Empatická a pohodová. Velice se mi líbí její povaha a styl terapie. Nechá Vás mluvit, vše si zhodnotí a poté vysvětlí věci ze svého či neutrálního pohledu. Přičemž nechává prostor i Vám, abyste řekli, zda-li se je její hypotéza správná, či nikoli. Díky tomuto všemu jsem získala nadhled nad svojí situací a vím, jak k ní přistupovat. Už nepátrám ve tmě a zároveň se nesnažím naplnit něčí rady, naopak, zařizuji si vše podle sebe a díky tomu jsem ve větší harmonii sama se sebou. Samozřejmě mám před sebou ještě kus cesty, ale paní Stvrtecká mi díky svému přístupu a skvělé povaze pomohla z nejhoršího nad očekávání rychle.
Rozhodně doporučuji. :)

• dětská psychologie