Rybalkova 35, Praha 10, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pojišťovna VZP, a.s.

Konzultace online

Individuální psychoterapie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Komunikace prostřednictvím - Skype - Lívia Štvrtecká, WhatsApp, telefon.

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

1 300 Kč

Online konzultace

2 500 Kč

2 900 Kč

Psychologie a psychoterapie

Narodila jsem se na Slovensku ve Skalici. Vystudovala jsem obor jednooborové psychologie a nyní pokračuji ve studii na 1. LF UK v oboru Lékařská psych...

• dětská psychologie
  • klinická psychologie
  • psychoterapie

Rád bych zmínil, že je to moje první léčba/konzultace s odborníkem.
Takže srovnání nemohu poskytnout objektivně, jelikož jinou zkušenost nemám.
Každopádně jsem byl mile překvapen, když veškerý můj stud a ostych opadl, hned po prvním sezení,
Snad poprvé mám pocit, že mě někdo poslouchá a nesoudí.
Paní doktorka citlivě otevřela témata, které jsem si ani nespojoval s problémem, se který jsem primárně přišel.
Již po třetím sezení jsem pochopil, že má pravdu.

Baví mě celkový přístup. Když něco nechápu, nějakou souvislost, tak se nebojím zeptat.
Odpověď vždy dostanu, ale předtím jsem nenásilně nasměrován k tomu, abych se nad tím zamyslel.
Pak vždy postrčen, že jsem blízko, nebo ne. Takže interakce je opravdu hluboká a pokaždé si odnesu dobrý užasný pocit. Jak ze sezení tak ze sebe..

Dostal jsem doporučení od kamaráda. Čekací doba byla cca 3 měsíce od prvního mailu, který jsme si vyměnili.
Rád upřímně říkám, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, v roce 2023.

Štěstí, že jsem ji našla! Paní doktorka má vlídný,chápající přístup. Terapie probíhá v příjemném prostředí a komunikace vždy vychází z mých aktuálních potřeb. Konečně dostávám odpovědi a společně nacházíme cestu. Její podporou jsem získala sebejistotu, že vše zvládnu. Jsem překvapená jak její občasné domácí úkoly odlehčí pohled na můj život. Moc mne to baví a pomáhá mi to.

Umístění: Psychologie a psychoterapie individuální psychoterapie

Pani doktorka je velmi prijemna, terapie vede citlive, empaticky, citim se pri nich uvolnene a hlavne bezpecne. Dekuji, jste skvela.

Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Úžasná skvělá mila ochotná prostě nejlepší terapeut kterého jsem kdy měla!!!

Umístění: Psychologie a psychoterapie individuální psychoterapie

Skvělý a lidský individuální přístup. Příjemné prostředí, do kterého se člověk rád vrací. A přesně o tom terapie jsou.

Umístění: Psychologie a psychoterapie individuální psychoterapie

vstřícnost, ochota, vysvětlení, empatie, dodržení času objednání

Umístění: Psychologie a psychoterapie Jiný

Paní doktorka je skvělá. Její přístup je lidský. Máte s ní pocit, že na to nejste sami. Pokládá zajímavé otázky, které Vám pomohou přijít k jádru problému a lépe se poznat. Nehodnotí a nesoudí Vás, je to někdo ke komu se budete těšit.

Umístění: Psychologie a psychoterapie individuální psychoterapie

Paní Štvrtecká je vynikající psycholožka. Upřímně se snaží pochopit situaci, kterou řeším a velice profesionálně přistupuje k řešení problému. Moc mi sezení pomáhají pochopit, kde se stala chyba.

Umístění: Psychologie a psychoterapie partnerská psychoterapie

Livia je velmi laskavý člověk, a má moderní a citlivý přístup k dětem. Snaží se co nejvíc, aby dítě a také rodiče byli v komfortu. Výborně komunikuje v rodinné terapie, navrhuje nové přístupy řešení určitých rodinných záležitosti. Klade důraz na respekt k dítěti, a jeho osobním prožívání emocí. Moc doporučuji.

Umístění: Psychologie a psychoterapie individuální psychoterapie

Bylo fascinující sledovat, jak paní Štvrtecká odkryla jádro mého problému za pomocí krátkých a správně položených otázek. Nevím, jestli k tomu pomohla neuvěřitelná citlivost nebo talent. Paní Livia mi pomohla odvalit obrovský kámen z cesty a ukázat mi cestu novou, takovou, kterou já považuji za vhodnou a které se mi daří držet. Každé ze sezení na sebe navazovala a na konci každé jednotky jsem odcházel s hodnotným závěrem do ulic a maximálně ponaučen. Člověka typu paní Štvrtecké bych chtěl potkávat na denní bázi a děkuji osudu, že mi ji vložil do cesty.