Livia Štvrtecká, psycholog Praha

Mgr. Livia Štvrtecká

Psycholog, Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Rybalkova 35/ Markova 3, Praha 10, Praha

Pojišťovna VZP, a.s.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pojišťovna VZP, a.s.

Konzultace online

Individuální psychoterapie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Komunikace prostřednictvím - Skype - Lívia Štvrtecká, WhatsApp, telefon.

Narodila jsem se na Slovensku ve Skalici. Vystudovala jsem obor jednooborové psychologie a nyní pokračuji ve studii na 1. LF UK v oboru Lékařská psych...

• dětská psychologie
  • klinická psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie

Rybalkova 35/ Markova 3, Praha

Online konzultace

Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Kvůli obavám, že by případná špatná volba psychoterapeuta mohla zhoršit mé problémy, jsem si s výběrem dala opravdu záležet. Dala jsem na zdejší pozitivní názory a svěřila se do péče paní Štvrtecké a mohu jen říci, že jsem za svou volbu nesmírně ráda. Paní Štvrtecká je velice laskavá, empatická a z každého sezení s ní si toho vždy spoustu odnáším. Od paní Štvrtecké získávám tipy, jak pracovat s emocemi a navádí mne na skutečné jádro mého problému. Paní Štvrtecká je člověk, kterému se nebojím cokoliv říci a na konzultaci s ní se vždy těším.

Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Paní Štvrteckou jsem vyhledala loni v létě. Nutno říct, že je mi 25 let. Trápily mě problémy s rodinou (konflikt s nevlastním otcem a mamkou), vztahy (partneři) a moje osobní otázky (sebevědomí, kdo jsem, co od života chci, jak se zaměřit na své potřeby). Zkrátka se to sešlo tak, že jsem byla vlastně na pokraji svých možností (myšlenky na sebevraždu) a nevěděla co dál... Život mě v mých očích semlel... Paní Štvrtecká byla neskutečně ochotná a vstřícná. Krůček po krůčku mě naváděla a pomáhala mi. Po půl roce terapie cítím obrovský pokrok. Většina mých potíží se vyřešila a sama se cítím lépe. A to nejdůležitější ze všeho, že jsem nahlédla do sebe samotné a už vím, jak se sebou pracovat. A co víc, začínám být i více všímavá vůči ostatním, snažím se je více chápat a zkrátka užívat si i lidskost.
Ještě jednou Vám obrovsky moc děkuji, že jste se mě ujala a hlavně, že jste mi byla tím nejlepším rádcem! :)

Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Paní Štvrtecká je pro mě první terapeutkou a jsem ráda, že je to právě ona. Vše vyslechne, je velice empatická a chápavá a zároveň vím, že se v danou chvíli věnuje mě a jenom mě. A když se stane, že něco z mého chování nechápe, tak to řekne, abychom to společně mohly zjistit. Stejně tak i vycítí dny, kdy se mi hůř mluví nebo je vidět, že nemám sílu na hlubší rozebírání tématu. V takovou chvíli dokáže zvolnit a bavit se více odlehčeně.

Umí dávat skvělé příklady a náznaky, které mě většinou dovedou k tomu, že najdu odpověď. Když ne, pomůže s tím. Díky sezením mám možnost mluvit o problémech, které jinde nesdílím, mám možnost prožívat emoce. Paní terapeutka mi pomáhá pojmenovávat problémy a pokaždé si jejich část alespoň na chvíli díky sezení odložím. Jsem ráda, že se s paní Štvrteckou setkávám, ať už naživo nebo online. Moc děkuji a doporučuji!

Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Nemám nic než slova díků a chvály. Netušila jsem jak moc může psychoterapie pomoct dokud jsem nezačala docházet k paní doktorce. Způsob jakým mě vede skrze moje trápení, pomáhá mi věci pojmenovat a naučit se se s nimi vypořádat je zázračný. Úžasný člověk, který vás nejen vyslechne ale věnuje vám maximum svého času, snaží se najít tu nejlepší cestu jak vše zvládnout a každou terapii vám dává najevo, že na vás záleží.

Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Paní psycholožka je nesmírně profesionální, milá a empatická. Hledá s klientem různé způsoby léčby.

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Jsem vděčný za to, že první zkušenosti s terapií můžu procházet s paní magistrou Štvrteckou. Vodítka, která dokáže člověku ukázat jsou jedinečná a velice pomáhají. Dále oceňuji přístup a velkou empatii.

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Jsem velice ráda, že má první zkušenost s psychoterapii probíhá právě s Mgr.Štvrteckou. Vnímám z její strany velké pochopení a snahu pomoci. Sezení probíhá naprosto podle mých představ. O své klienty pečuje s přívětivostí, která jí je vlastní a je otevřená jekémukoli tématu. Dokáže krásně problém analyzovat a navést Vás k jeho řešení. Je vidět že se o Vás opravdu zajímá nejste pro ni jen číslo na seznamu klientů. Mě osobně to velice vyhovuje. Dokáže Vás povzbudit,pochválit i pochopit. Z každého sezení odcházím s lepším pocitem a náladou. Doporučuji všema 10ti!!!

Umístění: Poradenská a konzultační činnost individuální psychoterapie

Paní doktorka je velmi milá,vstřícná a profesionální. Vždy je ochotná pomoci jak osobně tak i on line formou. Naše sezení jsou plná smíchu a pohody což velmi oceňuji a promítá se to i do pokroku psychoterapie směrem k výraznému zlepšení. Patří jí moje veliké poděkování a vřele doporučuji všem!

Umístění: jiné místo Jiný

Docházím k paní Štvrtecké cca 4 měsíce a od první chvíle mi je velice sympatická, je vždy usměvavá a dobře naladěná. Umí naslouchat, ale zároveň Vám dokáže i vysvětlit, jak si s daným problémem nebo pocitem poradit a to i s názornými ukázkami a přirovnáními. Dokáže uklidnit a také motivovat tak, že potom máte pocit, že zvládnete cokoliv a že je vše v pořádku. Je velmi empatická a je vidět, že se o Vás opravdu zajímá a myslí to upřímně. Dá se s ní mluvit opravdu o všem, nemusíte se bát říct cokoliv, co vás trápí. Sezení s paní Štvrteckou velmi doporučuji. Pokud Vás něco trápí, budete se určitě cítit lépe.:)

Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Paní doktorka je velice empatická, přemýšlí o mém problému a dokáže mně logicky vysvětlit, jak ho nejlépe zvládnout. Daří se jí to báječně a mně také.:) Musím říci, že na její konzultace se moc těším, protože cítím, že o mě přemýšlí a snaží navést, jak správně a pro mě nejlépe mé negativní myšlenky ovládat.Doporučuji.

• dětská psychologie
  • klinická psychologie