Krškova 807/21, Praha 5, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

5 000 Kč

3 000 Kč

1 800 Kč

Zubní ordinace MilaDent

Jmenuji se Liudmyla Ryboichuk. Studovala jsem v letech 2006 až 2011 na Univerzitě O.O.Bohomolce (Ukrajina). Od roku 2011 poskytují pacientům komplexn...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní ordinace MilaDent estetická stomatologie

velmi dobrý a pečlivý zubař. Ordinace je velmi čistá a hraje příjemná hudba
Doporučuji všem.

Umístění: Zubní ordinace MilaDent Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá a šikovná. Již se k ní těším znovu!

Umístění: Zubní ordinace MilaDent ošetření kořenových kanálků

Moc šikovná paní zubařka. Čištění kanálku jsem vůbec necítila. Následná úprava zubu se jí moc povedla. Ani bych nepoznala,že je opravovaný. V ordinaci hraje příjemná hudba.

Umístění: Zubní ordinace MilaDent vstupní vyšetření

Paní doktorce moc děkuji je úžasná a hodná a na dnešní dobu má velice přijatelné ceny!

Umístění: Zubní ordinace MilaDent vstupní vyšetření

Hezká, nová ordinace se skvělou dopravní dostupností. Paní doktorka je moc milá, čekací doba žádná (byla jsem objednána na 8, hned na začátku ordinační doby :)).

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile

Milá,mladá,příjemná.Můžu jen doporučit.Ty co si myslí že ten kdo má delší zkušenosti praxe neznamená že je lepší.Opravdu za mně za jedničku.

Paní doktorka je velmi pečlivá a příjemná, je vidět, že své práci rozumí. Vždy jsem byla spokojena. Martina

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile

Velmi příjemný profesionální přístup, paní doktorka vždy vše vysvětlí, je pečlivá a moc milá. Doporučuji všem.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile Zubni kaz

Velmi pečlivá zubařka, výborná komunikace,pohodová atmosfera ,rad se k ní budu vracet. Doporučuji všem.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

boli mně zub zanět tam neni ale zane vdicky na vecer a v noci se to rozboli ze se to neda vydrzet

Dobrý den! Mate v tomto zube zánět dřeně. Pro potvrzení tohoto diagnózu bych potřebovali navštívit zubaře, udělat rentgen zubu, endodonticky ošetřit kořenové kanálky. Samostatní noční bolest vždycky znamená zánět dřeně.

Dr. Liudmyla Ryboichuk

1. Mám zubní můstek a z jednoho zubu se mi odlepila sklovina a zůstal pod ní tmavý kov můstku. Moje zubní lékařka vyplnila vzniklou mezeru, ale po 4 měsících se mi opět odlepila. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká bude cena opravy?
2. Mám obnažený krček zubu. Moje zubní lékařka obnažený krček vyplnila sklovinou, vydrželo však 4 měsíce. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká by byla cena?

Dobrý den! Co se týká opravy můstku - tak to vždycky je selhání opravy za několik měsíců. Příčinou mohou být různé faktoru. Řešení problém - zhotovit nový můstek, bohužel. S obnaženým krčkem situace jiná. To by šlo vyčistit kavitu zubu, a udělat plombu v ten zub. Cena za plombu 1080.0Kč, anestézie 120.0 nebo 85.0- závisí na tom, který to zub potřebujete opravit.

Dr. Liudmyla Ryboichuk