Liliana Svobodová, alergolog Praha

MUDr. Liliana Svobodová

Alergolog, Pediatr

Troilova 20/475, Praha
Alergologicko-imunologická ordinace

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Chronická rýma, která mne trápila prakticky celé dětství je po dlouhodobě vakcinaci zcela pryč a já jsem bez potíží.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Trpím už odmala alergickou rýmou a zánětem očí. Alergologů jsem již vystřídala spoustu, dokonce jsem docházela i do IKEMU, ale neviděla jsem na sobě žádné zlepšení. Teprve paní doktorka Svobodová mě pořádně dovyšetřila a rok, co užívám nově naordinovanou léčbu jsem bez potíží. Zatím se mi nestalo, že bych u ní musela dlouho čekat, vždycky mi vyšla vstříc a vše vysvětlila. Dochází k ní na mé doporučení i několik známých a členů rodiny, nikdo si zatím na nic nestěžoval. Takže doporučuji.

Jsem s paní doktorkou spokojená, zatím se mi nestalo, že bych čekala nějak dlouho. S mým problémem mi pomohla a cena za vakcíny je nad očekávání - myslela jsem, že to bude horší a vůbec, navíc jsem pochopila, že platím jen třetinovou cenu, kterou bych normálně platilo. Takže určitě doporučuji!

Léčí mi dceru, u které se objevilo ve 2letech astma, po alergických reakcích, které se na různé léčby objevily, našla způsob, jak dceři pomoct. Přístup k dcerce má víc než dobrý, komunikace s ní bez problémů, dá se s ní na všem dohodnout.Čekací doby odpovídají současnému stavu alergiků v naší populaci.

S pani doktorkou jsem velmi spokojena,od deseti mesicu syna k ni chodime,opravdu zkousi vse mozne a po zazitku z lazni nas leci velmi dobre a vychazi nam vstrict a hleda i nove postupy. Bohuzel mame astma jiz od dvou mesicu a teprve pani doktorka s nami zacala neco delat,nemoc se postupne trosku zlepsila,uz nemame tak silene zachvaty a nemusime do nemocnice,zvladame leky doma i kdyz je to narocne a noc je pro me nocni murou.

Chodím k ní několik let a úspěšně mi léčí alergické astma, díky ní jsem zcela bez záchvatů.

Již 15 let jsem její pacientkou a vždy se dá s ní na všem domluvit, chce to jen s ní narovinu komunikovat.
Jsem s ní spokojená, doporučuji

S její osobním přístupem jsem spokojen. Velice mi pomohla

Jiz vice nez 10 let pravidelne navstevuji pani doktorku Svobodovou a jsem maximalne spokojen.