Liliana Svobodová, alergolog Praha

MUDr. Liliana Svobodová

Alergolog, Pediatr

Troilova 20/475, Praha
Alergologicko-imunologická ordinace

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Léčila mé alergie vakcínami, přičemž jsem stejně musela brát léky potlačující příznaky. Vakcína, která se aplikuje jen 3x ročně stála asi 900 Kč, ale prý je lepší ta, která se dává každý týden, a tak 2. rok jsem dostávala tu, myslím, že spoluúčast byla kolem 200 Kč. Jenomže jsem tam pak každý čtvrtek strávila celé dopoledne, než na mě přišla řada (sestra chodí včas, ale pí dr. dorazí třeba až o hodinu později), a pak ještě zavedli regulační poplatky a náhle letělo z peněženky 120 Kč měsíčně. Nevyhovuje mi její přístup - byla jsem tam s kopřivkou (pravděpodobně reakce na antibiotika) a ona se na ni ani nepodívala, jen se ptala a pak mi něco předepsala (naštěstí to zabralo). Když jsem pak byla někdy během té vakcinace nemocná a nedorazila na injekci, tak mi vždy ona nebo sestřička vynadaly, že jsem tam nebyla. Měla jsem přijít po vyléčení mononukleózy, když jsem odmítla nechat si do sebe dál píchat alergeny, ale neodvážila jsem se tam, protože očekávám, že by mi zase vynadala. Taky mi přijde, že má dost krátké ordinační hodiny (když je pak ani nedodržuje). A ještě bych podotkla, že ty injekce píchá dost rychle, takže to pak bolí. Několikrát mě píchala sestra a to bylo mnohem pomalejší a citlivější.

Velmi děkuji této paní "doktorce" za její léčbu alergie... Díky jejímu léčení se alergie zvrhla v silné astma. Mám dva nezapomenutelné zážitky z její ordinace:

1) rozjetý astmatický záchvat, já vyděšená 12ti letá holka - po hodinovém čekání, kdy už jsem skoro nemohla dýchat na mě a mojí mámu paní dr. ječí, že mě neošetří, že máme jít na pohotovost... V nemocnici mi dali Ventholin a za chvilku bylo po záchvatu.

2) při změně dr. mě JL vyhodila z ordinace, že mi žádný výpis z karty nedá.

Naprosto neprofesionalni lekarka, ktera mi predepsala spoustu leku na alergii, pricemz se ukazalo ze se o alergii nakonec vubec nejedna. Odmitala pripustit vlastni chybu, odmitala vydat, vypujcit ci poslat memu lekari moji kartu a v afektu me vyhodila z ordinace s tim ze se tam nemam jiz znovu ukazovat...