Alergologicko-imunologická ordinace
Troilova 20/475, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Alergologicko-imunologická ordinace Jiný

Paní doktorka i sestra jsou komunikativní, vše vysvětlí, naslouchají a je u nich vidět zájem o pacienta a snaha pomoci. Paní doktorka je pečlivá, hledá příčinu potíží. Mohu jenom doporučit.

Umístění: Alergologicko-imunologická ordinace Jiný

Paní doktorka je velice ochotná, stejně tak sestřička. Vše bylo dobře vysvětleno. Děti paní doktorce důvěřovaly a přestaly se tak bát testu na alergie, ze kterého měly předtím strach.
Telefonicky se dá také velice dobře a ochotně domluvit na změnách termínu či na e-receptu.
Za mě doporučuji. Paní doktorka je poctivá, milá a pečlivá a setra také !

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Chronická rýma, která mne trápila prakticky celé dětství je po dlouhodobě vakcinaci zcela pryč a já jsem bez potíží.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Trpím už odmala alergickou rýmou a zánětem očí. Alergologů jsem již vystřídala spoustu, dokonce jsem docházela i do IKEMU, ale neviděla jsem na sobě žádné zlepšení. Teprve paní doktorka Svobodová mě pořádně dovyšetřila a rok, co užívám nově naordinovanou léčbu jsem bez potíží. Zatím se mi nestalo, že bych u ní musela dlouho čekat, vždycky mi vyšla vstříc a vše vysvětlila. Dochází k ní na mé doporučení i několik známých a členů rodiny, nikdo si zatím na nic nestěžoval. Takže doporučuji.

Jsem s paní doktorkou spokojená, zatím se mi nestalo, že bych čekala nějak dlouho. S mým problémem mi pomohla a cena za vakcíny je nad očekávání - myslela jsem, že to bude horší a vůbec, navíc jsem pochopila, že platím jen třetinovou cenu, kterou bych normálně platilo. Takže určitě doporučuji!

Léčí mi dceru, u které se objevilo ve 2letech astma, po alergických reakcích, které se na různé léčby objevily, našla způsob, jak dceři pomoct. Přístup k dcerce má víc než dobrý, komunikace s ní bez problémů, dá se s ní na všem dohodnout.Čekací doby odpovídají současnému stavu alergiků v naší populaci.

Léčila mé alergie vakcínami, přičemž jsem stejně musela brát léky potlačující příznaky. Vakcína, která se aplikuje jen 3x ročně stála asi 900 Kč, ale prý je lepší ta, která se dává každý týden, a tak 2. rok jsem dostávala tu, myslím, že spoluúčast byla kolem 200 Kč. Jenomže jsem tam pak každý čtvrtek strávila celé dopoledne, než na mě přišla řada (sestra chodí včas, ale pí dr. dorazí třeba až o hodinu později), a pak ještě zavedli regulační poplatky a náhle letělo z peněženky 120 Kč měsíčně. Nevyhovuje mi její přístup - byla jsem tam s kopřivkou (pravděpodobně reakce na antibiotika) a ona se na ni ani nepodívala, jen se ptala a pak mi něco předepsala (naštěstí to zabralo). Když jsem pak byla někdy během té vakcinace nemocná a nedorazila na injekci, tak mi vždy ona nebo sestřička vynadaly, že jsem tam nebyla. Měla jsem přijít po vyléčení mononukleózy, když jsem odmítla nechat si do sebe dál píchat alergeny, ale neodvážila jsem se tam, protože očekávám, že by mi zase vynadala. Taky mi přijde, že má dost krátké ordinační hodiny (když je pak ani nedodržuje). A ještě bych podotkla, že ty injekce píchá dost rychle, takže to pak bolí. Několikrát mě píchala sestra a to bylo mnohem pomalejší a citlivější.

S pani doktorkou jsem velmi spokojena,od deseti mesicu syna k ni chodime,opravdu zkousi vse mozne a po zazitku z lazni nas leci velmi dobre a vychazi nam vstrict a hleda i nove postupy. Bohuzel mame astma jiz od dvou mesicu a teprve pani doktorka s nami zacala neco delat,nemoc se postupne trosku zlepsila,uz nemame tak silene zachvaty a nemusime do nemocnice,zvladame leky doma i kdyz je to narocne a noc je pro me nocni murou.

Chodím k ní několik let a úspěšně mi léčí alergické astma, díky ní jsem zcela bez záchvatů.

Velmi děkuji této paní "doktorce" za její léčbu alergie... Díky jejímu léčení se alergie zvrhla v silné astma. Mám dva nezapomenutelné zážitky z její ordinace:

1) rozjetý astmatický záchvat, já vyděšená 12ti letá holka - po hodinovém čekání, kdy už jsem skoro nemohla dýchat na mě a mojí mámu paní dr. ječí, že mě neošetří, že máme jít na pohotovost... V nemocnici mi dali Ventholin a za chvilku bylo po záchvatu.

2) při změně dr. mě JL vyhodila z ordinace, že mi žádný výpis z karty nedá.