Liliana Martincová, alergolog Praha

MUDr. Liliana Martincová

Alergolog

náměstí Dr. Holého 15/1056, Praha
Alergologie a klinická imunologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Paní doktorka je skutečně odborník na svém místě :) Sice toho má strašně moc, ale i tak se pacientům plně věnuje, i když je třeba si chvilku počkat :) O její odbornosti může svědčit i to, kolik má pacientů a to spokojených! A mimochodem, sestřička je také super, to se jen tak nevidí :) S mými problémy mi pomáhá, jak jen to jde a nic nezanedbává...

Profesionální a zároveň lidský přístup. Cítil jsem se jako doma :-) Moc doporučuji. Daniel Beseda, Praha 10.

Paní doktorka je skvělá - dlouho jsem se nesetkala s tak ochotným a fundovaným lékařem. Má opravdu široké znalosti, dokáže dát věci do souvislosti a provádí velmi důkladné testy, jsou-li třeba. V té záplavě zapšklých a arogantních lékařů působí ordinace paní doktorky opravdu jako oáza pochopení a odborné pomoci. Delší objednací dobu plně respektuji vzhledem ke kvalitám paní doktorky a neváhám za ní cestovat přes 300km. Jen si říkám - proč není takových lékařů více...

Skvělá práce jak doktorky, tak sestry. Ochotné, milé.
A co je nejdůležitější, doktorka je opravdu šikovná a dokáže pomoci.
Ve 20ti se u mě začaly projevovat potravinové alergie. U předchozího lékaře mi jen dělali testy a zjistili, že nemůžu jíst skoro nic. Dr. Martincová se s tímto případem již setkala dříve a dokázali si propojit problém s potravinami s alergií na pyly. Už jsem měla třetí vakcinaci proti pylům, upravila mi léčbu - zjednodušila ji jen na 1 tabletku, a již mohu jíst skoro vše bez problémů.
Jsem velice spokojena s profesionalitou této ordinace.

Připojuji se k výše uvedeným chválám,k této paní doktorce chodím už dlouhé roky,velmi pozitivně hodnotím její profesionalitu i osobní přístup,každopádně úplně nejsuprovější je sestřička - rázná, ale s úžasným srdíčkem a skvělým lidským přístupem. Čekací doba - já osobně si chodím pouze pro recept,protože mám pořád to samé, a občas na píchnutí gamáč,pročež mi to sestřička - stejně jako spoustě ostatním, co si jen chodí pro recepty - podá v čekárně a je to otázka spíše sekund,ale i když jsem šla párkrát k paní doktorce, čekačka byla rozhodně nepoměrně kratší než u všech ostatních, ke kterým občas musím (zubař, gynek., dermatolog atd.).Vřele doporučuji!!!

K pani doktorce Martincové,dojíždíme se synem,až z Chomutova a jsem nad míru její odborné lékařské péče spokojená,sestrička i pani doktorka,jsou velice ochotné a myslím si,že takových je v dnešní době málo,jsem ráda,že jsem se k pani doktorce dostala a i když jedno vyšetření mě vyjde s cestou skoro na půlku dne tak prostě to stojí za to,všem doporučuji-kdyby se tu bodovalo a nejvíce bodů by bylo 100 tak pani doktorka i sestřička je mají.

Paní doktorka Martincová je výborný odborník a nechtěl bych znovu vyjmenovávat to, co tady již řekli ostatní spokojení pacienti. To že hledá u každého pacienta nejrůznější souvislosti jeho potíží je asi dáno i tím, že je původně internistka a proto málokterý jiný alergolog specialista je toho schopen. Bohužel to přináší pro nás pacienty jednu nepříjemnost a to je její vytíženost a plná čekárna. Kdo chce být léčen kdykoliv má pouze on čas, ať se obrátí na lékaře s prázdnou ordinací.
Rád si počkám, zvláště když nejsem objednán, poněvadž až na mne přijde řada, usměje se na mne stále dobře naladěná sestřička i velmi milá paní doktorka, která se mi věnuje jakoby venku nesedělo dalších 10 čekajících.
Rád bych věděl, kdo z nespokojených pacientů pracuje pod takovým tlakem jako paní doktorka se svou sestřičkou a přitom podávají stále stoprocentní výkon.
Na závěr bych měl jedinou připomínku, možná že by nám, někdy marně volajícím, pomohlo třeba namluvení informace na telefonu, o uzavření ordinace z důvodů dovolené nebo nepřítomnosti paní doktorky do konkrétního data.

Ing. Libor Jinek

Jsem silný alergik a mám problémy i s vedlejšími účinky léků. Nikdy nebyl u paní doktorky Martincové problém zkusit jiný lék a vybrat nejvhodnější kombinaci. Přístup k pacientům je naprosto bezchybný.
Vřele doporučuji.
Šiman

Velmi dobrá lékařka, jen problémy s dlouhou objedn.dobou a častou nepřítomností.Ema

Velmi dobra a pecliva lekarka.