Alergologie a klinická imunologie
náměstí Dr. Holého 15/1056, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Dobrý den, paní Dr. moc hodná milá a snaží se pomoci, sestřička také strašně moc hodná ochotná, takhle by to mělo fungovat všude ale vše je o lidech. Jsem moc spokojená.

Paní doktorka je skutečně odborník na svém místě :) Sice toho má strašně moc, ale i tak se pacientům plně věnuje, i když je třeba si chvilku počkat :) O její odbornosti může svědčit i to, kolik má pacientů a to spokojených! A mimochodem, sestřička je také super, to se jen tak nevidí :) S mými problémy mi pomáhá, jak jen to jde a nic nezanedbává...

Profesionální a zároveň lidský přístup. Cítil jsem se jako doma :-) Moc doporučuji. Daniel Beseda, Praha 10.

Paní doktorka je skvělá - dlouho jsem se nesetkala s tak ochotným a fundovaným lékařem. Má opravdu široké znalosti, dokáže dát věci do souvislosti a provádí velmi důkladné testy, jsou-li třeba. V té záplavě zapšklých a arogantních lékařů působí ordinace paní doktorky opravdu jako oáza pochopení a odborné pomoci. Delší objednací dobu plně respektuji vzhledem ke kvalitám paní doktorky a neváhám za ní cestovat přes 300km. Jen si říkám - proč není takových lékařů více...

Skvělá práce jak doktorky, tak sestry. Ochotné, milé.
A co je nejdůležitější, doktorka je opravdu šikovná a dokáže pomoci.
Ve 20ti se u mě začaly projevovat potravinové alergie. U předchozího lékaře mi jen dělali testy a zjistili, že nemůžu jíst skoro nic. Dr. Martincová se s tímto případem již setkala dříve a dokázali si propojit problém s potravinami s alergií na pyly. Už jsem měla třetí vakcinaci proti pylům, upravila mi léčbu - zjednodušila ji jen na 1 tabletku, a již mohu jíst skoro vše bez problémů.
Jsem velice spokojena s profesionalitou této ordinace.

Nemohu hodnotit profesní zdatnost paní doktorky, při úvodní konzultaci na mne však působila dobře.
Má problém s organizací práce. Nepovažoval jsem dostačující aby mi výsledky testů prezentovala jako řadu čísel diktovaných po telefonu. Při snaze o alespoň krátkou konzultaci a vysvětlení závěrů testu jsem narazil. Chápu, že má paní doktorka plno ale žádnou snahu jsem neviděl ani u ní ani u sestry. Sestra je nepříjemná.
Není na mě čas, není vůle, jdu jinam.

Hodnocení se tedy netýká medicínských kvalit ale přístupu.

Na první pohled vše funguje velmi dobře. Musím však říci, že mi připadá, že více než paní doktorka celou ordinaci řídí její sestřička. Když potřebujete nějakou informaci dočkáte se jí jedině od sestry. Zkrátka nemáte šanci pokud nejste objednaní tak 5 měsíců dopředu konzultovat danou záležitost s paní doktorkou. Má opravdu plno k jejímu prospěchu, ale je to na úkor pacientů.

Připojuji se k výše uvedeným chválám,k této paní doktorce chodím už dlouhé roky,velmi pozitivně hodnotím její profesionalitu i osobní přístup,každopádně úplně nejsuprovější je sestřička - rázná, ale s úžasným srdíčkem a skvělým lidským přístupem. Čekací doba - já osobně si chodím pouze pro recept,protože mám pořád to samé, a občas na píchnutí gamáč,pročež mi to sestřička - stejně jako spoustě ostatním, co si jen chodí pro recepty - podá v čekárně a je to otázka spíše sekund,ale i když jsem šla párkrát k paní doktorce, čekačka byla rozhodně nepoměrně kratší než u všech ostatních, ke kterým občas musím (zubař, gynek., dermatolog atd.).Vřele doporučuji!!!

K pani doktorce Martincové,dojíždíme se synem,až z Chomutova a jsem nad míru její odborné lékařské péče spokojená,sestrička i pani doktorka,jsou velice ochotné a myslím si,že takových je v dnešní době málo,jsem ráda,že jsem se k pani doktorce dostala a i když jedno vyšetření mě vyjde s cestou skoro na půlku dne tak prostě to stojí za to,všem doporučuji-kdyby se tu bodovalo a nejvíce bodů by bylo 100 tak pani doktorka i sestřička je mají.

Paní doktorka Martincová je výborný odborník a nechtěl bych znovu vyjmenovávat to, co tady již řekli ostatní spokojení pacienti. To že hledá u každého pacienta nejrůznější souvislosti jeho potíží je asi dáno i tím, že je původně internistka a proto málokterý jiný alergolog specialista je toho schopen. Bohužel to přináší pro nás pacienty jednu nepříjemnost a to je její vytíženost a plná čekárna. Kdo chce být léčen kdykoliv má pouze on čas, ať se obrátí na lékaře s prázdnou ordinací.
Rád si počkám, zvláště když nejsem objednán, poněvadž až na mne přijde řada, usměje se na mne stále dobře naladěná sestřička i velmi milá paní doktorka, která se mi věnuje jakoby venku nesedělo dalších 10 čekajících.
Rád bych věděl, kdo z nespokojených pacientů pracuje pod takovým tlakem jako paní doktorka se svou sestřičkou a přitom podávají stále stoprocentní výkon.
Na závěr bych měl jedinou připomínku, možná že by nám, někdy marně volajícím, pomohlo třeba namluvení informace na telefonu, o uzavření ordinace z důvodů dovolené nebo nepřítomnosti paní doktorky do konkrétního data.

Ing. Libor Jinek