Masarykova 48, Rajhrad
Privátní zubní lékař (mapa)

S touhle paní zubařkou mám ty nejhorší zkušenosti. Vždy jsem měla strach ze zubařů a po návštěvě paní Turečkové se strach prohloubil v paniku.Jednou jedinkrát jsem ji kvůli šílené bolesti zubu navštívila - doslova na mě řvala přes celou ordinaci, byla drzá, sprostá a slyšeli to i všichni pacienti v čekárně. Zub mi "spravila" takovým způsobem, že mi jej musela jiná paní zubařka spravovat natřikrát! Zbyl mi z něj zbroušený prcek bez nervů.. Věřím, že pokud nemáte se zuby problém, jako preventivní zubařka může být vyhovující, ale pokud vás zuby trápí celoživotně - profesionální chování a dobře odvedenou práci zde nehledejte!

paní doktorka se velmi zhoršila

paní doktorka se velmi zhoršila