Libuše Ratajová, neurolog Mladá Boleslav

MUDr. Libuše Ratajová

Neurolog

Krajířova 137/2, Mladá Boleslav
Neurologická ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Pravidelná kontrola

Skvělá a pečlivá paní doktorka. Vždycky pomůže. Nic nezanedbá, neodbyde pacienta. Spolu se sestrou Bohůnkovou tvoří skvělý tým

Umístění: Neurologická ambulance

Paní doktorku znám chvíli. Dokacházím k ní asi rok. Po vysvětlení situace mě přijala bez problému a věnovala mi maximum svého času. Vždy pozorně vyslechne a hledá řešení. Má zájem o své paciety což je velké plus. Hrozně moc jí jsem vděčná a doufám že ještě dlouho bude ordinovat. Se setřičkou jsem nikdy problém neměla ikdyž po telefonu nezní moc příjemně ve skutečnosti je to hodna paní.

Umístění: Neurologická ambulance Problém s prsty.

Dobrý den. Můj názor na paní doktorku je pět hvězdiček. Dala bych i sto. Po jedné návštěvě ruku můžu zavřít a druhou o padesát 50%. Jako jediná z lékařů přišla paní doktorka zřejmě na to, že to je cévní problém. Prášky mi hned zabraly a bolest mizí. A sestřička kytička také super! Doporučuji. Svobodová

Dnes jsem poprvé navštívila neurologickou ambulanci paní doktorky Ratajové a musím napsat, že s lepším přístupem jsem se ještě nikdy u jiného odborníka neshledala. Neuvěřitelnou ochotou, laskavostí, precizností a odborností mě velmi mile překvapila. Velmi ráda doporučuji! Bělohlávková

Výborná doktorka, lidská, chápavá,se zájmem pomoci.Něco takového se jen tak nevidí. Také sestřička je příjemná. Po mém předchozím neurologovi (s přístupem, co zas otravuji ) je toto balzám na nervy.

Paní doktorka je nejlepší...mám jí moc ráda ...hodná,usměvavá ,vyslechne ,poradí vždy se snaží pomoci od bolesti.

Paní doktorka je nejen velmi dobrou neuroložkou,ale i člověkem.Jsem s ní velice spokojen a i její sestřička, paní Bohůnková je velice ochotná,šikovná a milá.

Paní doktorku znám velmi dlouho. Je skvělá. Vyslechne, řádně vyšetří, poradí a vždy pomůže. Nemohu o ní říci jediného špatného slova. Velice si jí vážím. Kéž by takových lékařů bylo více.

Paní doktorka je profesionál na svém místě, byla jsem u ní několikrát, vždy se mi maximálně věnovala, vyšetření na CT a magnetickou rezonanci se snažila objednat na co nejdříve a díky jejímu přístupu se mi opravdu ulevilo.V Boleslavi neznám lepšího neurologa.Doporučuji!

Po tříměsíčním maratonu různých vyšetření a testů kdy jsem trpěl velice silnými bolestmi , totální nespavostí a ještě dalšími trablemi jsem byl vyšetřen Mudr.Ratajovou a po lécích které mi předepsala mé obtíže ze dne na den téměř pominuly.
Paní doktorko : Hluboce před Vašimi znalostmi a profesionalitou smekám ,moc Vám děkuji za Vaši účinnou léčbu a přeji si i všem ostatním pacientům aby měli to štěstí a potkávali jenom lékaře Vašeho formátu.