Libuše Ratajová, neurolog Mladá Boleslav

MUDr. Libuše Ratajová

Neurolog

Krajířova 137/2, Mladá Boleslav
Neurologická ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní Ratajová je možná dobrá lékařka jak jsem se ostatně dozvěděl od svých známých, ale zdravotní sestra
v její ordinaci je neuvěřitelná.....Hodlal jsem se k paní doktorce telefonicky objednat,ale těžce jsem narazil
na aroganci sestry. Něco takového jsem nezažil ani za dob hluboké totality ve státním zdravotnictví. Měl jsem
prostě smůlu.Katastrofa. Budu tuto zprávu rozhodně předávat dále. Třeba si paní doktorka rozmyslí takovouto svoloč zaměstnávat

Michal Buša

Č

Mám matku po leukémii. Nehýbe rukou od skříplého nervu. Lékařka, která sleduje její stav po chemoterapii zhodnotila situaci jako akutní. Mamka ruku téměř necítí a nic v ní neudrží. Paní doktorka bohužel nové pacienty nepřijímá a boleslavská nemocnice nás vezme až za měsíc. Tak se budeme modlit...

PŘI VSTUPU DO ORDINACE SE MĚ ZAPTALA CO BYCH CHTĚLA PŘEDEPSAT A PŘESTO,ŽE MÁM VELKÉ BOLESTI V RUKOU MĚ POSLALA K PSYIATROVI

Doktorka za celou dobu v ordinaci,kdy jsem jí líčil mé obtíže,se na mě ani jednou nepodívala,psala do pc,u toho kašlala,ani si nepřikryla ústa,posmrkané kapesníky po celém stole.Nejsem puntičkář,ale zvedal se mi žaludek.Doporučuji jen silným náturám.

Z mé zkušenosti, jako jiní neurologové v Ml.Boleslavi a to hlavně co působí v Klaudiánově nemocnici, arogantní k pacientům, kde z Vás dělají, že si problémy vymýšlíte a patříte spíše k psychiatrovi.Bohužel i tato paní doktorka.