MUDr. Libuše Ratajová

Neurolog Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Neurologická ambulance
Krajířova 137/2, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Paní dokorka je prostě skvělá! Vše vysvětlí a snaží se pomoci.

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Nejhorší lékař vůbec! Pokud řešíte epilepsii nebo jiné podobné neurologické obtíže, tak vyhledejte odbornou pomoc a ne tuhle ženskou!!! Přišel jsem kvůli ní o papíry o práci a zakázala mi i z neznámého důvodu noční. Veškeré mé vyšetření dopadlo negativně a i přesto toto... Nechoďte sem vůbec!

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Paní doktorka mi věnovala čas, vše vysvětlila, vyšetřila opravdu důkladně. Byla ochotná, milá, usměvavá. Stejně tak sestřička, která mne objednala na navazující vyšetření.
Paní doktorku doporučuji, ta míra empatie je neuvěřitelná.

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Velmi spokojen s přístupem paní doktorky. Vše detailně vysvětleno, doporučena léčba. Velmi pro pacientský přístup.

Umístění: Neurologická ambulance Pravidelná kontrola

Skvělá a pečlivá paní doktorka. Vždycky pomůže. Nic nezanedbá, neodbyde pacienta. Spolu se sestrou Bohůnkovou tvoří skvělý tým

Umístění: Neurologická ambulance

Paní doktorku znám chvíli. Dokacházím k ní asi rok. Po vysvětlení situace mě přijala bez problému a věnovala mi maximum svého času. Vždy pozorně vyslechne a hledá řešení. Má zájem o své paciety což je velké plus. Hrozně moc jí jsem vděčná a doufám že ještě dlouho bude ordinovat. Se setřičkou jsem nikdy problém neměla ikdyž po telefonu nezní moc příjemně ve skutečnosti je to hodna paní.

Umístění: Neurologická ambulance Problém s prsty.

Dobrý den. Můj názor na paní doktorku je pět hvězdiček. Dala bych i sto. Po jedné návštěvě ruku můžu zavřít a druhou o padesát 50%. Jako jediná z lékařů přišla paní doktorka zřejmě na to, že to je cévní problém. Prášky mi hned zabraly a bolest mizí. A sestřička kytička také super! Doporučuji. Svobodová

Dnes jsem poprvé navštívila neurologickou ambulanci paní doktorky Ratajové a musím napsat, že s lepším přístupem jsem se ještě nikdy u jiného odborníka neshledala. Neuvěřitelnou ochotou, laskavostí, precizností a odborností mě velmi mile překvapila. Velmi ráda doporučuji! Bělohlávková

Výborná doktorka, lidská, chápavá,se zájmem pomoci.Něco takového se jen tak nevidí. Také sestřička je příjemná. Po mém předchozím neurologovi (s přístupem, co zas otravuji ) je toto balzám na nervy.

Paní doktorka je nejlepší...mám jí moc ráda ...hodná,usměvavá ,vyslechne ,poradí vždy se snaží pomoci od bolesti.