Odborný lékař neurologie
Dělnická 24, Havířov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Byla jsem sice jen u paní sestřičky na EEG,ale tak příjemnou sestřičku jsme dlouho neviděla ;) Komunikativní,moc mil,příjemná a hodná !!!!cítila jsem s etam velice dobře ;) moc doporučuji ;) M.M.

mám tuberosní sklerózu a epilepsii. Paní doktorka je úžasná osůbka, která se vždy snaží pomoci. Já osobně jsem opravdu velmi spokojená. Je nejlepší odborník ve svém oboru, kterého jsem kdy poznala. Jinam bych nešla! Touto cestou musím paní doktorce i zároveň poděkovat za skvělou odbornou péči. Moc děkuji.. :-)

Každý by se mohl pozastavit nad svojí prací,ono když někdy člověk sleduje nemocné lidi v čekárně...no některým možná nemoc chybí..

Vynikající lékařka, s velice odborným přístupem k pacientům.

Když čtu negativní komentáře k osobě paní doktorky, nezbývá než citovat Babičku B. Němcové - ještě se nenarodil člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Jsem velmi vážně nemocná s páteří již 25 let, mám za sebou desítku operací a srovnání paní doktorky a jiných neurologů. Musím říci, že se před ní jako profesním odborníkem a vzácným člověkem hluboce skláním. Paní doktorka, totiž neslibuje zázraky a nedoporučuje dramatické operace a vyléčení, jako jiní lékaři ( ostatně byste se měli poptat jiných pacientů ). Paní doktorka totiž jako jedna z mála nehledí na okamžitý efekt na den, týden, měsíc, ale vidí do budoucna, na rozdíl od pacinetů, zná prognózu i vývoj jak nemoci, tak degenerativních změn a snaží se léčit pacienta tak, aby mu prodloužila dobu v rámci možností plnohodnotného kvalitního života. A tím se vysvětluje neposkojenost jejich kritiků, že jako odborník na svém místě VÍ, co bude dál a co je pro pacienta to nehlepší, kdežto pacinet - laik, se zlobí, že mu paní doktorka nedala "nějakou zázračnou pilulku", která by vrátila čas a úplné uzdravení. Prostě jsou nemoci a změny, které zvrátit nelze, a to ani dramatickými operacemi, které jen tentýž stav oddálí na nějakou dobu, ale nikdy nevyléčí. A co se týče "náladovosti a nepříjemnosti" paní doktorky, tak chyba nebyla a nebude v ní, protože pro p. doktorku je důležitý každý pacient a za těch 20 let jsem " nepříjemnou" paní doktorku nikdy nezažila, ale odpověď je v každém z pacinetů, který má bolesti, nemůže stát, nemůže sedět, nemůže spát, nemůže dělat nic co dřív, je z toho unavený, vyděšený, znechucený a pak stačí třeba jen tón hlasu nebo gesto, které si jeho přecitlivělé a nedůtlivé já nevysvětlí, že paní doktorka není na něj hodná. Ale ona hodná je, a vždycky, to jen my, trpící pacienti, jsme už vztahovační, nepříjemní, netrpěliví a jako totální laici s přesvědčením, že přece lítáme na Měsíc, proto medicína MUSÍ něco mít na naše uzdravení a jsme zklamání, když tomu tak není. Takže moje hodnocení paní doktorky je NEJLEPŠÍ a k negativním ohlasům mám jen to, co jsem napsala - možná stačí někdy zkusit sami u sebe, jací jsme milí a zdvořilí, a také, zda jsme disciplinovaní pacienti, cvičíme, nepřeceňujeme se, netrháme rekordy a svá záda, jestli jsem zhubli, abychom jim ulevili..... ono opravdu, to není v paní doktorce. Přeji všem trpícím brké uzdravení a úlevu a paní doktorce přeji optimismus a víru, že nás - pacientů, kteří si jí vážíme, máme jí rádi a nevyměnili bychom ji za žádného pana profesora ani docenta, je hodně, opravdu hodně - vždyť je nás vždy plná čekárna, jen třeba mnozí z nich neví, že existují tyto stránky, na které by to mohli napsat. Děkujeme, paní doktorko, s úctou a láskou.

Velmi dobrá a slušná paní doktorka.

Velmi profesní a lidský přístup k pacientovi

Málo kdy,se jí podaří určit tu správnou diagnozu.A nedej bože, když tam příjdete s papírem s pohotovosti.To už sestra ve dveřích,převrací oči v sloup, a doktorka vám to taky dá patřičně najevo.

X

Byla jsem u paní doktorky dvakrát a vždycky mi pomohla. Je navíc velmi sympatická, je na ní znát po všech stránkách, že si vybrala pro sebe to správné povolání. (A to bohužel je z mých zkušeností jedna opravdu z mála).

Je to lékařka která vy co pacient potřebuje a vždy mu vyjde vstříc. Má vždy na pacienta čas a neodbije ho.