Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Nejen, ze dcera byla predem objednána, mela lekarske doporuceni od lekare pro urologicke vysetreni pro opakovane potize, ktere i v tuto chvili maji kazdym dnem stupnujici tendenci. Namisto vysetreni u pana doktora Votavy na zaklade lekarskeho doporuceni vsak jiz pres 3h cekame na pohotovosti.

Nejhorší co může člověka s akutní bolestí potkat.Pan doktor požaduje doporučení.Kde to jsme,když chybí ochota pomoci.

Jaroslav Václavík
Vážení budoucí potenciální klienti dr.Votavy.
Radím vám,aby jste se řádně rozmysleli než se stanete jeho klientem.Názory,které zde zaznívají jsou pravdivé a já bych je jen opakoval.
Přecházím k jinému lékaři.Nemíním prosedět v čekárně nadále 3-4 hodiny a být rukojmím dvou arogantů.

Neuvěřitelné co jsem dnes zažil v čekárně tohoto lékaře. Poprosil jsem sestru o ošetření s tím, že mám akutní problém a v poliklinice na Doubravce i lékař ve vedlejší ordinaci mají dovolenou. Odpověděla mi, ať se objednám, nebo jdu na kliniku. Zopakoval jsem jí, že můj problém je akutní a jestli by mi mohla tedy poradit co tou "klinikou" myslí. Stále jsem se choval slušně, pouze jsem ji poprosil aby mi poradila, kde mě přijmou. Sestra se ke mě otočila zády a začala řešit něco s jiným pacientem, což mne opravdu vytočilo. Nemá v sobě kousek slušného vychování! Znovu jsem ji požádal, jestli by mi neporadila, kam mám jít a také jsem jí řekl, že je neslušné se otočit zády k člověku, který s ní mluví. Sestra mi odpověděla: "A co ještě chcete?". To už jsem nezvládl a odešel jsem. Chvíli před tím jsem slyšel jak jí starý pán v čekárně požádal, jestli by se na něj pan doktor nepodíval, že je po operaci a má bolesti. Netušil, že jeho lékař ve vedlejší ordinaci má dovolenou. Sestra mu odpověděla, ať přijde v pondělí, že to už dovolenou mít nebude. Nikdy jsem žádné hodnocení na práci lékaře ani sestry nepsal, nejsem žádný stěžovatel, tohle je ale do nebe volající arogance a neochota jakkoliv pacientovi pomoci. Nikdy více!!

Vážení, pokud chcete poznat aroganci a nevhodné chování lékaře i sestry k pacientovi, navštivte jej. První návštěvu jsem jakž takž zkousnul a druhou, která proběhla minulý týden, jsem již "nevydejchal". Od této chvíle si hledám jiného lékaře s normálním přístupem k pacientovi. Návštěva této ordinace je výborná na zvýšení krevního tlaku a srdečního rytmu.
Milan Eger.

Jmenuji se Schmitt a k panu doktorovi jsem se dostal přes sestru pana doktora Fleka, který sídlí hned vedle. Bydlím v okrese Plzeň město, ale obvoďačku mám v Blovicích a tak sestra mi oznámila ať si jdu tam. Z doporučení, které mi obvodní vystavila na jejich požádání, neboť jsem jim volal, jsem byl poslán bez vyšetření pryč. Jednání nemilé, neosobní a tak mne tam nikdo znovu nedostane. Krom toho z reakce 10 lidí, byli objednaní na 10:00, 10:15, 10:30 a čekali a čekali.A takový by chtěli přidat prachy. Ať jdou hlídat nějaký areál - tam jim to půjde.

Čekací doby, které navzdory objednání na konkrétní dobu přesahují často i pár hodin, bych asi ještě překousl, ale když jsem přišel v bolestech (pod vlivem lékařovy věty na konci každého vyšetření: "při potížích přiďte hned") a bylo mi sděleno, že mne ani nevyšetří, dost mne to překvapilo. Ale co mne doslovo vyšokovalo bylo, když na moji otázku, na koho se mám tedy obrátit, když přicházím s akutními bolestmi, odpověděl: "Nevím" a zavřel mi dveře před nosem. Nedovedu si představit, že bych tam ještě někdy vkročil. Posílám zároveň stížnost na LK.

Jenom honí peníze a pacint je nucen při objednání na cca 8:30 čekat do 11:45 a pak posluchat narážky aby si pohnul. Nedoporučuji. Jaroslav