MUDr. Libor Polák

Milady Horákové 28, Brno

HOMEDICA
Velkomoravská 12, Hodonín

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

20.12.2013 jsem byla na operaci vrchních i spodních víček,původně jsem chtěla jen horní a teď jsem ráda že mi pan doktor doporučil udělat zároveň i spodní.Nebudu tvrdit že zákrok je bezbolestný ale bolest trvá jen krátce.Moc děkuji doktorovi za perfektní práci.Věra

Děkuji tímto MUDr. Polákovi za profesionálně odvedený výkon s vysokým estetickým efektem a zejména za navrácené sebevědomí. Jsem měsíc po abdominoplastice a jsem opravdu ráda, že jsem se pro tento zákrok rozhodla. Nato, že jsem si ošetřujícího lékaře vybrala víceméně náhodně, musím, a s radostí to také činím, podotknout, že výběru lékaře opravdu nelituju. Bez obav jsem proto také u MUDr. Poláka podstoupila i další zákrok, a to liposukci kolen a z výsledku jsem rovněž nadšená. Apeluji tímto ale na všechny pacienty, že pooperační péče je především v rukou každého pacietna a poslechnete-li všech doporučení ošetřujícího lékaře, budete s výsledkem spokojeni dvojnásob. Poděkování za péči také sestře Gabriele Bílkové.
Jana Kramářová

Dobrý den, 13.ledna 2014 jsem byla na augmentaci prsou. Mám po dvou dětech a pan doktor když uviděl má prsa řekl, že je to na hraně s modelací. Měla jsem prsa hodně povadlá. Nakonec se to vyřešilo většími anatomickými implantáty. Jsem 8 týdnů po operaci a jsem velmi spokojená. Děkuji panu doktorovi Polákovi a celému personálu v Ostravě, že se konečně cítím jako žena a za navrácení sebevědomí. Mohu jen doporučit!!! :-D

Před měsícem jsem byla na klinice MUDr. Poláka na augmentaci prsou a byla jsem maximálně spokojená! Sestřička se o mě skvěle starala od začátku až do konce mého pobytu, ochotně a s úsměvem kolem mě běhala :-) Pan doktor odvedl luxusní práci, mám konečně prsa za které se nemusím stydět. S důvěrou bych se tuto kliniku obrátila zase :-)

jsem už po druhé operaci u dr.Poláka , tentokrát jsem byla operováná v jeho nové klinice v Ostravě , byla jsem mile překvapená z prostředí , ale hlavně z přístupu jak pana doktora tak sestřiček , které se o mě po celou dobu skvěle staraly . Bolesti byly , ale dostávala jsem každou chvílí od bolesti , tak se to dalo vydržet. Byla jsem na zvětšení prsou , mám pod svalem implant. vel .515 ml. Výsledek suprový , jezdím až z Hranic na Moravě a neltuji té dálky. U pana doktora jsem byla na doporučení své kamarádky. Takže u mě maximální spokojenost . Děkuji Petra

U pana doktora Poláka jsem podstoupila v říjnu 2013 v Boskovicích augmentaci prsou .Teď jsem 4 měsíce po operaci a jsem absolutně spokojená.Příprava na operaci a vysvětlení zákroku uspokojivé, operace i přes úraz pana doktora absolutně bezproblémová.Velmi mě potěšilo,že je pan doktor neustále na telefonu,když jsem s ním potřebovala cokoli zkonzultovat. A nyní mám překrásná prsa,po kterých jsem toužila strašně dlouho.Patří mu za to můj obrovský dík.

Dnešním dnem musím změnit své hodnocení, po augmentaci mám každe prso jiné. Hojení je v pořádku, ale jedno prso níže a prázdné, zřejmě pak doktor zvolil nevhodné usazení implantátu.
Poté co jsem kontaktovala pana doktora se snažíme najít vhodné řešení. Bude to běh na dlouhou trať. Jsem stále smutná a zklamaná.

Dobrý den, u pana doktora Poláka jsem podstoupil ( muž 36let ) úpravu dolních víček v prosinci 2013 nyní skoro 2 měs. po zákroku a lze vidět výraznou změnu. Chtěl bych tímto poděkovat a vřele doporučuji. Skvělý personál, ochota, vstřícnost. S pozdravem Kubala Martin

U Mudr.Poláka jsem podstoupila augmentaci prsou v roce 2002 v Třinci a v roce 2013 reoperaci v Ostravě, z důvodu vadného jednoho implantátu. Byla jsem spokojena s výsledkem první operace a rovněž po reoperaci je výsledek k mé i manželově spokojenosti. Ostravská klinika poskytuje mnohem více soukromí v moderním, příjemném prostředí. Profesionální, lidský přístup pana doktora a jeho obětavé sestřičky Lucky je příkladný. Děkuji Alena.

Před necelým měsícem jsem podstoupila u pana doktora Poláka augmentaci prsou. Výsledek je úžasný!!
Precizní práce pana doktora a pooperační péče sestřičky Lucky :-) Ještě jednou vám moc děkuji. Jsem maximálně spokojena, všem jen a jen doporučuji.