MUDr. Libor Polák

Milady Horákové 28, Brno

HOMEDICA
Velkomoravská 12, Hodonín

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. augmentace prsou

Kliniku vřele doporučuji. Vše na profesionální úrovni od vzhledu kliniky přes sestřičku, která je moc milá, ochotná a usměvavá :)) až po pana doktora, který je kdykoliv na telefonu a vše srozumitelně vysvětlí :)

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. konzultace plastické chirurgie

Nejde nepodělit se o negativní zkušenost s MUDr. Polákem. Měla jsem zájem o liposukci kolen, po prostudování webových stránek kliniky POLMEDICANA jsem se objednala na konzultaci. Hned po vstupu na kliniku jsem byla sestřičkou požádána o zaplacení poplatku ve výši 500 Kč. Na webových stránkách není ani zmínka o tomto poplatku. Vrcholem však bylo, že tato ne zrovna levná "konzultace" trvala cca 2 minuty a jednalo se pouze o sdělení, že v mém případě tato operace provést nelze. Když jsem naivně požádala o vrácení poplatku se zdůvodněním, že za konzultaci považuji popis, provedení a možné rizika samotné operace, bylo mi MUDr. Polákem naprosto arogantním způsobem sděleno, že i toto považuje za konzultaci. Opravdu jde MUDr. Polákovi se spokojené klientky anebo pouze o rychlé vydělávání peněz???

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. estetická chirurgie

Pan doktor je velký šikula. Umí to a poskytuje skvělý servis od samotné konzultace po zákrok. Snad ještě s ním někdy budu mít tu čest … :-) Sestřička Janička je tepna kliniky :-)

Umístění: POLMEDICANA s.r.o.

Moc děkuji panu dr. Polákovi za úžasnou práci. Mám splněný sen a nádherné prsa k tomu. Po třech dětech a dlouhém kojení,jsem měla nula nula nic a teď krásné troječky. Pan doktor je velice příjemný a sestřička Janička srdíčko kliniky. Moc jim děkuji a vždycky budu ráda,že jsem to riskla. Simona P.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Augmentace prsou

Dobrý den. Moje zkušenost s panem dr.Polakem je ta nejlepsi! Pan dr. je skvělý, zkušený a seriózní chirurg. Udělal mi nádherná prsa a tim mi splnil můj dlouholetý sen. Celkové hodnocení kliniky pred a po operační pece bylo na výbornou. Take úžasná a starostlivá sestřička. Tudíž za mě mohu jen vřele doporučit.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Abdominoplastika s liposukcí

25.7.2017 jsem byla na abdominoplastice a zároveň liposukci břicha u pana dr.Poláka. Musím říct, že lepšího operatéra jsem si nemohla vybrat. Jsem 3 týdny po operaci a když jsem břicho poprvé uviděla, moje nadšení nebralo mezí. Výsledek je prostě úžasný a břicho mám výstavní. Jizva je krásná a hojení je absolutně bez komplikací. Pan doktor je opravdový profesionál a ví co dělá. Navíc mně velmi vyhovovalo jeho rychlé jednání. Chtěla jsem se objednat na konzultaci, to mě objednal hned za dva dny a od konzultace k operaci uběhl pouhý měsíc. Pan doktor je velmi rychlý, ale pečlivý. Nenadělá nějakých zbytečných řečí, ale všechno co vás čeká vám perfektně vysvětlí. Pokud máte dotazy, ochotně všechny zodpoví. Sestřičky má velmi milé, přátelské a hodné a jejich pooperační péče je skvělá. Mně tuto kliniku doporučila kamarádka, které udělal nádherné prsa a já ji budu doporučovat dál. Jsem ráda, že jsem tuto operaci podstoupila a že na výběr doktora jsem měla tak šťastnou ruku.

Podstoupila jsem na klinice POLMEDICANA s,r,o, Ostrava u pana doktora Poláka konzultaci a následně liposukci břicha a mohu říct jen jediné - maximální spokojenost. Panu doktorovi jsem plně důvěřovala a spoléhala na jeho doporučení - a výsledek?? ...je naprosto úžasný. ..i pooperační průběh naprosto bez komplikací a bezproblémové hojení. Takže za mě je pan doktor Polák opravdový profík na svém místě, který nemá potřebu se předvádět, jelikož důležitý je výsledek a ten je alespoň u mě - "umělecké dílo" a já jej mohu jen vřele doporučit. ...a to nejen jeho, ale i kliniku POLMEDICANA , jelikož z vlastní zkušenosti mohu říci, že 1 měsíce od zákroku jsem s výsledkem opravdu spokojená a že veškerá péče je na klinice prvotřídní a sestřička je moc milá, ochotná a má profesionální přístup k lidem.
Antonie Vespalcová

Byla jsem u MUDr Poláka na konzultaci. Šlo o oční víčka. Zvažovala jsem jen horní, ale nepustil mne ke slovu. Sám rozhodl, že vše najednou, první mi sdělil cenu, pak na mě vysypal co s okem udělá. Nejvyšší stupeň arogance, zajímala ho jen včas zaplacená záloha, během 2 minut jsem stála na chodbě. Škoda, že jsem zaplatila 500Kč zálohu dopředu. Tak hrubé a sprosté jednání jsem nezažila snad nikdy v životě, natož u lékaře.

Chtěl bych se podělit se zkušenostmi co se týče tohoto doktora p. Poláka. Po dlouhém odhodlání jsem se rozhodl že si nechám upravit nos který mě dlouhá léta trápil a tak jsem si domluvil první konzultaci. Proběhlo asi v délce 5 min. kde mi řekl co udělá a že to bude stát 42000kč,sice trochu více než jsem počítal ale řekl jsem si že si za kvalitní práci musím asi připlatit. Poté byla složená záloha a domluvený termín asi o 2měsíci později. Týden před operací jsem si uvědomil že mi nedal vůbec žádné instrukce co v den operace dělat, tak mi bylo odpovězeno že po 11.hod nejíst a několikrát zopakováne donést peníze.
Koncem listopadu jsem měl teda zákrok, a ten den se mi stal málem osudným, během operace nastalli nějaké komplikace, kde mi začalo kolabovat srdce, plíce atd., ale práce na nose přesto dále pokračovala. Po dokončení operace byl stav tak vážný že musel následovat transport do nemocnice, a z nepochopitelných důvodu místo toho aby zavolali sanitku nebo mě odvezli do 3km vzdálene nemocnice v OV, naložili mě do svého osobního auta na zadní sedačky hodili kyslikovou masku a jeli 40min do Třince na ARO. A víte proč? Protože ten anesteziolog p. Poláka je primářem toho oddělení ARO.Podle lékařské zprávy byla funkčnost srdce při přijetí jen 25%. Samozřejmě ty komplikace nazvali nějakým syndromem zlomeného srdce a v podstatě jsem si za to mohl prý sám, protože jsem se hodně bál.A to nemluvím o tom že pojišťovna chtěla po mě úhradu nákladů za léčení v tom Třinci díky tomu jejich transportu.
Po 3 týdnech jsem šel na sundání sádry, a když jsem se ho zeptal co to mělo znamenat tak mi poklepal na čelo, řekl že to dobře dopadlo a nemám to řešit. Další návštěvu mi ukázal masáže poklepáním na nos, a když jsem se ho zeptal proč ten nos je tak nakřivo a jestli se srovná tak mi odpověděl, "sorry, ale jestli řešíte takové maličkosti, tak to by jsme museli řešit i to že jedno ucho máte, výše, spadla obočí atd....
Jen ten ........ si asi neuvědomuje že jsem si za to zaplatil. A ta poslední návštěva po 4 měsících mě dostala, říká krásný špičkový nos, lepší ještě neudělal, a když mu říkám že takhle jsem si to nepředstavoval že mám spadlou špičku a větší jak před operací, a při odstranění hrbolu tam zůstala jizva a prohluben, tak mi arogantně řekl že s tím nikde neobstojím a že už se nemáme důvod vidět. V té chvíli jsem musel rychle odejít protože rhinoplastiku by pak potřeboval on. Neskutečně lituji toho že jsi vybral zrovna jeho.

U pana doktora jsem podstoupila augumentaci prsou. Jako jediny doktor byl schopen sjednat semnou okamzity termin konzultace a hned po par dnech i operaci. S vysledkem jsem nad miru spokojena. Ma zlate rucicky. Velikost jsem nechala na panu doktorovi a nikdy jsem se nerozhodla lepe. Take sestricky jsou velmi hodne a profesionalni. Asi kazdy z nas se citi po operaci velmi spatne. Diky sestricce jsem se citila jako u maminky. Takze ja jen doporucuji. Za me jsou to jednicky