MUDr. Libor Polák

Milady Horákové 28, Brno

HOMEDICA
Velkomoravská 12, Hodonín

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V prosinci jsem byla na klinice Polmedicana na operaci horních a dolních víček.
Pan MUDr. Polák odvedl skvělou práci, s výsledkem jsem velmi spokojena.
Doporučuji.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V listopadu 2020 jsem podstoupila operaci zvětšení prsou. Před operací jsme s p. doktorem vybrali vhodný typ implantátů a jsem velmi spokojená.Pan doktor je špičkový zkušený odborník.Po propuštění proběhly všechny kontroly dle plánu, vždy byl osobně přítomen ochotně mi odpovídal i na moje telefonické dotazy. Na klinice jsem byla již podruhé, první operace horních a dolních víček byla před 2 lety, rovněž s vynikajícím výsledkem.Pan doktor je profesionál, mám jen ty nejlepší zkušenosti! Doporučuji!

Umístění: HOMEDICA Jiný

Liposukce brady a krku v lokální anestezii.. Od mládí jsem bohužel měla bradu srostlou ke krku a žádné kontury a dlouho jsem nad operací váhala, protože jsem se moc bála, ale po několika letech váhání jsem se odhodlala..
Konzultace byla rychlá, ale dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala, pán doktor byl příjemný a na všechny otázky mi více než jasně odpověděl. Vzala jsem si tři dny na rozmyšlenou a po třech dnech jsem se sama ozvala a domluvila termín. Samotná liposukce krku a brady je brnkačka, kterou jsem čekala daleko horší, jsem strašpytel a jehel se bojím, ale opravdu se dá vše krásně vydržet, během zákroku a po něm se o vás starají velmi ochotné sestřičky.
Po lipo jsem neměla žádné komplikace, ani nijak výrazné modřiny, naopak naprosto skvělý výsledek!!! Pan doktor mi krásně vypucoval kontury a zeštíhlil krk.. Jsem více než spokojená a jestli něčeho lituji, tak, že jsem pana doktora Poláka nenavštívila dřív! Moc děkuji a určitě doporučuji!!!

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Tento lékař rozhodně není odborníkem ve své profesi. Pozor, jeho ceny za výkony jsou poměrně nízké a odpovídá tomu i výsledek a přístup. Netvrdím, že všichni jsou nespokojeni s jeho prací, ale poměrně hodně jeho klientů je nešťastných. Pan doktor je jako med do doby, než nastanou nějaké komplikace nebo vyjádří-li klient nespokojenost s odvedenou prací, pak se z něj stává povrchní, arogantní a povyšený člověk zcela popírající nekvalitně provedený výkon. Jeho specialitou je naprostá ignorace proseb o nápravu a žádosti o pomoc s řešením problémů, souvisejících s výkonem. V roce 2010 jsem u pana doktora podstoupila augmentaci, ten stejný den lékař odjel na dovolenou a prsa viděl až dvacátý den po operaci. Díky komplikacím, které vznikly v bezprostřední pooperační době bylo nutné provést revizi jizev, které se následně nepěkně zhojily. Následné rekonstrukce jizev si nechal lékař zaplatit. K implantátům navydal průvodní doklady, za necelý rok a půl došlo k ruptuře implantátu. Reoperaci si nechal lékař opět zaplatit. Za necelých 8 let došlo opět k ruptuře implantátu a na prosbu o pomoc nereagoval. Dle některých odborníků zabývajících se plastickou a estetickou chirurgii, nepatří tento lékař mezi odborníky v uvedené profesi. Pan doktor nemá problém udělat opravdu velká ňadra, ale již klientky neupozorní na to, že časem dojde k jejich deformaci. Doporučuji prokonzultovat plánovaný výkon s více odborniky, než se svěříte do rukou pana doktora Poláka. S pozdravem MIK

U pana doktorka jsem podstoupila nedávno labioplastiku. S výsledkem jsem 100% spokojená. Při první konzultaci mě vysvětlil co a jak bude dělat. Před zákrokem ukázal kolik vezme a zda s tím souhlasím. Na vše mě předem upozornil. Na kontrolách jsem byla ještě 2x a rány se hojí krásně. Trochu mě udivuje nedávný komentář paní, která podstoupila stejnou plastiku. Já pana doktora Poláka můžu jen doporučit :)

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V listopadu jsem podstoupila operaci zvětšení prsou. Operaci jsem dlouho odkládala a pečlivě vybírala zdravotnické zařízení. A jsem nadšená. Skvělý personál, pan doktor i sestřičky, krásné prostředí soukromé kliniky , operace dopadla na výbornou! Děkuji! Doporučuji všem!

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Jsem po zvětšení prsou, s výsledkem jsem maximálně spokojena, oceňuji lidský přístup i příjemné prostředí.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

U doktora jsem podstoupila labioplastiku. Po vtupnim poplatku, na mě byl ihned kladen nátlak, ať podstoupim operaci u něj a byl domluven termín. Doktor mi vůbec nepopsal rizika, nekonzultoval se mnou jak bude řez vedený, byl hrozně rychlý. Za dvacet minut měl operaci hotovou. Kontrola byla jen jednou po týdnu, kdy řekl že se to hojí dobře a že další návštěva není třeba. Režim prý už normální ( a to jsem ani neměla vypadlé stehy). Operace byla dražší než bývá běžné, ale tak řekla jsem si že výsledek bude stát za to. Chyba... Díky jeho zbrklé a odbyté práci i po uplynutí dostatečné doby na zhojení (víc jak půl roku) jsou na labiich patrné stopy po příliš utáhlych stezích, tkáň je divně zkrabacelá a kousek odstává. Dobře radím vyhnout se tomuto lékaři, po větším pátrání na internetu zjistíte, že s jeho arogancí a rychlostí mělo problém více lidí, a že si pravděpodobně píše hodně recenzí sám. Kontrol, milého přístupu či informací se od něj nedočkáte a ani jeho operativní "um" za nic nestojí. Výrazně nedoporučuji!!!

MUDr. Libor Polák

Dobrý den.
¨Je s podivem,že se objevuje takovéto hodnocení a již opakovaně.
Žádnou takovou pacientku jsem nikdy neměl,ani podobné potíže jsem nikdy u posledních pacientek nepozoroval.Pacientky rozhodně k operacím nenutím,to kategoricky odmítám.Takže tyto hodnocení považuji za systematické poškozování mojeho dobrého jména a dobrého jména společnosti Polmedicana.V případě opakování takového jednání se obrátím na orgány činné v trestním řízení.
Dr.Polák

Umístění: HOMEDICA Jiný

Moje zkušenost je velmi špatná. Pan doktor není vůbec empatický. Hrazena konzultace je vlastně objednání termínu. Podstoupila jsem asi před 2 lety operaci horních víček. Jizvy jsou stále vidět (steh očního lékaře ne plastika :-(ˇ..) Jedno oko mám téměř necitlivé, pan doktor mi řekl, že stát se to může ani mi to nedal do zprávy. Bohužel ABSOLUTŇE!!! nedopororučuji. Prostředí a sestry skvělé !!!!

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. modelace prsou

Po dobrých zkušenostech s liposukcí břicha v minulém roce jsem v lednu 2020 podstoupila na klinice POLMEDICANA s.r.o. Ostrava u MUDr. Poláka modelaci prsou. Chci jemu a sestřičkám velmi poděkovat za výborně odvedenou práci a péči, ochotu a vstřícnost k pacientům. Je vidět, že pan doktor Polák svou práci miluje a za své výkony v oblasti plastiky sklízí úspěchy. Patřím mezi velmi spokojené pacientky a ověřila jsem si na vlastním těle, co jeho zlaté ruce dokáží. S maximální spokojeností kliniku všem doporučuji. AM