Plastický chirurg Více

Milady Horákové 28, Brno

HOMEDICA
Velkomoravská 12, Hodonín

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

U pana doktora Poláka jsem byla v říjnu na operaci zvětšení prsů, fantastický výsledek, jsem spokojena a šťastná, že jsem si vybrala pana doktora.
Pan doktor vstřícný, vše vám vysvětlí, sestřičky hodné, pomůžou. Doporučuji!!!

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Konzultace pár vteřin...cena bude tolik a tolik ale musíte přijet do Ostravy já nebudu tahat potřebné věci do Místku ‍tomu se říká přístup, Arogantní až to bolí. Peníze za konzultaci vyhozené oknem.

MUDr. Libor Polák

Na poliklinice v Místku je pouze ambulance sloužící ke konzultaci,popřípadě na kontroly .Všechny zákroky provádím na mé soukromé klinice Polmedicana v Ostravě,která slouží k tomuto účelu.
Jak je vidno,jsou lidi,pro které je problém to pochopit.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Pan doktor Polák je velice příjemný profesionální plastický chirurg,se skvělým přístupem a dokonalými výsledky. Vytvořil mi velice krásná a přirozená prsa. Doporučil vhodnou velikost k mé postavě a úžasně se o mně staral v průběhu celého zákroku i následujících návštěv v jeho ordinace. Navíc za velice rozumnou cenu vzhledem ke konkurenci. Rozhodně doporučuji

Umístění: HOMEDICA Jiný

Tez jsem podstoupila labioplastiku ..doktor arogantni az mi bylo do breku. .pokyny jsem dodrzovala ..

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Zákrok proběhl v pořádku ,ale arogantní chování lékaře katastrofa! Tohle jsem snad ještě nezažila. Nikdy vice

MUDr. Libor Polák

Bohužel,tak jako jsou všichni lidi různí,tak i mezi pacientkami se najdou takové,které nedodržují pokyny a léčebný režim.
S tím jsem se za léta své dlouhodobé praxe již smířil.S těmi i přes všechnu snahu nelze vyjít.
MUDr.Libor Polák

Umístění: HOMEDICA Jiný

U pana doktora jsem podstoupila augmentaci prsou.Jsem nadmiru spokojena.Rychlost,spolehlivost,žádné zbytečnosti okolo.Jen precizně odvedená práce.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Dobrý den , pan doktor Polák je vyborný chirurg. Vše vysvětlí , poradí . Mam po zvětšení prsou , sem moc spokojená. Sestřičky jsou moc hodné a ochotné. Jinam bych nešla. Dopuručuji! Dominika K.

Umístění: HOMEDICA Jiný

18.11.2021 jsem byla u pana doktora na modelaci a jsem nadšená z výsledku. Pan doktor od začátku velmi milý, vše vysvětlil, když jsem si s něčím nebyla jistá, tak mě uklidnil. Hojení probíhalo bez komplikací a ani na moment nelituju. Personál taky příjemný a ochotný. Moc děkuji.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Absolvovala som 14.1.2022 u p.doktora Poláka operáciu horných a dolných viečok,p.doktor sa mi venoval mesiac meilom odpovedal na kazdu moju otazku dakujem za trpezlivosť.Neskutočne milý prístup,profesionalne odvedená praca,žiadna bolesť pri operacii ani po operácii a vysledok je užasný.P.doktor ste naozaj profík,skvelá práca vašich jemných rúk velké ďakujem.Určte sa ešte uvidíme kilometre v tom nezabránia

Umístění: HOMEDICA Jiný

V dubnu jsem byla na modelaci prsou a můžu říct že pan doktor má zlaté ručičky. Jsem velice spokojená nikdy jsem nevěřila že z něčeho takového jdou udělat krásné prsa . Teď už se nestydí chodit nahoře bez. Pane doktore splnil jste mi můj sen děkuji moc .