MUDr. Libor Polák

Milady Horákové 28, Brno

HOMEDICA
Velkomoravská 12, Hodonín

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Bardzo polecam dr.Polák profesjonalne i konkretnie jestem bardzo zadowolona z operacji piersi idealne są. Dziękuję za opiekę panu doktor a pielęgniarki cudowne.Bardzo polecam i dziękuję

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem před lety podstoupila liposukci stehen. Jednalo se o zákrok kdy se vám partie “napustí” tekutinou a poté jsou přebytky tuků odsáty. Vše se provádí v lokální anestezii, tedy při vědomí a v tom byl problém. Domnívám se, že mi nebylo podáno dostatečné množství té látky na znecitlivění. Zákrok jsem nemohla vydržet bolestí, prosila jsem aby s tím raději přestal, že je to nesnesitelná bolest, ale i přes opakované stížnosti a prosby mě ignoroval a pak akorát po mě začal řvát, že co má jako teďka s tím dělat? Načež jsem se tam ze zoufalství a od té bolesti fakt rozbrečela. Pak okřikl i sestřičku jak že mi to umrtvila. Ona oponovala tím, že jsem asi přecitlivělá. Byl to otřesný zážitek, a ačkoliv jsem s finálním výsledkem spokojena, tak už nikdy více ani kdyby to bylo zadarmo. Omluva samozřejmě žádná. Sestřička byla milá osoba, také šlo na ni vidět, že i ona je z pana doktora v šoku. Mrzí mě to, ale nedoporučuji.

MUDr. Libor Polák

Dobrý den.Pracuji v oboru již 25 let a za tuto dobu jsem provedl již zhruba 1300 liposukcí.Doposud jsem neměl žádnou klientku,která by měla pocit,že má nedostatečně umrtvené lokality,které liposuktujeme.
Mám naprosto drtivou většinu pacientek,které jsou velice spokojeny s mou prací,co dokládá množství pozitivních hodnocení na mnoha servrech.
Je s podivem,že tato "smyšlená paní" si vzpoměla zrovna po letech a napsala mi takovéto pěkné hodnocení.Většinou se to stává krátkou do po provedení zákroku.Toto je vše dokladem toho,že někdo / zřejmě méně úspěšná konkurence/ chce pošpinit mé jméno a mojí pověst,kterou si jako plastický chirurg buduji celý můj profesní život.Věřím,že každý soudný člověk toto musí pochopit.
MUDr.Libor Polák
specialista v oboru plastické chirurgie

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V prosinci roku 2023 jsem podstoupila úpravu horních a dolnich víček u pana doktora. Milý vstřícný přístup jeho i sestřičky. Výsledek perfektní. Vřele doporučuji.

Umístění: Klinika Sanofyto Jiný

Velice profesionální přístup, vše v naprostém pořádku.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Úžasná práce. Podstoupila jsem zmenšení prsou. Když mi pan doktor na konzultaci říkal,že mi udělá céčka,déčka do špičky,brala jsem to s rezervou.Hlavně,že budou menší.Mám padesátpět let,nadváhu,vrásky,šediny,a k tomu ještě prsa velikosti G.Dnes mám opravdu céčka do špičky,krásná prsa,o jakých jsem celý život jen snila.Cítím se o deset kilo lehčí a o deset let mladší.Je to machr.Sestřičky milé,prostředí příjemné.Vřele doporučuji a děkuji,děkuji...

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Doporučuji pana Doktora. Mám za sebou operaci horních a dolních víček a zvětšení prsou. Výsledek krásný mohu jen doporučit

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem byla minulý rok na podzim na zvětšení prsou vše bylo v pořádku akorát mě pan doktor nevaroval při velkém výběru implantátu o možnosti strii. Vše ostatní super! :)

U pana doktora jsme podstoupila augmentaci prsou . Byl velmi profesionální , vše vysvětlil, skvěle zvolil velikost ! Sestřičky velmi ochotné. Výborná péče. Nevybrala bych lépe . Doporučuji !
Klinika Lékaři na Cihlářské, Hodonín

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Plastika břicha. Pan doktor byl velmi vstřícný. Vysvětlil mi reálné možnosti, poradil. Zákrok proběhl profesionalně,bez komplikací. S výsledkem jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Super domluva.Výplň rtů,100% spokojenost. Pan doktor i sestřička milí, příjemní. Budu se ráda vracet.