CZP JIRNY
Tovární 19, 250 90 Jirny, Jirny

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: CZP JIRNY Jiný

Pan doktor nam velice pomohl, nedam na nej dopustit :-) Mily, empaticky, nespechal na nas, vse vysvetlil

Umístění: CZP JIRNY Jiný

Nakonec po celých 25 minutách, co jsem tam seděl, se pan doktor ze svého etického duchovního přesvědčení rozhodl moji bradavici neošetřit. Jediné, co mi nabídl předepsat, byly přírodní náplasti z podivného Ezo internetového obchodu, kde se mimo jiné prodává hádejte co? Virgule, spirálka a dokonce kyvadélka s korálky : )

Jasně, šlo jenom o bradavici. Nejhorší na tom, co mě děsí, je skutečnost, že se jedná o lékaře, ke kterému se běžně může dostat pacient s ONKOLOGICKÝM ZNAMÉNKEM. Asi zde nemusím vykládat, jaké strašné riziko pacientovi hrozí, pokud nebude odborně ošetřen profesionálním lékařským zákrokem.

Pevně věřím a doufám, že takovýchto lékařů jako je pan Libor Novák bude doufejme ubývat, a že ti, kteří stále bohužel slouží svým hloupým zanedbáním nikomu neublíží.

Přeji hezký den.

Umístění: CZP JIRNY Jiný

Souhlasím s hodnotitelkou, která uvádí, ze návštěva byla nepříjemná. Pan doktor je velice zvláštní, přístup k dítěti hrůza, žádná empatie, nic. Možná jako léčitel by zapůsobil více, ale určitě ne k dětem. Za mě rozhodne nedoporučuji.

Umístění: CZP JIRNY Jiný

Doktor na me pusobi jako lidový léčitel a ne jako lékař. Na vyrazku na ruce mi doporucil, abych ji skrabala a při tom meditovala. Na bradavice na noze mi řekl, abych si je nechala narůst, až mě budou bolet, a pak mám přemýšlet, co mě v souvislosti s nima napadne.... O puchyrkove vyrazce na noze mého syna po letmém pohledu prohlásil, že se jedna o bradavice. Až když ho můj pětiletý syn upozornil, že to jsou puchyrky, podíval se na to pozorněji... Jeho jednání je velmi nepříjemné.

Umístění: CZP JIRNY Ekzém

Musím říct, že pan doktor je velmi zajímavý člověk, ale jednoznačně výborný odborník. Velice mě těší, že jsem konečně narazila na kožního lékaře, který léčbu řeší nekortikoidně.