MUDr. Libor Janeček

Chirurg Více

Ústí nad Orlicí 1 adresa

Chirurgické středisko GALEN, 1. patro
Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• dětská chirurgie

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Jiný

Skvělý, šikovný, zkušený chirurg, syna úspěšně operoval, i když v Praze na chirurgii řekli, že je to beznadějné. Nejen že má zlaté ruce, ale komunikuje i ve svém volném čase, je vstřícný a je cítit, že má opravdu zájem pomoci. Moc Vám, pane primáři, děkujeme!

Úžasný lékař, člověk s lidským přístupem a srdcem na svém místě. Zařídil, vysvětlil, komunikoval i ve svém volném čase. Operace syna proběhla na jedničku, pan primář má zlaté ruce.
Velmi doporučuji a děkuji. Lucie&Samuel

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Jiný

Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :)

Pan doktor Janeček je opravdu člověk na svém místě. Velmi empatický, komunikativní, vždy se snahou pomoci. A jestli se také počítá názor čtrnáctiletého kluka (mého syna), tak prosím pěkně - je to: frajer a borec ! :)

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Jiný

Také se připojují a pana doktora mohu doporučit všema deseti :) Naprosto úžasný přístup jak synovi,tak i k nám-rodičům.

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Jiný

I já se připojuji s obrovskou spokojeností za úžasnou operaci zúžené předkožky mého syna. Pan doktor ho vyšetřil mezi operacemi, vše krásně a jasně vysvětlil a dokonce nás vzal v nejbližším termínu, jelikož se synovi přitížilo. Naprosto úžasný přístup a jeho ruce i srdce pozlatit. Syn je zcela v pořádku, spokojený a maminka konečně klidná. Děkujeme.

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

Pana doktora určitě doporučuji, skvělý přístup. Mohu porovnat operaci jednoho nesestoupleho varlete u syna 3 roky, která byla provedena v nemocnici a druhého vč pupeční kýly, která byla provedena panem doktorem Janečkem v Galenu a rozhodně vítězí druhá varianta. Pobyt v nemocnici absolutně zbytečný u těchto typu zákroků, po operaci v nemocnici syna stejně nikdo nehlídal(až na skvělou vyjímku pana doktora Krieglera, který ho operoval) (první operace byla v nemocnici protože jsem o panu doktorovi Janečkovi nevěděla a zároveň proběhlo i odstranění nosní mandle)

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro Tříselná kýla

Pana doktora doporučuji všemi 10! Je to PAN doktor s velkým D, neuvěřitelně lidský, slušný, pozitivní-úsměv při každé návštěvě a prostě sympaťák. Syn konzultaci, operaci tříselné kýly a následnou kontrolu zvládl naprosto perfektně, strach žádný,jen maličko před operací,ale to je přirozené, jinak by jsme neřekli, že syn vůbec nějakou operaci absolvoval. Přístup celého týmu CHS Galen perfektní. Takže za nás obrovská spokojenost a doporučuji si za panem doktorem dojet jako my,klid rodičů a zdraví dítěte stojí za to!

Umístění: jiné místo

Dobrý den, pana doktora Libora Janečka, mohu vřele doporučit. Lidský, milý, profesionální přístup. Je to odborník na svém místě. Svou práci nedělá jen v ordinačních hodinách jako většina lékařů, ale ochotně Vám poradí kdykoliv, ve svém volném čase. Klobouk dolů a ještě jednou obrovské díky. Konečná Kateřina a Filípek

Umístění: Chirurgické středisko GALEN, 1. patro nesestoupená varlata

Pan doktor je prostě skvělý. Mohu jen chvalit. Celý personál byl moc fajn. Děkujeme za syna. Nebyl vystresovaný a všechno bylo v klidu.