Praktický lékař
Božetěchova 36, Brno

MUDr. Libor Horáček, praktický lékař

Pan doktor má zásadní problém s vystavováním neschopenek - jako zaměstnavatel již 14 dní čekáme na ukončení neschopenky naší pracovnice. A není to poprvé. V létě jsme ukončenou neschopenku obdrželi až za měsíc. Pracovnici jsme doporučili změnu lékaře.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pana doktora Horáčka znám desítky let. Vždy je příjemný a jeho pomoc účinná. Pokud je potřeba vždy doporučí odborného lékaře. Jehi posudky a názory jsou vždy přímé. I pokud zdravotní nález není zrovna příznivý řekne to bez okolků a přímo. V mém případě se jednalo o změny na kloubech. Vlastně má pravdu. Dá se s tím žít.

Jsem pacientem pana doktora Libora Horáčka již od minulého milénia, tedy od dob, kdy jsem býval zcela zdráv, až do dnes, kdy mám tři závažné neduhy. Mohu prohlásit, že jedinou vadou na jeho praxi je, že jen nerad využívám lékaře, kteří jej zastupují v jeho nepřítomnosti, i když tito jsou též výborní lékaři.
Pan doktor Horáček je pokaždé dobře naladěn a má smysl pro humor. Lze mu vše říci pravdivě bez skrupulí a pan doktor vždy nachází přímá řešení, ta nejlepší pro pacienta. Nahledá tragedie tam, kde nejsou, ale nikdy nic závažného nezanedbá. Je velmi komunikativní a je-li to možné, dává možnost pacientovi si vybrat. Pan doktor ze sebe nedělá vědce, odborníka na všechno, vždy správně zvolí specialistu, kterého požádá o odborné vyšetření, ale eliminuje nadbytečná vyšetření, která jen plýtvají časem a prostředky. Při jeho zdánlivě ležérním přístupu mne mile překvapilo, že perfektně vede zdravotní dokumentaci, protože jím zaslané doklady při vyřizování částečného ID a průkazu TP nebylo již třeba ničím doplnit.
Významným důvodem, proč se odmítám stěhovat z Brna, jsou brněnští lékaři, nejen že mne již třikrát v FN USA navrátili k hodnotnému životu, ale mám zde i praktického lékaře, MUDr. Horáčka, který rozpozná psychosomatické obtíže z kocoviny od příznaků závažný onemocnění a umí i obé správně vyřešit.

Pan doktor je velmi ochotný, příjemný, nikdy nečekáte. Nedám na něj dopustit :)

Ochotný

pan doktor je veselá kopa, hypochondrii pozná na první pohled, ale pokud jde o vážný problém - pomůže! Pan doktor nemá čekárnu :-) Má čekárnu, ale nikdy tam nikdo nečeká, než dosednete na židli, jdete dovnitř!

chybí ordinační hodiny a zástup na stránkách

MUDr. L. Horáček, byl můj závodní lékař a nyní je muj klasický praktický lékař.To co jiní dělají, že Vás pozvou 2 - 4 on udělá na poprvé/je to moje zkušenost/.Měl jsem i jiné problémy, které dělali odborným velké problémy/spíše měli nastrčenou kapsu/ ,tento lékař v poklidu vše vyřešil.Jen př. na noze velký červený flek,odborný lékař ve VN Brno -kožní mí na to dal mast.Ono to byla borelioza,která se pak 3 měsíce volně rozšořovala.Tento lékař se s Vámi o problému pobaví,prostě bych jej nevyměnil.Přívětivý,vstřícný,ochotný lékař.

Perfektní přístup. Maximalní důvěra. Žádné čekání. Velmi osobní přístup. Doporučuji

u pobocky podivín jen krátká otvírací doba jina ok

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den berete prosim i nové pacienty? Som zo Slovenska a pracuju tady.

Pokud pracujete v Brně nebo okolí, pak to není problém. MUDr. Horáček, Božetěchova 36, brno

MUDr. Libor Horáček

Dobry den!

Hledám praktickoho lékařa, mam pojištění. O sobe: 37 let, nemám žádné zdravotní problémy.

Dobrý den. pokud jste z Brna a okolí, tak není problém zaregistrovat se u mě. MUDr. Libor Horáček, Božetěchova 36, Brno

MUDr. Libor Horáček