Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Pan MUDr. Lev Kliment velice milý, přátelský pán. Jde vidět, že své práci rozumí a především, že ho práce s lidmi baví. Taktéž jsou příjemné sestřičky, které vždy poradí. Vysoká reakce na zmeškané hovory nebo emaily. Což vysoce oceňuji. Není to úplně standart. Nechápu negativní komentáře a už vůbec nechápu reakce na pana doktora typu "arogantní". Zřejmě si spletly děvčata dveře nebo prohodily jména. Moc tedy tímto způsobem děkuji za kvalitní péči a energii, kterou celá ordinace této práci dává. A že někdy nemusí být příjemná a jednoduchá. Mějte všichni hezký den, M.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Pan Doktor mi velmi pomohl už při první návštěvě v jeho ordinaci. X let jsem měla nějaké problémy - vystřídala pár doktorů a nikdo se zájmem mě léčit nebo mě zbavit bolesti. Díky panu Klimentovi jsem se zbavila bolesti, které mě trápily 10 let + léčba. Na pana doktora nedám dopustit. Nemám negativní zkušenost. Mohu jen doporučit. Sestřičky jsou moc milé. :)

Profesionální přístup - milý- rád vše vysvětlí

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Návštěva byla velmi rychlá a nic nebylo poradně vysvětleno, člověk se cítí odbytě a poradně ani neví na čem je. Když jsem se chtěla objednat na příště, měla jsem pocit, ze sestry obtěžují, jsou velmi arogantní, stejně jako pan doktor.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Pan doktor je moc pečlivý a empatický. Oproti jiným zkušenostem, návštěva u pana doktora byla příjemná, přestože důvod návštěvy byl tak bolestivý.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Sympaticky, vstricny a mily lekar. Vyborna komunikace. Jediny maly nedostatek je, ze se na miste neda platit kartou. Jinak naprosta spokojenost. Mohu doporucit

Umístění: Poliklinika Malešice

K p. dr. som šla na doporučenie frustrovaná skúsenosťami u iných lekárov. Hneď na prvej návšteve som mala veľmi dobrý pocit - nepredstieraný záujem o pacienta, maximálne milé a príjemné vystupovanie. Veľmi príjemná zmena oproti doteraz zažitému stavu. Doporučujem.

Umístění: GynCentrum Praha gynekologické vyšetření

S panem doktorem mam Jen skvele zkusenosti. Je to odbornik na slovo vzaty, Moc prijemny pan, u ktereho se citim prijemne. Nechce se mi verit negativnim komentarum, ktere zde ctu, protoze uz k panu doktoru chodim nekolik let. Kazdemu se muze stat, Ze nema den :) jinak urcite Doporucuji!

Milé dámy, věřte mi, že po mé zkušenosti bych nejraději hodnotila žádnou hvězdou, pokud by to šlo .((( Pan doktor Kliment ml. je velmi arogantní, po příchodu do ordinace vždy na všechno honem honem, hlavně, abych už byla pryč. Navíc mi předepsal antikoncepci, kterou jsem vůbec nesměla užívat!!! Na toto jsem ho upozorňovala, ale on na to nic. Těžko jsem se pak zbavovala dalších zdrav. potíží. Můj nynější lékař řekl, že nechápe, jak mi mohl tuto antikoncepci předepsat. Již jsem se přehlásila a sem už nikdy více!!!

MUDr. Lev Kliment

Dobrý den, obecně nejsem zastánce hormonální antikoncepce takže je pro mě překvapením, že bych ji někomu vnutil, natož "honem,honem". Budu rád, když se mi paní "anonym" ozve a rád to s ní proberu.U nás v ambulanci jsme žádnou stížnost nezaznamenali.

U pana doktora Klimenta mladšího jsem byla zatím jednou s velkým problémem (na doporučení mé kamarádky). Můj problém řešilo mnoho gynekologů a u všech jsem si připadala jako kus masa a všichni mě nutili do operace a nikoho nezajímalo, jak to chci já...Jen tento doktor mě vyslechl,poradil,vysvětlil a pomohl.V životě pro mě žádný doktor neudělal to co on.A pokud byl k někomu odměřěný, nebo snad byl na někoho nepříjemný, tak možná byla chyba i v pacientce - vždy se také nechováme podle představ doktorů...A jak my,tak i lékaři jsou jen lidi :) Takže tohoto lékaře vřele doporučuji!!!

Nechapu negativni zkusenosti s panem doktorem. Ja mohu za sebe napsat , ze jsem velmi s panem doktorem spokojena.Profesionalni pristup,i v dobe meho tehotenstvi.