Pekařská 664/53, Brno
GYNmeda Brno

GYNmeda UH

Vzdělání 1992 - 1998 Lékařská fakulta Masarykovy univerzity Brno - všeobecné lékařství 2007 - 2014 Postgraduální studium na lékařské fakultě LF MU ...

Umístění: GYNmeda Brno Jiný

Pan doktor Rotter je profesionál. Milí vše vysvětlí, hodný a to nejen k pacientkám ale i k sestrám. MOHU JEN DOPORUČIT!

Umístění: GYNmeda Brno konizace děložního hrdla

Mohu jen vřele doporučit! Pan doktor je milý, profesionální a hlavně jemu ani sestřičkám nechybí lidský přístup. Zákrok (konizace) byl proveden rychle, bezbolestně a není třeba se vůbec ničeho obávat. Děkuji a velmi ráda doporučím ve svém okoli. M.K.

Dekuji panu doktorovi za lidsky pristup, zajem, nadstandartni jednani, mela jsem velke stesti, ze jsem zrovna k nemu byla poslana na hysteroskopii. Celkove personal Gynmedy je perfektni, usmevave sestricky, vstricny pristup, krasne prostredi. Ja nevim, proste jsem na tom nenasla chybu :-) Dekuji

Pan doktor Rotter je jednoduše naprosto úžasný! Je neuvěřitelně laskavý, ochotný a vždy maximálně profesionální! Jsem jeho pacientkou dva roky a jsem opravdu velmi spokojená! A navíc, je to velký sympaťak :-)

Pana doktora mohu jenom doporučit. Takový skvělý přístup jsem ještě nezažila. Vše vysvětlí, je příjemný, vyšetření opravdu nebolelo a to je u mě co říci.

Podstoupila jsem třikrát konizaci děložního čípku a díky maximálně profesionálně odvedené práci p. doktorova se mi 3.8.2013 narodil nádherný syn ve 39tt 3,40kg a 49cm. Myslím, že k tomu se nedá nic dodat :-).

Skvělý pan dr. Mohu jedině vřele doporučit, je to opravdový profesionál!

Maximálně profesionální a vstřícný přístup, odborník, který pomůže.

Přišla jsem za panem doktorem vystrašená na biopsii dělož. čípku. Byl neskutečně milý, klidný, vše mi vysvětlil a nic nebolelo! Následně jsem k němu šla na konizaci a nyní docházím na kontroli. Mohu jedině vřele doporučit, je to opravdový profesionál. Moc mu děkuji

velmi milý a erudovaný lékař. Doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,